• طراحی کاتالوگ و بروشور

    طراحی کاتالوگ، بروشور، فولدر و انواع نشریات

  • طراحی لوگو و برند بوک

    شکل گیری هویت بصری با طراحی حرفه‌ای لوگو و برند بوک

  • طراحی انواع شاپینگ بگ

    یکی از تاثیر گذاری های شما در فروش، نحوه ارائه کالاست

مزایای طراحی در مهرسام چاپ

تیم متخصص

زبده ترین تیم طراحی

کیفیت بالا

نتیجه عالی به واسطه کیفیت

متعهد به زمان

تحویل به موقع طبق زمان تعهد شده

قیمت مناسب

بالاترین کیفیت، مناسب ترین قیمت

جذب مشتری با طراحی بروشور و کاتالوگ

طراحی کاتالوگ٬ بروشور و انواع نشریات

در انبوه کاتالوگ‌های که مردم دریافت می‌کنند، فقط تعداد کمی از آنها خوانده می‌شود و برای مدتی نزد مخاطب شما باقی می‌ماند. اگر می‌خواهید کاتالوگ شما سرنوشت خوبی داشته باشد، باید روی طراحی آن بسیار هوشمندانه و با دقت عمل کنید.

فقط گرافیست‌های خلاقی که در طراحی کاتالوگ و بروشور تخصص دارند، به شما می‌توانند کمک کنند. آنها به شما می‌گویند که چه طرح و چیدمانی کاتالوگ شما را متمایز از دیگران می‌کند.

شما می‌توانید روی کمک تخصصی ما حساب باز کنید. مهرسام چاپ با بیش از 14 سال سابقه چاپ و طراحی کاتالوگ، طراحی بروشور و نشریات جدیدترین ترندهای طراحی کاتالوگ را براساس رفتارشناسی مخاطب ایرانی هر صنعت و حوزه در اختیار شما قرار می‌دهد.

نشریات نیز از این اصل مستثنا نیستند، طراحی جلد، چیدمان داخلی، صفحه‌بندی و تنظیم و تعیین متون و تصاویر به خوانایی و محبوبیت نشریه شما کمک می‌کند. رمز موفقیت بسیاری از نشریات، جلد آنهاست، از کنار آن ساده نگذرید.

مهم نیست که چقدر بابت چاپ کاتالوگ و بروشور خود هزینه می‌کنید، زمانی که به نیاز کاربر و هویت برند خود در طراحی کاتالوگ توجه نکنید، میلیون‌ها تومان هزینه چاپ کاتالوگ از بین می‌رود.

اجازه دهید مشتری و مخاطب شما با دیدن کاتالوگ شما، آنرا مانند یک کتاب ارزشمند در کتابخانه خود قرار دهد.

طراحی و چاپ ساک دستی

طراحی ساک دستی و فولدر

ساک دستی تبلیغاتی، بیلبورد کوچک و کم خرجی است که در دست مشتریان شما به این سو و آن سو می‌رود. اگر خلاقیت در پروسه طراحی ساک دستی شما لحاظ شود، شما به هدف خود می‌رسید وگرنه جزء هزینه نتیجه دیگری برای شما ندارد.

به هر بخش از اقلام چاپی و تبلیغاتی خود به چشم یک فرصت تکرارنشدنی نگاه کنید و ساک دستی و فولدرهای تبلیغاتی را مانند یک تابلو تبلیغاتی، مهم بدانید.

نوشتن حجم زیادی نوشته روی ساک دستی به همان میزان بد و مخرب است که نداشتن یک طرح جذاب و گیرا در طراحی شاپینگ بگ.

درست است که استفاده از کاغذها و متریال مقاوم و کاربردی می‌تواند عمر و ماندگاری ساک دستی را افزایش دهد اما هیچکس، ساک دستی صرفاً تبلیغاتی و معمولی را استفاده نمی‌کند.

فولدرهایی که به مخاطبان خود در رویدادها، جلسات و … ارائه می‌کنید، مانند ساک دستی باید جذاب و در عین حال کاربردی باشد.

