تخفیف ویژه سررسید و تقویم سال 99

جهت اطلاع از تخفیفات ویژه تماس بگیرید

02188865136

چاپ سررسید 99

مهرسام چاپ مفتخر است که مجموعه‌ای از متنوع‌ترین سررسیدهای سال 99 را با بالاترین کیفیت چاپ و طراحی سررسید در اختیار مشتریان قرار دهد. تنوع قطع، جلد و چاپ سررسید سال 99 توانسته نظر بسیاری از برندها و کسب‌وکارها را به خود جلب کند. چاپ سررسید 99 در مهرسام به صورت اختصاصی انجام می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از خدمات تیم طراحی سررسید 99 ، سالنامه را مطابق با هویت برند، سلیقه مخاطبان و پیام‌های تبلیغاتی خود طراحی کنید.

سررسید عمومی و تقویم رومیزی

جهت اطلاع از تخفیفات ویژه تماس بگیرید

02188865136

خرید سررسید 99

یکی از محبوب‌ترین سررسیدها به لحاظ قطع و نوع کاغذ، سررسید اروپایی است. سررسید اروپایی 99 به دلیل خوش دست بودن و تنوع رنگ، جلد و صفحه بندی علاقه‌مندان زیادی دارد. شرکت مهرسام با تولید انواع سررسید اروپایی 99 در طرح‌ها و رنگ‌بندی مختلف آماده دریافت سفارش سررسید و چاپ به‌صورت اختصاصی و عمومی را دارد.

ما تلاش کرده‌ایم با پایین آوردن قیمت سررسید 99 و استفاده از تکنیک‌های چاپ و طراحی جدید به کسب‌وکارها کمک کنیم تا در وضعیت اقتصادی این روزها بتوانند همچنان از سررسید به عنوان یک هدیه تبلیغاتی ماندگار استفاده کنند.

در چاپ سررسید اختصاصی تمام خواسته‌های شما مانند طرح جلد، پلاک و داغی به صورت عادی و طلاکوب، محتوای داخلی صفحات تقویم و افزودن صفحات اضافی رنگی برای تبلیغات بیشتر قابل انجام است. یکی از مزایای چاپ اختصاصی سررسید کاهش هزینه‌ها نسبت به چاپ عمومی است. اما چنانچه قصد سفارش سررسید 99 در تیراژ پایین دارید، بهتر است برای کاهش هزینه‌ها از چاپ عمومی استفاده کنید.
اگر نیاز به چاپ فوری سررسید دارید، سررسیدهای عمومی بهترین گزینه برای شماست. سررسیدها از قبل آماده شده است. پس از انتخاب مدل سررسید، می‌توانید لوگو خود را روی جلد و لت‌های تبلیغاتی 4 رنگ در میان صفحات چاپ و حک کنید.

پس از انتخاب سررسید مورد نظر با شرکت تماس گرفته و کد انتخابی را اعلام نمایید

 

تقویم رومیزی

خرید تقویم رومیزی

تقویم رومیزی یکی از کاربردی‌ترین و محبوب ترین انواع تقویم در میان عموم مردم به حساب می‌آید. اگر مخاطبان شما ساعات طولانی در پشت میز می‌نشینند و نیاز به یادداشت نویسی در کنار روزها ندارند، قطعاً تقویم رومیزی بهترین گزینه برای آنهاست.

حتی بسیاری از افراد در منازل خود درکنار میز تحریر یا روی میز تلفن خود از تقویم رومیزی برای دیدن تاریخ ها استفاده می‌کنند. خوشبختانه در بازار تقویم های رومیزی با ابعاد متنوعی وجود دارد اما عمدتاً تنوع زیادی در طراحی یا انتخاب تصویر تقویم دیده نمی‌شود.

تقویم رومیزی اختصاصی

یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات شب عید، چاپ تقویم و ارسال به مشتریان قدیمی است اما در این میان تقویم‌هایی بیشترین اثرگذاری را دارد که لوگو، لحن و ویژگی برند شما در آن وجود داشته باشد. تقویم‌های رومیزی نیز از این اصل مستثنا نیستند. تنوع طراحی تقویم رومیزی اختصاصی به حدی است که می‌توانید آنرا به عنوان نماینده کوچک خود روی میز تمام مشتریان به حساب بیاورید.

در چاپ تقویم رومیزی اختصاصی شما می‌توانید ابعاد، تصاویر صفحات و حتی پایه تقویم دلخواه خودتان را سفارش دهید. تصاویری از محصولات، نمایی از خدمات یا حتی طراحی تصاویر مفهومی مرتبط با برند شما همگی ایده‌هایی است که تقویم رومیزی شما را متمایز از تقویم‌های رومیزی موجود در بازار است.

تقویم رومیزی عمومی

اگر فرصت کافی ندارید یا به دلایلی نظیر اختصاص ندادن بودجه کافی، می‌خواهید از تقویم رومیزی آماده استفاده کنید همچنان برای شما ایده‌های جالبی داریم. شما می‌توانید از پایه‌های اختصاصی تقویم استفاده کنید و لوگو، آدرس و مشخصات تماس شرکت خود را به شکل‌های مختلفی روی پایه تقویم چاپ کرده و همیشه در دید مشتریان شما باشد.

تقویم رومیزی مهرسام

به دلیل تقاضای بسیاری از مشتریان برای خرید تقویم‌های رومیزی باکیفیت و استفاده از چاپ عمومی، ما در شرکت مهرسام تقویم رومیزی سال 99 با ابعاد 10 در 21 با پایه کتان آماده کرده‌ایم. تقویم‌های رومیزی 12 صفحه و با امکان درج لوگو در پایه و رنگ‌بندی‌ متنوع ارائه شده است.