چاپ هنری چیست و هر آنچه باید بدانید

چاپ هنری بازتولید چاپی یک اثر هنری اصلی است. چاپ های هنری را می توان با استفاده از روش های مختلف چاپ و روی انواع مختلف چاپ، پرینت کرد. این عوامل ، از جمله مقداری که برای چاپ در دسترس است ، در قیمت نهایی چاپ هنری نقش دارد.

در King & McGaw ، ما تلاش می کنیم بهترین تصاویر ممکن را که با استاندارد کیفیت موزه چاپ شده اند ، به شما ارائه دهیم. برای رسیدن به این هدف ، ما مناسب ترین ترکیب مواد چاپی و روش های چاپ را با دقت انتخاب کرده ایم.

انتخاب چاپ های هنری خود

هدف ما این است که مطمئن شویم چاپ راحت را در چاپ خانه های چاپ افست، به راحتی ممکن پیدا می کنید ، خواه دقیقاً از آنچه می خواهید بدانید یا با مرور بر اساس دسته بندی یا هنرمند. هنگامی که تصویر عالی را انتخاب کردید ، قاب سفارشی مناسب را متناسب با چاپ هنری خود انتخاب کنید.

از چه موادی برای چاپ آثار هنری استفاده می شود؟

متریالی که روی آن چاپ می کنیم برای ایجاد جلوه مهم است و برای سازگاری با چاپگرهای دیجیتال ما به دقت انتخاب شده است تا چاپ هنری شما را با بالاترین استاندارد ممکن تولید کند. ما هنگام چاپ تصاویر هنری از تصاویر منتشر شده خود ، از دو ماده چاپ هنری زیر استفاده می کنیم.

کاغذ هنر زیبا

Fine Art Paper که ما استفاده می کنیم فاقد اسید و لیگنین است ، اطمینان حاصل کنید که تصویر با گذشت زمان کمرنگ نخواهد شد. ضخامت کاغذ ، که به عنوان وزن اندازه گیری می شود ، 230 گرم در گرم (متر بر متر مربع) است و تقریباً به ضخامت 3 برگ کاغذ فتوکپی استاندارد است که کنار هم قرار گرفته است. این نوع کاغذ به دلیل کیفیت چاپ استثنایی انتخاب شده است ، به این معنی که ما قادر به تولید تصاویر با وضوح بالا در استانداردهای کیفیت موزه هستیم. ما از چاپ دیجیتال Giclee روی کاغذ هنرهای زیبا استفاده می کنیم.

کاغذ آبرنگ

کاغذ آبرنگ ما دارای بافت است و آن را برای تولید مثل نقاشی و نقاشی مناسب می کند. این نوع کاغذ کمی ضخیم تر از کاغذ هنرهای زیبا با 280 گرم در متر است و آن را به گزینه ای کمی گران تر تبدیل می کند. چاپ Giclee روش چاپی ترجیحی روی کاغذ آبرنگ است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میانگین امتیازات ۵ از ۵