تقویم رومیزی اختصاصی چیست؟

تقویم رومیزی اختصاصی یک تقویم سفارشی سازی شده بر اساس نیاز کسب و کار شما است که شناخت معیارهای کسب و کار شما طراحی و بهینه سازی می شود. مهمترین تفاوت تقویم رومیزی تبلیغاتی 1403 با تقویم رومیزی 1403 عمومی در جاگذاری محتوای تبلیغاتی بیشتر و حرفه ای تر در تقویم رومیزی سفارشی در قیاس با نوع عمومی می باشد. علاوه بر آن شما از یک طراحی اختصاصی استفاده می کنید؛ می توانید تصاویری از خدمات یا محصولات شرکت خود را در صفحات تقویم رومیزی تبلیغاتی درج کنید و نهایتا یک هدیه تبلیغاتی سفارشی سازی شده، اختصاصی و با اثر گذاری بیشتر را به مشتریان خود ارائه کنید.

علت سفارش تقویم رومیزی اختصاصی 1403 این است که در تقویم رومیزی عمومی نمی توانید تبلیغات زیادی از کسب و کارتان به نمایش بگذارید؛ اما در تقویم رومیزی سفارشی، دست شما برای هر نوع تبلیغاتی باز است. اساس تولید تقویم اختصاصی رومیزی 1403 این است که بر اساس نیاز های شما طراحی و چاپ شود. شما می توانید در نوع طراحی تقویم رومیزی اختصاصی مهرسام چاپ، طراحی فرم و قالب تقویم رومیزی را بر اساس سلیقه خود طراحی کنید. همچنین در چاپ تقویم رومیزی اختصاصی هم می توانید متریال چاپی را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید. از دیگر محصولات تبلیغاتی و سفارشی مهرسام، می‌توان به دفتر یادداشت تبلیغاتی و سررسید اختصاصی اشاره کرد که گزینه های مناسبی برای رشد کسب و کار شما به حساب می‌آیند.

ویژگی های تقویم رومیزی اختصاصی 1403 برای کسب و کارها

  1. با سفارش سررسید تبلیغاتی، اطلاعات کسب و کار شما و تبلیغات مورد نظرتان روی صفحه اول تقویم درج می‌شود. 
  2. در برگه های داخلی تقویم سفارشی نیز امکان درج تبلیغات وجود دارد.
  3. قابلیت اضافه کردن صفحات تبلیغاتی در بین صفحات تقویم اختصاصی رومیزی.
  4. انتخاب انواع پایه برای تقویم رومیزی سفارشی.
  5. طراحی صفحات داخلی تقویم رومیزی به صورت اختصاصی برای کسب و کار شما.
  6. تبلیغات شما یک سال و به صورت روزانه توسط مشتریان شما دیده می شود.
  7. با توجه به تیراژ چاپ سررسید شما تاثیر گذاری تبلیغاتی همانند یک بیلبورد شهری خواهد داشت.
  8. تبلیغ با شیوه درج در تقویم رومیزی اختصاصی 1403 باعث می شود شما تبلیغاتتان را به صورت انتخاب شده به مشتریان هدف ارائه دهید. از این رو تبلیغات بسیار هدفمندی خواهید داشت.
  9. تقویم رومیزی شما به صورت منحصر به فرد طراحی و چاپ می شود و نمونه ایی شبیه به آن را هیچ یک از مشتریانتان در جای دیگری نخواهند دید.
  10. شما می توانید با مشورت با مهرسام چاپ نوع جلد و کاغذ دلخواه و نوع صحافی را انتخاب کنید.
تقویم رومیزی اختصاصی هدیه نوروزی

سفارش چاپ تقویم رومیزی اختصاصی 1403

سفارش چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی، دو مرحله مهم دارد؛ مرحله اول، طراحی تقویم رومیزی است که شامل طراحی همه صفحات محصول از جمله طراحی صفحه اول تقویم اختصاصی، طراحی صفحات داخلی، طراحی صفحات تقویم تبلیغاتی و انتخاب استایل کلی صفحات می شود و مرحله دوم شامل چاپ صفحات داخلی و پایه آن می شود که تمامی این مراحل با بالاترین کیفیت در مهرسام چاپ به انجام می رسند.

تقویم رومیزی اختصاصی 1403

طراحی تقویم اختصاصی رومیزی 1403

در هنگام سفارش طراحی تقویم رومیزی تبلیغاتی شما میتوانید همه آیتم ها را کنترل و سلیقه کلی خود را در پروژه به اشتراک بگذارید. مهمترین آیتم های سفارش تقویم رومیزی را موارد زیر تشکیل می دهند.

طراحی صفحه اول تقویم رومیزی اختصاصی

در ابتدا استایل تقویم رومیزی را انتخاب می کنید؛ از انواع پایه سخت، چرم و پارچه و هر متریال دیگری، سپس طبق متریال انتخابی، آتلیه گرافیک مهرسام چاپ طراحی گرافیک جلد تقویم سفارشی را طبق درخواست شما همراه با محتوای تبلیغاتی مناسب طراحی می کند. بهتر است روی جلد تقویم اختصاصی دیزاین ساده ای داشته باشد، ولی در صفحات بعدی میتوانید محتوای تبلیغاتی بیشتری درج کنید.

طراحی صفحات تبلیغاتی در تقویم رومیزی سفارشی

این صفحات، بیشترین پتانسیل را برای درج تبلیغات شما دارند. اگر شرکت شما محصول محور است می توانید محصولات خود را در صفحات متعدد معرفی کنید. همچنین اگر شرکت ارائه دهنده خدمات هستید نیز میتوانید خدمات خود را به شکل مبسوط به جامعه هدف خود بشناسانید.