طراحی فولدر فقط محل قرارگیری لوگوی شما نیست. طراحی نوع فولدر به همراه طرح جلد و چیدمان نوشته‌ها در جلب نظر مخاطب بسیار موثر است.

مهرسام چاپ برای طراحی ساک دستی و فولدر، براساس نیازمندی‌های شما، جامعه هدف، کاربردهای تبلیغاتی و ترندهای روز حوزه شما، طرح‌ها را به تایید شما می‌رساند و پس از تکمیل و تایید نهایی به کارشناسان واحد چاپ ساک دستی و فولدر تحویل می‌دهد. اگر دوست دارید که نمونه‌های طراحی شاپینگ بگ یا فولدر را از نزدیک ببینید، با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول در خصوص خدمات طراحی مهرسام چاپ

مشتریان قبلی درباره خدمات طراحی مهرسام چاپ این سوالات را بیشتر پرسیده‌اند، احتمالاً این پاسخ‌ها به شما هم کمک می‌کند

در شرکت چاپ و طراحی مهرسام چاپ خدمات طراحی کاتالوگ٬ طراحی بروشور٬ طراحی ساک دستی٬ طراحی فولدر، طراحی جعبه صورت میپذیرد. همچنین خدمات طراحی لوگو و برند بوک با بهره از خلاقترین طراحان در مهرسام چاپ انجام می‌شود.

زمان طراحی ارتباط مستقیمی با نوع طراحی و خدمات پس از اجرای طرح دارد، اما کمترین زمان طراحی بسته به نوع سفارش ۴ روز لحاظ خواهد شد. ولی در بخش هایی مانند طراحی لوگو واقعا امکان اعلام زمان قطعی وجود ندارد و پس از مذاکرات اولیه زمان اعلام خواهد شد.

در صورت تمایل کارفرما امکان ارائه برند بوک با بالاترین کیفیت در مهرسام چاپ وجود دارد. ولی در نظر داشته باشید که برند بوک خدماتی مجزاست و هزینه آن به صورت مجزا صورت میگیرد.

بله و قطعا پیشنهاد میکنیم خدمات چاپ خود را قطعا در مهرسام چاپ نهایی کنید زیرا مهرسام چاپ مجهز به پیشرفته ترین چاپخانه های کشور است و کیفیت چاپ بسیار بالایی را در کمترین زمان با مناسب ترین قیمت به شما ارائه میکند.

به صورت کلی هزینه طراحی کاتالوگ بستگی به طرح٬ تعداد صفحات٬ نوع محصول و میزان زمانی که برای طراحی باید صرف کرد بستگی دارد. ولی مطمئن باشید بالاترین کیفیت با منصفانه ترین هزینه طراحی کاتالوگ را در مهرسام چاپ دریافت خواهید کرد.

مقالات مرتبط

چاپ جعبه خرما

طراحی و چاپ جعبه خرما

در این مطلب توجه شما عزیزان را به بررسی نحوه طراحی و چاپ جعبه خرما جلب می نماییم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید.
چاپ و طراحی جعبه بیسکویت

نکات مهم در چاپ و طراحی جعبه بیسکویت

باید در چاپ و طراحی جعبه بیسکویت دقت کافی را داشته باشید و سعی کنید نکاتی که در ادامه مقاله ذکر شده است را رعایت کنید.
تاثیر طراحی کاتالوگ حرفه ای

تاثیر طراحی کاتالوگ حرفه ای

با توجه به رقابت در هر صنف کاری طراحی کاتالوگ حرفه ای نقش زیادی در پیشبرد اهداف تبلیغاتی هر مجموعه می تواند داشته باشد.
طراحی و چاپ کاتالوگ
,

دلایل اهمیت طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای در کسب و کار

یکی از روش های تبلیغات و شناساندن محصولات و یا خدمات یک شرکت یا فروشگاه به مشتری تهیه و طراحی کاتالوگ می باشد. کاتالوگ حاوی اطلاعاتی از محصول مورد نظر شرکت است که ...
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
نیاز به راهنمایی دارید؟ از ما بپرسید