چاپ فولدر با بالاترین کیفیت

چاپ فولدر با بهترین کیفیت توسط بهترین دستگاه های چاپ افست

قیمت چاپ فولدر

بهترین قیمت چاپ فولدر را در کنار بهترین کیفیت به شما ارائه می کنیم.

کمترین زمان

با درک از شرایط کسب و کار کمترین زمان چاپ فولدر را به شما ارائه می‌ کنیم.

چاپ فولدر با بهترین قیمت و بهترین کیفیت

چاپ فولدر یکی از بهترین کارهایی است که یک مدیر بازاریابی می تواند به وسیله آن محصولات و خدمات خود را به مشتریان و مخاطبان خود ارائه کند. چاپ فولدر در تیراژ مناسب، کیفیت مناسب و محتوای خوب تاثیر بسزایی در پرزنت مشتریان دارد.

اگر شما محصولات یا خدماتی دارید که باید برای آنها بازاریابی کنید یکی از بهترین روش های بازاریابی آفلاین ارائه فولدرهای تبلیغاتی است. فولدرهای تبلیغاتی در انواع و اقسام متفاوتی ارائه می‌شوند و شما با تنوع کم نظیری روبرو هستید.

فولدر چیست؟

فولدر یکی از مهم‌ترین ابزارهای بازاریابی است که کارایی آن مثل یک پوشه می‌باشد اما از زیبایی قابل توجهی برخوردار است. شما می‌توانید همه اجزای بازاریابی مثل کاتالوگ و بروشور، کارت ویزیت،CD تبلیغاتی و … را در فولدر به شکلی زیبا و حرفه ای جایگذاری کنید. به این ترتیب هر یک از مشتریان شما که یک فولدر تبلیغاتی از شما دریافت کند تمامی اطلاعات محصولات، کارت ویزیت و دیگر موارد تبلیغاتی دریافت کرده است.

چاپ فولدر

انواع چاپ فولدر

فولدرها بر اساس سایز، جنس کاغذ و نوع کاربرد تقسیم بندی می شوند. شما می توانید با انتخاب انواع کاغذ، انواع کاربرد و انواع سایز تنوع بیشتری هم به محصولات خود بدهید. شما می توانید از گرماژ ۱۵۰ تا ۲۵۰ گرم انواع کاغذ را برای فولدر تبلیغاتی انتخاب کنید. همچنین انواع پوشش مثل یووی براق، یووی مات، سلفون مات و سلفون براق را برای پوشش بعد از چاپ پوشه تبلیغاتی انتخاب نمایید.

چاپ فولدر

قیمت چاپ فولدر

قیمت چاپ فولدر آیتم‌های بسیار زیادی دارد. در حقیقت تعیین کننده قیمت چاپ فولدر خود شما هستید! شما می‌توانید از بین آیتم‌های مختلف کیفی و کمیتی مدل دلخواه خود را انتخاب کنید در این بین اگر هدف چاپ یک محصول لوکس است طبیعتا هزینه بیشتری را متقبل خواهید شد اما نگران نباشید! اگر به دنبال یک قیمت اقتصادی هم هستید ما به شما خواهیم گفت که چگونه قیمت به صرفه ای را تجربه کنید.

آیتم های تعیین کننده قیمت چاپ فولدر

 1. انتخاب نوع کاغذ بر اساس کیفیت و گرماژ

  کاغذها تنوع زیادی دارند، اینکه تولید کدام کشور هستند. گرماژ آنها چقدر است و …

 2. ابعاد صفحات فولدر

  ابعاد صفحات نقش تعیین کننده ای دارند، مثلا یک کاتالوگ با سایز A4 با یک کاتالوگ با سایز A5 تفاوت قیمت قابل توجهی دارند.

 3. انتخاب یک فرم برش اختصاصی و منحصر به فرد یا استفاده از فرم های عمومی
  شما می‌توانید یک فولدر با جلوه منحصر به فردی داشته باشید که تا به حال جایی دیده نشده اما خب باید در قالب اختصاصی قرار بگیرد. اما استفاده از قالب‌های عمومی هزینه تولید قالب را از پروژه کم می‌کند.
 4. نوع پوشش فولدر بعد از چاپ افست
  شما بسته به نوع پروژه می‌توانید انتخاب کنید که پس از چاپ پوشه چه نوع پوششی روی فولدر بخورد. انتخاب پوشش تاثیر زیادی در قیمت دارد.

