10 نکته مهم برای چاپ آسان مجله/قسمت اول

به گفته Statista.com ناشران دوره ای 31.11 میلیارد دلار برای هزینه های سال 2012 هزینه کرده اند! چاپ مجله قسمت عمده ای از این هزینه نجومی است.

چاپ مجله پروژه ای است که برای دستیابی به نتایج عالی به فکر ، وقت و هزینه زیادی نیاز دارد. هنگام طراحی یک مجله ، موارد دیگری غیر از چاپ وجود دارد و تعداد بیشتری صفحه و گرافیک می تواند هزینه را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

هنگامی که مجله ای را برای چاپ طراحی می کنید باید به خدمات صحافی ، کاغذهای کاغذی ، انواع و رنگ های جوهر ، تعداد صفحات مناسب و بسیاری از جنبه های دیگر فکر کنید. از آنجا که این نوع پروژه می تواند گران باشد ، توجه به همه ملاحظات مهم است قبل از شروع کار ، و قبل از اینکه هیچ هزینه ای نکنید ، باید مدتی را صرف هر جنبه ای کنید. در قسمت اول به پنج نکته نخست اشاره می کنیم.

10 نکته مهم برای چاپ آسان مجله/قسمت اول

1-سایز صفحه

معمولاً یکی از اولین ملاحظات چاپ مجله ، اندازه صفحات نشریه شما است. بیشتر مجلات از اندازه صفحه 8 3/8 “x 10 7/8” استفاده می کنند ، زیرا این اندازه نیز مقرون به صرفه ترین برای استفاده است. اگر سایز دیگری را انتخاب کنید ، ممکن است کالای شما در اندازه یا بالاتر طبقه بندی شود و این می تواند بر قیمت نهایی پرداختی شما تأثیر بگذارد.

2-تعداد

قبل از اینکه بتوانید خدمات چاپ یا صحافی را سفارش دهید ، باید تعیین کنید که چند مجله چاپ کنید. سفارشات معمول مجله ها از چند صد تا چند صد هزار مورد متفاوت است. مقدار سفارش شما می تواند در تعیین فرآیندهای چاپی مورد استفاده کمک کند. نیازهای بلندمدت خود را در نظر بگیرید و اگر فکر می کنید در آینده نزدیک به آنها احتیاج دارید ، موارد اضافی را سفارش دهید.

3-کاغذ استوک

یکی از مهمترین عناصر برای چاپ مجله ، سهام یا نوع کاغذی است که برای صفحات مجله شما استفاده خواهد شد. شما سهام ارزان قیمت و سهام دیگری با کیفیت بالا ، ضخیم و بسیار گران تر پیدا خواهید کرد. اکثر چاپگرها انتخاب گسترده ای از سهام کاغذ را برای انتخاب ارائه می دهند ، که برخی از آنها متناسب با اهداف کیفیت و بودجه شما است.

4-نوع صحافی

شما باید بدانید که در مورد خدمات صحافی مختلف ، گزینه های شما چیست ، بنابراین می توانید نوع صحافی را که با ظاهر و عملکرد ایده آل شما بهترین کار را دارد ، انتخاب کنید. برخی از احتمالات الزام آور انتشار شما می تواند شامل موارد زیر باشد:

  • شانه
  • مارپیچ
  • سیم O
  • دوخت زین
  • صحافی کامل
  • سیم پیچ
  • مورد
  • نوار

10 نکته مهم برای چاپ آسان مجله/قسمت اول

5-چقدر باید سبز شوید؟

شما می خواهید با چاپ مجله هرگونه آسیب زیست محیطی را به حداقل برسانید ، اما چقدر می توانید هزینه سبز آن را بپذیرید؟ در مورد گزینه های سبز خود با چاپگری که انتخاب کرده اید ، جزئیات بودجه و تنظیمات خود را بحث کنید. هر دوی این موارد مهم هستند ، زیرا سبز شدن کاملاً همیشه امکان پذیر نیست و برای برخی از شرکت ها هزینه زیادی دارد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1400/01/12

میانگین امتیازات ۵ از ۵