• فروش ساک دستی آماده

    فروش انواع ساک دستی آماده مناسب فروشگاه ها و صاحبین مشاغل در رنگ بندی و ابعاد متنوع

    فروش ساک دستی آماده کاغذی

چرا باید از ساک دستی تبلیغاتی استفاده کرد؟

ساک دستی یکی از ابزارهای تبلیغاتی کم هزینه است که می‌‌تواند تاثیر بسزایی در رشد و دیده شدن کسب‌ و کار شما داشته باشد. چطور؟ شما به طور متوسط ماهانه چند بار برای جابجایی وسایل و ابزارتان، خرید روزانه و هدیه از ساک‌های دستی استفاده می‌کنید؟ چند بار در اثر دیدن ساک دستی در کوچه و خیابان با برند و مجموعه‌ای آشنا شده‌اید؟ ساک دستی یکی از ابزارهای تبلیغات آفلاین است که مانند تبلیغات دهان به دهان، معجزه می‌کند.

مزایای سفارش ساک دستی تبلیغاتی چیست؟

  • دیده شدن توسط چشم‌های بی‌شمار: همان‌طور که گفتیم روزانه افراد زیادی ساک دستی را با خود حمل می‌کنند. برندهای زیادی با کمک همین‌ ساک‌های دستی نامشان را در ذهنتان ثبت کرده‌اند. در واقع لوگوی شما روی ساک دستی کاملا در تیررس مخاطبانتان خواهد بود. چه چیزی بهتر از این؟
  • صرفه‌جویی در هزینه: سفارش ساک دستی نیاز به بودجه سنگینی ندارد. با خرید ساک دستی آماده در تیراژ بالا در هزینه تبلیغات خود صرفه‌جویی خواهید کرد. فکرش را بکنید، با پرداخت هزینه‌ای کم در قبال سفارش و خرید ساک دستی برند شما در سطح شهر دیده شود. به تعداد جمعیت یک منطقه، شهر، استان و حتی شرکت.
  • اعتبار به برند: صاحبان کسب و کاری که با خرید و فروش سروکار دارند، با کمک ساک دستی تبلیغاتی خودشان، در نظر مشتری‌ها معتبرترند. همچنین شما می‌توانید هدایای سازمانی‌‌ خود را نیز به کمک همین ساک دستی انحصاری خودتان به دوستانتان تقدیم کنید. تنها کافیست لوگوی خود را روی ساک دستی ثبت کنید.
  • دست شما در سفارش ساک دستی آزاد است. شما می‌توانید با توجه به کالا یا خدماتی که ارائه می‌دهید، طراحی منحصر به فردی برای ساک دستی سفارش دهید. ابعاد، رنگ و جنس ساک دستی می‌تواند طبق سلیقه شما آماده شود. البته پیشنهاد ما به شما این است که برای کاهش هزینه از نوع کاغذی آن استفاده کنید.

مزایای رقابتی ساک دستی تبلیغاتی مهرسام

ما برای شما ساک دستی آماده در ابعاد متنوع و در پنج رنگ کرافت، طلایی، آبی، قرمز و سفید آماده کرده‌ایم. کافیست در میان این محصولات آماده یکی را انتخاب کنید و لوگوی سازمانتان را در اختیار ما قرار دهید. در کوتاه‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت چاپ دیجیتال کاتر پلاس، ساک دستی تبلیغاتی را در اختیارتان قرار می‌دهیم. پس در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی کرده و با کمک ما در کسب و کارتان روح تازه‌ای بدمید.

نیاز به راهنمایی دارید؟ از ما بپرسید