موارد کاربرد چاپ فولدر

ممکن است برای برخی افراد این سوال مطرح باشد که فولدر چه کاربردی دارد؟ در ادامه به آن­ها اشاره می­‌کنیم:

 1. معمولا به افراد حاضر در کنفرانس‌­ها و سمینارها اقلامی نظیر خودکار تبلیغاتی، کارت ویزیت، بروشور، CD و … برای معرفی برند و تبلیغات ارائه می­‌شود. فولدر می‌­تواند این اقلام را در خود جای دهد و به‌عنوان یک پکیج به افراد ارائه شود.
 2. فولدر علاوه بر مورد فوق می­‌تواند به‌عنوان یک وسیله­‌ی تبلیغاتی مورد استفاده قرار بگیرد.
 3. اصلی‌­ترین کاربرد فولدر نگهداری از اوراق و اسناد است.
 4. با چاپ فولدر اختصاصی یا سفارشی می­‌توانید تصویری ایده‌­آل و مناسب از برندتان برای افراد بسازید و در کسب­‌وکار خود حرفه‌­ای به نظر بیایید.
 5. با چاپ فولدر می‌­توانید خدمات یا محصولات خود را به صورت خلاصه معرفی کنید و افراد نسبت به کسب­‌وکار شما برداشت مثبتی داشته باشند.
چاپ فولدر

چاپ فولدر ارزان

اگر می‌خواهید یک چاپ فولدر ارزان قیمتی داشته باشید راهکارهای آن را برای شما آورده‌ایم:

انتخاب سایز کاغذ استاندارد

سایز کاغذ باید استاندارد باشد یعنی فولدر گسترده در یک سایز فرم چاپی استاندارد جا بگیرد و آن را کامل پر کند. اگر شما از ابتدا فولدر خود را بر اساس سایز فرم های استاندارد طراحی کنید دیگر نیازی به استفاده از فرم‌های بزرگتر و پرداخت پول بیشتر برای فرم بزرگتر، فیلم و زینک بزرگ‌تر و پرداخت پول بیشتر برای چاپ فرم‌های بزرگتر چاپی نیست! همچنین اگر سایز فولدر کوچک باشد شما بند کاغذ کمتری نیاز دارید و در نتیجه پول کمتری پرداخت می‌کنید!

صرفه جویی بر اساس تعداد رنگ چاپ

چاپ افست به صورت پیش فرض از چهار کانال رنگ چاپی تشکیل می شود. شما در یک دور استاندارد چاپ افست هزینه چاپ چهار رنگ را می پردازید، اما برای مثال چاپ دو رونگ هزینه کمتری در دور چاپ خواهد داشت.

چاپ فولدر با قالب اختصاصی یا قالب عمومی

این مورد بسیار تعیین کننده است. اگر شما خواهان فرم اختصاصی هستید باید بدانید که هزینه طراحی فرم اختصاصی و هزینه ساخت قالب اختصاصی به پروژه شما اضافه می شود. اما با انتخاب یک قالب عمومی دیگر هزینه ای برای طراحی و ساخت قالب اختصاصی پرداخت نمی‌کنید.

پوشش بعد از چاپ پوشه تبلیغاتی

بعد از چاپ پوشه یا فولدر تبلیغاتی برای جلوگیری از ایجاد ترکیدگی در قسمت‌های خط تا بهتر است که از یک پوشش مثل یووی (UV) یا سلفون روی پروژه چاپی استفاده شود. اگر از کاغذ های گرماژ بالا استفاده می کنید استفاده از پوشش ها خیلی مهم است. پوشش‌ها انواع مختلفی دارند. یووی مات و براق، سلفون مات و براق و ترکیب سفلون و یووی.

برای مثال می‌توانید روی کار یووی مات بزندی و قسمت هایی را با سلفون براق پر کنید. این سبک زیبایی بسیار زیادی را به فولدر تبلیغاتی می دهد اما هزینه دو زینک و خدمات پس از چاپ را به پروژه شما اضافه می کند که با صرف نظر از آنها هزینه چاپ پوشه تبلیغاتی را کاهش می دهید.

چاپ فولدر

فولدر اداری چیست؟

فولدر اداری نوعی از فولدر است که در سازمان‌ها و بایگانی ادارات استفاده می‌شود. این نوع پوشه ها معمولا تصویر و جلوه‌ی ساده‌ای دارند. به خاطر تیراژ بالای چاپ و صرفه جویی در هزینه‌ها معمولا به صورت تک رنگ یا دو رنگ و روی کاغذهای رنگی چاپ می‌شوند. روی آنها هیچ گونه فرم خاص یا جلوه های چاپی استفاده نمی شود.

مورد استفاده فولدر تبلیغاتی معمولا در رد و بدل کردن نامه های اداری و بایگانی ادارات می باشد. پوشه های اداری معمولا روی کاغذ تحریر گرماژ بالا چاپ می شوند و یک خط تا از وسط دارند.

