تقویم رومیزی اختصاصی چیست؟

تقویم رومیزی اختصاصی یک تقویم سفارشی سازی شده بر اساس نیاز کسب و کار شما است که شناخت معیارهای کسب و کار شما طراحی و بهینه سازی می شود. مهمترین تفاوت تقویم رومیزی اختصاصی با تقویم رومیزی های عمومی در جاگذاری محتوای تبلیغاتی بیشتر و حرفه ایی تر در تقویم رومیزی سفارشی در قیاس با تقویم رومیزی عمومی می باشد. علاوه بر آن شما از یک طراحی اختصاصی استفاده می کنید. می توانید تصاویری از خدمات یا محصولات شرکت خود را در صفحات تقویم رومیزی درج کنید و نهایتا یک هدیه تبلیغاتی سفارشی سازی شده، اختصاصی و با اثر گذاری تبلیغاتی بیشتر را به مشتریان خود ارائه کنید.

علت سفارش تقویم رومیزی اختصاصی این است که در تقویم رومیزی عمومی نمی توانید تبلیغات زیادی از کسب و کارتان به نمایش بگذارید. اما در تقویم رومیزی اختصاصی دست شما برای هر نوع تبلیغاتی باز است. اساس تولید تقویم رومیزی اختصاصی این است که بر اساس نیاز های شما طراحی و چاپ شود. شما می توانید در نوع طراحی تقویم رومیزی اختصاصی، طراحی فرم و قالب تقویم رومیزی طراحی را بر اساس میل خود طراحی کنید. همچنین در چاپ تقویم رومیزی اختصاصی هم می توانید متریال چاپی را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید.

از دیگر تولیدات مهرسام چاپ در زمینه تقویم و سررسید می توان به چاپ سررسید اختصاصی، تقویم رومیزی عمومی، سررسید عمومی، تقویم رومیزی آماده و سررسید اروپایی آماده اشاره کرد.

ویژگی های تقویم رومیزی اختصاصی ۱۴۰۲ برای کسب و کارها

۱- درج تبلیغات و اطلاعات کسب و کار شما روی صفحه اول تقویم رومیزی 

۲- درج تبلیغات کسب و کار شما در صفحات داخلی تقویم رومیزی

۳- قابلیت اضافه کردن صفحات تبلیغاتی در بین صفحات تقویم

۴- انتخاب انواع پایه برای تقویم رومیزی

۵- طراحی صفحات داخلی تقویم رومیزی به صورت اختصاصی برای کسب و کار شما

۶- تبلیغات شما یک سال و به صورت روزانه توسط مشتریان شما دیده می شود.

۷- با توجه به تیراژ چاپ سررسید شما تاثیر گذاری تبلیغاتی همانند یک بیلبورد شهری خواهد داشت.

۸- تبلیغ با شیوه درج در تقویم رومیزی اختصاصی باعث می شود شما تبلیغاتتان را به صورت انتخاب شده به مشتریان هدف ارائه دهید. از این رو تبلیغات بسیار هدفمندی خواهید داشت.

۹- تقویم رومیزی شما به صورت منحصر به فرد طراحی و چاپ می شود و نمونه ایی شبیه به آن را هیچ یک از مشتریانتان در جای دیگری نخواهند دید.

۱۰- شما می توانید با مشورت با مهرسام چاپ نوع جلد و کاغذ دلخواه و نوع صحافی را انتخاب کنید.

تقویم رومیزی اختصاصی هدیه نوروزی

سفارش تولید و چاپ تقویم رومیزی اختصاصی 1402

سفارش تولید و چاپ تقویم رومیزی اختصاصی ۲ مرحله مهم دارد. مرحله اول طراحی تقویم رومیزی است که شامل طراحی همه صفحات سایت از جمله طراحی صفحه اول تقویم رومیزی، طراحی صفحات داخلی، طراحی صفحات تبلیغاتی و انتخاب استایل کلی صفحات می شود و مرحله دوم شامل چاپ صفحات داخلی و پایه آن می شود که همه این موارد را شرح خواهیم داد.

تقویم رومیزی اختصاصی ۱۴۰۲

طراحی تقویم رومیزی اختصاصی اختصاصی 1402

در هنگام سفارش طراحی تقویم رومیزی سفارشی شما میتوانید همه آیتم ها را کنترل و سلیقه کلی خود را در پروژه به اشتراک بگذارید. مهمترین آیتم های طراحی تقویم رومیزی را موارد زیر تشکیل می دهند.

طراحی صفحه اول تقویم رومیزی اختصاصی

در ابتدا نوع استایل تقویم رومیزی را انتخاب می کنید، از انواع پایه سخت، چرم و پارچه و هر متریال دیگری، سپس طبق متریال انتخابی، آتلیه گرافیک مهرسام چاپ طراحی گرافیک جلد تقویم رومیزی را طبق درخواست شما همراه با محتوای تبلیغاتی مناسب طراحی می کند. بهتر است روی جلد دیزاین ساده ایی داشته باشد. ولی در صفحات بعدی میتوانید محتوای تبلیغاتی بیشتری درج کنید.

