طراحی جعبه و کارتن

طراحی جعبه و بسته‎ بندی از آن جهت حائز اهمیت است که بر انتخاب شما برای خرید یک محصول یا استفاده از آن تاثیر به سزایی می‌گذارد. اگر طراحی جعبه جذاب باشد قطعاً مشتاقانه جعبه را باز می‌کنید تا آنچه در درون آن است، ببینید. احتمالاً آن جعبه را حفظ می‌کنید و اگر دارای اشکال جالبی باشد از آن برای مصارف دیگر نیز استفاده می‌کنید.

ساخت خلاقانه جعبه و طراحی جعبه و بسته‌بندی یک هنر است. چاپ جعبه نیز هم‌راستای این هنر ارزشمند، پیام و ماندگاری محصولات را تضمین می‌کند. چاپ مهرسام به دلیل سابقه طولانی در طراحی انواع جعبه و بسته‌بندی و داشتن قیمت رقابتی و کیفیت برتر نسبت به سایر همکاران، خدمات طراحی جعبه و بسته‌بندی محصولات را به ده‌ها برند و شرکت صاحب‌نام ارائه نموده است.

مراحل طراحی جعبه و کارتن

در بحث طراحی جعبه و کارتن، نیازسنجی و بررسی کارکرد جعبه بسیار ضروری است، از سویی دیگر نداشتن تصاویر با کیفیت و یکپارچه نبودن محتواها با هویت برند پروسه طراحی را مختل می‌کند.برای افزایش کیفیت طراحی و محصول نهایی، مراحل زیر برای هر سفارش طراحی جعبه و کارتن انجام می‌شود.

  • 3- طراحی تصویر تصاویر اختصاصی مربوط به محصول و نحوه قرارگیری محتوا روی جعبه طراحی و آماده می‌شود.
  • 5- پس از چاپ پس از چاپ طرح، مراحل پوشش، دایکات، چسباندن و ساخت جعبه انجام و سپس تحویل مشتری می‌شود.
  • 2- طراحی قالبطراحی قالب جعبه و چیدمان آن در شیت‌های چاپی صورت می‌گیرد. در این مرحله راه و بیراه‌های کاغذ و عوامل پس از چاپ بررسی می‌شود.
  • 1- نیاز سنجیبرای طراحی جعبه ابتدا محصول شما به لحاظ ابعاد، حجم، گرماژ و استفاده‌های جانبی بررسی می‌شود.
  • 4- دریافت تاییدیه طرح آماده شده برای مشتری ارسال و پس از دریافت تاییدیه به چاپخانه ارسال می‌شود.

اطلاعات تماس

نمونه کارهای طراحی جعبه و کارتن