عکاسی

عکاسی

تخصصی ترین خدمات عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی توسط متخصصان و عکاسان حرفه ای در پیشرفته ترین استدیو عکاسی از نمونه خدمات ما در چاپ مهرسام می باشد.
توانسته ایم بروزترین تجهیزات را تهیه نمایید و بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه نماییم.

قطعا در قدم اول برای طراحی بروشور، کاتالوگ و یا هر فعالیت تبلیغاتی شما نیاز به بهترین تصاویر از محصولات و خدمات خود خواهید داشت.
این تصاویر هستند که با مخاطب شما ارتباط برقرار می نمایند پس در این زمینه نهایت دقت را در انتخاب به کار بندید.
تصویر باید بتواند در دید اول مخاطب را جذب نماید و همچنین بتواند برتری های محصول را در یک کادر به بهترین نحو ممکن به نمایش گذارد.

انواع عکاسی

عکاسی تبلیغاتی

در این نوع عکاسی پا را از دنیای واقعیات بیرون گذاشته و به دنیای رویا وارد می شویم تا بتوانیم ادراک بیننده را تحریک نماییم.

عکاسی طلا و جواهرات

از اصلی ترین و حساس ترین شاخه هایی است که باید در آن قدرت نمایش دقیق جزئیات ، رنگ ، درخشش ، تراش و زیبایی را داشت.
این شاخه نیازمند تجهیزات بسیار حرفه ای می باشد که در گروه مهرسام به آن ها مجهز می باشیم.

عکاسی معماری

برای این شاخه نیاز به دوربین ها و لنزهای بسیار حرفه ای است که در گروه مهرسام توانسته ایم به بهترین آن ها مجهز شویم. جذابینت و ایده پردازی در عکاسی ساختمان می تواند اثری خارق العاده را بر جای گذارد.
عکاسی

عکاسی صنعتی

یا تجاری از پرکاربردترین و متنوع ترین شاخه های این صنعت است که بسیار گران قیمت نیز می باشد. در این زمینه باید عکاس بتواند کلیه زاویه ها و جزئیات یک محصول را به گونه ای بسیار جذاب نمایش دهد.

عکاسی خودرو

از دشوارترین شاخه ها می باشد که بایستی تمامی موارد از جمله ؛ نورپردازی، رنگ، تصویر ، زاویه و سایر موارد دیگر در آن به درستی رعایت شود. از اصلی ترین ویژگی های این نوع عکس ها می توان به اهمیت جذابیت بالای آن ها اشاره نمود.

عکاسی مواد غذایی

باید بتوان داستان یک غذای خوشمزه و زیبا را در این نوع تصویر برای بیننده بازگو کرد به نحوی که او گرسنه شود. نورپردازی و استفاده صحیح از آن در این زمینه حرف اصلی را میزند.

خدمات عکاسی مهرسام

عکاسی دارای شاخه های بسیار متنوع می باشد. عکاسان ما در گروه مهرسام دارای مهارت علمی و تجربه در تمامی شاخه های آن می باشند و قادرند تا با تکیه بر دانش خود تمام زاویه ها و جزئیات یک محصول را به نمایش درآورند.

تیم متخصص ما علم زیبا شناسی دارند و در این امر محصولات به این مهم توجه می نمایند که عکس باید به گونه ای باشد که بتواند مخاطب را جذب نماید.

یافتن سوژه مناسب در هر محصول جهت عکاسی از اصلی ترین و بارزترین خصوصیات تخصصی ما  است که به ما کمک نموده است تا بتوانیم بهترین تصاویر را در پروژه هایمان ثبت نماییم.

آتلیه عکاسی
عکاسی
عکاسی حرفه ای