چاپ بروشور در تهران

چاپ بروشور حرفه ای در سایزهای گوناگون جهت توسعه کسب و کار شما

چاپ بروشور یک روش موثر و پربازده برای معرفی و گسترش کسب­‌وکار به شمار می­‌رود.

حتی این برگه برای معرفی خدمات، محصولات یا راهنمایی یک محصول نیز می­‌تواند کاربرد داشته باشد.

بی شک هر کسب­‌وکاری برای معرفی گسترده خود به تبلیغات نیاز دارد اما تبلیغات ساده و سطحی نمی­‌توانند اثرگذاری چندانی داشته باشند. بدین منظور باید خلاقیت به خرج داد و با تکنیک­‌های گیرا و موثر تبلیغات خود را جلو برد. چاپ بروشور 3 لت ، 4 لت و چند لت می‌­تواند در این زمینه کارایی داشته باشد.

مهرسام چاپ ارائه دهنده خدمات چاپ بروشور با بهترین کیفیت و مناسب‌­ترین قیمت در کنار شماست.

چاپ بروشور

چاپ بروشور 2 لت

چاپ بروشور

چاپ بروشور 3 لت

چاپ بروشور

چاپ بروشور 5 لت

دسته بندی کلی بروشورها

بروشورها به طور کلی در یکی از دسته­‌های زیر جای می­گیرند:

  1. بروشور محصولات
  2. بروشور تبلیغاتی

در ادامه هر یک از این دو را با ذکر مثال بیشتر توضیح می‌­دهیم.

بروشور محصول

احتمالا پس از خرید و باز کردن بسته بندی محصولی که نحوه مصرف خاصی دارد، با تکه کاغذی مواجه شده‌­اید که حاوی مطالبی در رابطه با چگونگی استفاده یا مصرف، موارد منع مصرف، محتویات محصول، راهنمای راه اندازی و … است. به این کاغذ که داخل جعبه و بسته بندی قرار دارد بروشور محصول گفته می‌­شود. این نوع بروشورها اطلاعات و آموزش­‌های خاصی را در رابطه با محصول به مصرف کننده می­‌دهند. بروشور دارویی، بروشور مواد غذایی، بروشور لوازم آرایشی بهداشتی، بروشور لوازم الکترونیکی نمونه­‌های آشنایی هستند که افراد تا کنون با آن سروکار داشته‌اند.

بروشور تبلیغاتی

یکی از راه­‌هایی که می­توان به واسطه­‌ی آن تبلیغ کسب­‌وکار خود را انجام داد چاپ بروشور تبلیغاتی است. بروشورهای تبلیغاتی در انواع تک لت، دو لت، سه لت، و چند لت وجود دارند و در مدت زمان کوتاهی می­‌توانند کسب­‌وکارها را به دیگران معرفی کنند. تراکت در واقع همان بروشور تک لت است که برای معرفی خدمات یا محصولات بین افراد توزیع می­‌گردد.

چاپ این بروشورها یک روش تبلیغاتی ارزان، آسان و در دسترس است و افراد می‌­توانند به‌عنوان گزینه اول تبلیغات خود از آن استفاده کنند.

چاپ بروشور

چاپ انواع بروشور در مهرسام چاپ

به طور کلی بروشور از لحاظ خط تا به صورت تک لت (تراکت)، دو لت، سه لت یا چند لت چاپ می­شود. تعداد لت‌ها بر اساس طراحی و محتوای موجود در بروشور تعیین می­شود. بروشورهای سه لتی و چند لتی به صورت آکاردئونی یا بقچه­ای تا می­شوند.

چاپ بروشور در اندازه ­های متنوع

ابعاد سایز
29 * 21.9 A4
14.8 *21 A5
24 * 34 B4
17 * 24 B5
19 * 19 خشتی کوچک
23 * 23 خشتی بزرگ
12 * 17 پالتویی

کاغذهای مورد استفاده در چاپ بروشور

  • گلاسه مات
  • گلاسه براق
  • تحریر
  • کالک
  • کتان

گرماژ کاغذهای بروشور

کاغذ بروشور گرماژهای متفاوتی دارد. شما با توجه به نیاز کسب­وکارتان می­توانید گزینه مناسب را انتخاب کنید و سفارش دهید. گرماژ کاغذ بروشور عبارت است از:

  • 50گرم تحریر- 60گرم تحریر- 70گرم تحریر- 80 گرم تحریر
  • 90 گرم گلاسه- 100 گرم گلاسه- 110 گرم گلاسه- 120 گرم گلاسه- 135 گرم گلاسه-150 گرم گلاسه- 170 گرم گلاسه- 200 گرم گلاسه- 220 گرم گلاسه- 250 گرم گلاسه- 300 گرم گلاسه