طراحی صفحات داخلی در تقویم رومیزی تبلیغاتی

در طراحی صفحات داخلی تقویم اختصاصی نیز دست شما کاملا باز بوده و قادر هستید انتخاب کنید که صفحات به صورت هفتگی، ماهانه در صفحه طراحی شوند. مزیت تقویم اختصاصی 1403 مهرسام چاپ نسبت به سایر نمونه ها، این است که انتخاب شکل ظاهری تقویم سفارشی کاملا با شماست و از پایه گرفته تا برگه های تقویم، تماما طبق خواسته شما طراحی خواهند شد.

قیمت چاپ تقویم رومیزی سفارشی

مواردی هستند که روی قیمت چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی تاثیر مستقیم دارند و بر مبنای این موارد، هزینه چاپ تقویم برای شما مشخص می‌شود. مهمترین عواملی که در قیمت چاپ تقویم تبلیغاتی تاثیر گذار هستند، در ادامه عنوان شده‌اند:

انتخاب نوع کاغذ صفحه اول تقویم رومیزی سفارشی 1403

در انتخاب صفحه اول یا همان جلد رویی تقویم رومیزی تبلیغاتی، دست شما باز است تا از انواع کاغذ گرم بالا یا چاپ سخت با انواع صحافی استفاده کنید. تماس با مشاورین مهرسام چاپ، اطلاعات لازم در رابطه با سفارش تقویم رومیزی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

انتخاب جنس صفحات داخلی تقویم رومیزی

انتخاب نوع کاغذ یکی از مهمترین آیتم ها در چاپ تقویم رومیزی سفارشی می‌ باشد. بهترین پیشنهاد، مشورت با مهرسام چاپ در انتخاب کاغذ می باشد.

انتخاب تعداد رنگ در چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی 1403

تعداد رنگ ها در چاپ برگه های داخلی تقویم بسیار مهم می باشد. شما میتوانید برای چاپ تقویم رومیزی از چاپ تک رنگ، چاپ دو رنگ و چاپ سه و چهار رنگ استفاده نمایید. اما معمولا در چاپ صفحات داخلی تقویم رومیزی از چاپ چهار رنگ استفاده می کنند.

تقویم رومیزی اختصاصی

انتخاب پوشش چاپ در چاپ تقویم رومیزی

پس از چاپ صفحات تقویم رومیزی اختصاصی، نوبت به انتخاب پوشش می رسد. انواع پوشش ها مثل پوشش یو وی مات، یووی براق، سلفون مات، سلفون براق، طلاکوب، نقره کوب و … می توان استفاده کرد.

نوع صحافی در چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

صحافی یکی از مهمترین عناصر در انتخاب استایل چاپ تقویم رومیزی می باشد. شما میتوانید از صحافی فنری، صحافی سرچسب و شیوه های متعدد دیگر انتخاب کنید.

انتخاب پایه تقویم رومیزی تبلیغاتی

پایه تقویم رومیزی سفارشی، تاثیر بسزایی در ظاهر تقویم دارد؛ انواع پایه های گالینگور و … قابل سفارش می‌باشند که در صورتی که اطلاعات لازم درباره انواع پایه تقویم را ندارید، می‌توانید با مشاورین فروش مهرسام چاپ تماس بگیرید و راهنمایی لازم را دریافت کنید.

نکته: عواملی که در بالا ذکر شدند، تاثیر اصلی در نهایی شدن هزینه چاپ تقویم رومیزی اختصاصی شما دارند. بنابر این نمی‌توان یک قیمت واحد و مشخص برای تقویم رومیزی تبلیغاتی در نظر گرفت و تنها با شخصی سازی تقویم مورد نظر، استعلام قیمت تقویم سفارشی ممکن می‌باشد.

دیگر محصولات تقویم و سررسید مهرسام چاپ

سایر محصولات تولیدی مهرسام چاپ از دسته بندی سررسید و تقویم رومیزی به شرح زیر می‌باشند که می‌توانید با مراجعه به صفحه مربوطه، نسبت به استعلام قیمت و یا خرید اقدام نمایید.

تقویم رومیزی عمومی

سوالات متداول درباره چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی

سایر مشتریان این سوالات را درباره تقویم رومیزی اختصاصی 1403 پرسیده‌اند، احتمالاً این پاسخ‌ها به شما هم کمک خواهد کرد

کمترین تیراژ از 1000 عدد به بالا می باشد. هر چه تیراژ چاپ بالاتر باشد قیمت هر عدد تقویم رومیزی سفارشی ارزان تر می شود.

بهترین زمان برای چاپ تقویم رومیزی سفارشی از پاییز می باشد.  البته بهتر است که سفارش خود را به روزهای پایانی پاییز موکول نکنید چرا که ممکن است در قیمت و زمان تحویل تغییراتی بوجود بیاد.

قیمت چاپ تقویم رومیزی سفارشی بستگی چند آیتم مثل پایه تقویم، نوع کاغذ، نوع پوشش، نوع قالب و برش و از همه مهمتر تیراژ دارد. بهتر است برای مشاوره با مشاوران فروش مهرسام چاپ بگیرید.

از زمان چاپ تقویم رومیزی اختصاصی 1403 تا زمان تحویل آن بین ۱۵ تا ۲۰ روز زمان لازم است.

مهمترین خدماتی که برای تولید تقویم رومیزی سفارشی ارائه می کنیم شامل مشاوره حرفه ایی برای رسیدن به یک محصول با کیفیت و اقتصادی و سپس کلیه خدمات طراحی و چاپ تقویم رومیزی می باشد.

هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت. در تقویم رومیزی اختصاصی شما می توانید در داخل صفحات هر صفحه به هر شکل تبلیغات داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *