مزایا رقابتی چاپ بروشور در مهرسام چاپ

بالاترین کیفیت

جدیدترین تکنولوژی‌های چاپ را برای ارائه بهترین کیفیت به خدمت گرفته‌ایم

حداکثر جذابیت

چاپ حرفه ای بروشور برای حداکثر جذابیت و ماندگاری بروشور

کمترین زمان

سفارشات شما را در کمترین زمان ممکن و با بالاترین اولیت چاپ می‌کنیم.

چاپ  بروشور

چاپ بروشور ویژه صنایع و محصولات

بروشور فقط برای جذب مشتری نیست. به خریداران خود فکر کرده‌اید؟ خریدار شما چه یک دستگاه چند صد میلیونی بخرد و چه یک داروی چند هزار تومانی نیاز به بروشورهای مخصوص نصب و راه‌اندازی یا بروشور راهنمای استفاده آن را دارد.

محصولات آرایشی و بهداشتی، دارویی، مواد غذایی، دکوراسیون، دستگاه‌ها و قطعات جانبی و … همگی به کاتالوگ و بروشورهای داخل محصول نیاز دارند.  چاپ افست بروشورهای ویژه محصولات تولیدی، تخصص مهرسام چاپ است. همکاران ما پس از دریافت خواسته شما و ارزیابی محصول و نوع بسته بندی، بهترین پیشنهاد چاپ افست بروشور را به شما ارائه می‌کنند.

چاپ دیجیتال؛ چاپ دیجیتال بروشور فوری

برای حضور در یک رویداد کوچک یا ارائه کاتالوگ به تعداد محدود، چاپ دیجیتال بهترین روش است. به کمک این روش که به آن چاپ فولدر یا کاتالوگ فوری نیز گفته می‌شود، شما می‌توانید پس از ۴ الی ۵ ساعت، کاتالوگ و بروشور چاپ شده را از چاپخانه تحویل بگیرید.

سرعت چاپ دیجیتال بسیار بالا است اما قیمت آن نیز در مقایسه با چاپ افست کمی بیشتر است. در چاپ دیجیتال هر سایز از کاغذ نه گرماژ، را می‌توانید انتخاب کنید. نگران تغییرات احتمالی نیستید چون می‌توانید با دیدن اولین نمونه، اصلاحات را همان لحظه انجام دهید.

اگر محتوای بروشورهای شما پیوسته تغییر می‌کند یا می‌خواهید در هر رویداد، بروشور مختص به خود را در تعداد محدود توزیع کنید، چاپ دیجیتال بروشور بهترین گزینه است.

مهرسام چاپ در چاپ دیجیتال بروشور فوری هم مانند چاپ افست بروشور در کنار شماست.

چاپ بروشور

روند چاپ بروشور در مهرسام چاپ

بررسی خواسته مشتری

ارائه قیمت چاپ

آماده سازی پیش از چاپ

چاپ با نظارت اختصاصی

عملیات تکمیلی

تحویل و ارسال سفارش

با بالاترین سطح از کیفیت و کوتاه‌ترین زمان چاپ بروشور

خدمات چاپ در مهرسام چاپ با گارانتی ارائه می‌شود


 

سوالات متداول در خصوص چاپ بروشور و کاتالوگ

مشتریان قبلی درباره چاپ افست بروشور این سوالات را بیشتر پرسیده‌اند، احتمالاً این پاسخ‌ها به شما هم کمک می‌کند

قیمت چاپ افست بروشور براساس پارامترهایی مانند سایز، جنس و گرماژ کاغذ، تعداد صفحات، نوع پوشش، نوع رنگبندی و همینطور تیراژ کار متغیر است. شما می‌توانید در کمتر از یک دقیقه، و فقط با تماس به یکی از روش های موجود در سایت مانند تماس تلفنی و یا واتس اپ جهت استعلام قیمت با ما در تماس باشید. همکاران ما در مدت زمان بسیار کوتاهی پس از بررسی و برآورد هزینه، با شما تماس می‌گیرند و قیمت را ارائه می‌کنند. متاسفانه به دلیل نوسانات شدید بازار کاغذ، اعلام قیمت دقیق وجود ندارد اما همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما، پیش فاکتور قطعی را برایتان ارسال می‌کنند.

در چاپ دیجیتال بروشور فوری، براساس زمان ارسال فایل و تعداد آن، بازه تحویل متفاوت است اما عمدتاً چاپ دیجیتال بروشور فوری در مهرسام چاپ در کمتر از ۵ ساعت انجام می‌شود.

اگر تیراژ بروشورهای شما بیشتر از ۵۰۰ عدد است به شما پیشنهاد می‌کنیم که از چاپ افست استفاده کنید؛ چرا که علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، کیفیت بالاتری هم دریافت می‌کنید. گرچه چاپ دیجیتال هم کیفیت بسیار خوبی دارد اما فقط برای تیراژ پایین و زمان بسیار کم پیشنهاد می‌کنیم از این روش استفاده نمایید.

با یک تماس یا تکمیل فرم ثبت سفارش، همکاران مهرسام چاپ شرایط چاپ انواع بروشور، اقدامات تکمیلی یا طراحی و آماده سازی چاپ را با شما در میان می‌گذارند. از آنجایی که مهرسام چاپ یکی از شرکت‌های برتر چاپ کاتالوگ و بروشور در تهران است و هر دو نوع چاپ افست و چاپ کاتالوگ فوری را انجام می‌دهد؛ بنابراین می‌توانید براساس نیاز خود ازگزینه‌های مختلفی برای چاپ انواع بروشور استفاده کنید.

پیشنهاد ما این است که اگر تعداد بروشور شما ۵۰۰ عدد یا بیشتر است از چاپ افست استفاده کنید. کیفیت عالی در کنار قیمت مناسب، چاپ افست را به یکی از گزینه‌های عالی در چاپ کاتالوگ و بروشور تبدیل کرده است. اگر نگران زمان هستید و تصور می‌کنید باید روزهای زیادی منتظر نتیجه چاپ افست بروشور خود باشید، بهتر است با ما تماس بگیرید. زمان چاپ افست آنگونه که گمان می‌کنید، نیست.

مقالات مرتبط

میانگین امتیازات ۵ از ۵