طراحی صفحات اختصاصی تبلیغاتی در تقویم رومیزی اختصاصی

در این صفحات بیشترین محتوای تبلیغاتی را می توانید ارائه دهید. اگر شرکت شما محصول محور است می توانید محصولات خود را در صفحات متعدد معرفی کنید. همچنین اگر شرکت ارائه دهنده خدمات هستید نیز میتوانید خدمات خود را به صورت کامل در این صفحات درج کنید.

طراحی صفحات داخلی در تقویم رومیزی سفارشی

در طراحی صفحات داخلی می توانید انتخاب کنید که صفحات به صورت هفتگی، ماهانه در صفحه طراحی شوند. همچنین می توانید محتوای تبلیغاتی خلاصه و هوشمندانه ایی هم برای صفحات داخلی تقویم اختصاصی داشته باشید.

قیمت چاپ تقویم رومیزی سفارشی

بررسی قیمت چاپ تقویم رومیزی اختصاصی به عوامل زیادی وابسته است. مهمترین عواملی که در قیمت چاپ سررسید اختصاصی تاثیر گذار است را تقدیم می کنیم:

انتخاب نوع کاغذ صفحه اول تقویم رومیزی سفارشی ۱۴۰۲

نوع جلد میتواند از انواع کاغذ گرم بالا یا چاپ سخت با انواع صحافی باشد. در این مورد حتما با مشاورین چاپ مهرسام چاپ مشورت لازم را انجام دهید.

انتخاب جنس صفحات داخلی تقویم رومیزی

انتخاب نوع کاغذ یکی از مهمترین آیتم ها در چاپ تقویم رومیزی سفارشی می‌ باشد. بهترین پیشنهاد مشورت با مهرسام چاپ در انتخاب کاغذ می باشد.

انتخاب تعداد رنگ در چاپ تقویم رومیزی

تعداد رنگ ها در چاپ صفحات داخلی بسیار مهم می باشد. شما میتوانید برای چاپ سررسید از چاپ تک رنگ، چاپ دو رنگ و چاپ سه و چهار رنگ استفاده نمایید. اما معمولا در چاپ صفحات داخلی تقویم رومیزی  از چاپ چهار رنگ استفاده می کنند.

تقویم رومیزی اختصاصی

انتخاب پوشش چاپ در چاپ تقویم رومیزی

پس از چاپ صفحات نوبت به انتخاب پوشش بعد از چاپ می باشد. انواع پوشش ها مثل پوشش یو وی مات، یووی براق، سلفون مات، سلفون براق، طلاکوب، نقره کوب و … می توان استفاده کرد.

نوع صحافی در چاپ تقویم رومیزی

صحافی یکی از مهمترین عناصر در انتخاب استایل چاپ تقویم رومیزی می باشد. شما میتوانید از صحافی فنری، صحافی سرچسب و شیوه های متعدد دیگر انتخاب کنید.

انتخاب پایه تقویم رومیزی

یکی از مهمترین آیتم های صحافی انتخاب پایه تقویم می باشد. شیوه ها و متریال های زیادی برای انتخاب دارید. اما پیشنهاد می کنیم به منظور انتخاب بهترین پایه تقویم رومیزی با مشاورین مهرسام چاپ در تماس باشید.

نکته بسیار مهم : همه عواملی که در بالا ذکر شد تاثیر مستقیمی در قیمت چاپ دارند. شما می توانید به منظور کنترل هزینه ها و انتخاب هوشمندانه این عوامل روی مشاوره با ما حساب ویژه ایی باز کنید. با انتخاب هوشمندانه و خلاقانه می توانید یک تقویم رومیزی اختصاصی منحصر به فرد و اقتصادی سفارش دهید.

سوالات متداول درباره چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

دیگران این سوالات را  درباره تقویم رومیزی اختصاصی 1402 پرسیده‌اند، احتمالاً این پاسخ‌ها به شما هم کمک خواهد کرد

کمترین تیراژ از ۵۰۰ عدد به بالا می باشد. هر چه تیراژ چاپ بالاتر باشد قیمت هر عدد تقویم رومیزی سفارشی ارزان تر می شود.

بهترین زمان برای چاپ تقویم رومیزی سفارشی از پاییز می باشد.  البته بهتر است که سفارش خود را به روزهای پایانی پاییز موکول نکنید چرا که ممکن است در قیمت و زمان تحویل تغییراتی بوجود بیاد.

قیمت چاپ تقویم رومیزی سفارشی بستگی چند آیتم مثل پایه تقویم، نوع کاغذ، نوع پوشش، نوع قالب و برش و از همه مهمتر تیراژ دارد. بهتر است برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

از زمان چاپ تقویم رومیزی سفارشی تا زمان تحویل آن بین ۱۵ تا ۲۰ روز زمان لازم است.

مهمترین خدماتی که برای تولید تقویم رومیزی سفارشی ارائه می کنیم شامل مشاوره حرفه ایی برای رسیدن به یک محصول با کیفیت و اقتصادی و سپس کلیه خدمات طراحی و چاپ تقویم رومیزی می باشد.

هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت. در تقویم رومیزی سفارشی شما می توانید در داخل صفحات هر صفحه به هر شکل تبلیغات داشته باشید.

مقالات مرتبط

© کپی رایت - کلیه حقوق این سایت متعلق به مهرسام چاپ است.
نیاز به راهنمایی دارید؟ از ما بپرسید