طراحی و چاپ کاتالوگ

یکی از روش های تبلیغات و شناساندن محصولات و یا خدمات یک شرکت یا فروشگاه به مشتری تهیه و طراحی کاتالوگ می باشد. کاتالوگ حاوی اطلاعاتی از محصول مورد نظر شرکت است که …

سررسید

تبلیغات به عنوان بزرگترین عامل در رونق کسب و کار های امروزی می باشند. همان طور که می دانید، تمامی شرکت های تازه تاسیس، برای معرفی خود به دیگران نیازمند تبلیغات می باشند.

مقاومت دمای جعبه مواد غذایی

این جعبه ها علاوه بر اینکه از مقاومت بالایی برخوردار بوده و حمل مواد غذایی آسان کرده است، بهترین گزینه جهت تبلیغات و معرف کسب و کار ها می باشد.

مقاومت دمای جعبه مواد غذایی

به طور کلی در فروش غذاهای آماده، ظاهر بسته بندی امری بسیار مهم است و چنانچه ما بتوانیم نظر مشتریان را جذب کنیم، موفق به فروش بیشتر می‌‎شویم.

جذب مشتری با طراحی بروشور و کاتالوگ

کاتالوگ ها ارائه‌کننده‌ کالا و خدمات شما به مشتری هستند که بسیار مناسب هستند. در این مقاله چگونگی جذب مشتری با طراحی بروشور و کاتالوگ می پردازیم.

طراحی کاتالوگ

چاپ و طراحی مجله هنوز هم در بین ناشران و صاحبان کسب و کار از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بسیاری از افراد هنوز هم چاپ مجله را به عنوان ابزاری قدرتمند برای بازاریابی و معرفی محصولات و خدمات خود می‌دانند.

جعبه های مواد غذایی

مواد های غذایی رایج در بازار برای ماندن در شرایط خاص، نیازمند جعبه هایی استانداری می باشند که با توجه به مواد غذایی و شرایط خاص آن طراحی شده باشد.

طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ مبلمان یکی از امور مهم برای جذب مخاطب و در نهایت رسیدن به فروش بیشتر است. همانطور که می‌دانید کاتالوگ به عنوان یکی از موثرترین ابزارهای بازاریابی و تبلیغاتی است