ابعاد مرسوم فولدر اداری معمولا سایز A4 می‌باشد که در حالت باز ابعاد آن سایز A3 می‌شود.

چاپ فولدر در طرح‌های مختلف

فولدر با اینکه کارکردی مشابه یک پوشه دارد اما ابزار تبلیغاتی بسیار قوی برای شما است. برگه‌ها، کاتالوگ، CD، کارت ویزیت و حتی یک هدیه کوچک تبلیغاتی را می‌توانید در یک فولدر جذاب قرار دهید. فولدرها براساس نیاز شما و اقلامی که قرار است به مشتریان خود ارائه دهید، طراحی و چاپ می‌شوند.

لطفاً در طراحی و چاپ فولدر شتاب زده عمل نکنید. فقط به فکر رفع نیاز مقطعی نباشید. فولدرهای با کیفیت به لحاظ جنس کاغذ، ابعاد، طرز صحیح قرار گیری برگه‌ها و طراحی جذاب، می‌تواند تا مدت‌ها توسط مشتری شما استفاده شود.

در چاپ فولدر به نوع کاغذ، روکش، نوع چاپ، نوع مقوا، خدمات تکمیلی مانند برش، تا و صحافی و مهمتر از همه دقت و تجربه چاپخانه در چاپ فولدر توجه ویژه‌ای داشته باشید. چاپ فولدر ارزان نیست اما اگر کیفیت در آن رعایت نشود، به گران‌ترین اقلام چاپی شما تبدیل می‌شود.

مهرسام چاپ مجری چاپ بیش از 10 هزار فولدر برای بیش از 15 کسب وکار بزرگ بوده‌است. همین حالا می‌توانید نمونه‌های طراحی و چاپ فولدر را دریافت کنید.

چاپ فولدر

روند چاپ پوشه یا فودر تبلیغاتی در مهرسام چاپ

انتخاب قالب فولدر

ارائه قیمت چاپ

آماده سازی پیش از چاپ

چاپ با نظارت اختصاصی

عملیات تکمیلی

تحویل سفارش

بالاترین سطح کیفیت و کوتاه‌ترین زمان چاپ پوشه تبلیغاتی و فولدر

خدمات چاپ در مهرسام چاپ با گارانتی ارائه می‌شود


 

سوالات متداول در خصوص چاپ فولدر تبلیغاتی

مشتریان قبلی درباره چاپ کاتالوگ این سوالات را بیشتر پرسیده‌اند، احتمالاً این پاسخ‌ها به شما هم کمک می‌کند

قیمت چاپ پوشه تبلیغاتی براساس پارامترهایی مانند سایز، جنس و گرماژ کاغذ، تعداد لت ها، نوع پوشش جلد، قالب اختصاصی یا قالب عمومی، نوع رنگبندی، صحافی و همینطور تیراژ کار متغیر است. ما در ابتدای همین صفحه فرم ثبت سفارش و دریافت قیمت چاپ فولدر را قرار داده‌ایم. شما می‌توانید در کمتر از یک دقیقه، این فرم را تکمیل کنید. همکاران ما در کمتر از یکساعت با شما تماس می‌گیرند و قیمت را ارائه می‌کنند. متاسفانه به دلیل نوسانات شدید بازار کاغذ، اعلام قیمت دقیق وجود ندارد اما همکاران ما پس از دریافت اطلاعات شما، پیش فاکتور قطعی را برایتان ارسال می‌کنند.

در چاپ فوری، براساس زمان ارسال فایل و تعداد آن، بازه تحویل متفاوت است اما عمدتاً چاپ پوشه تبلیغاتی فوری در مهرسام چاپ در کمتر از 5 ساعت انجام می‌شود و بعد برای خدمات پس از چاپ ارسال می شود.

اگر تیراژ فولدر های شما بیشتر از 500 عدد است به شما پیشنهاد می‌کنیم که از چاپ افست استفاده کنید چرا که علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، کیفیت بالاتری هم دریافت می‌کنید. گرچه چاپ دیجیتال هم کیفیت بسیار خوبی دارد اما برای تیراژ کم و زمان بسیار فوری پیشنهاد می‌کنیم.

با یک تماس یا تکمیل فرم ثبت سفارش، همکاران مهرسام چاپ شرایط چاپ فولدر، اقدامات تکمیلی یا طراحی و آماده سازی چاپ را با شما در میان می‌گذارند. از آنجایی که مهرسام چاپ یکی از شرکت‌های برتر چاپ فولدر تبلیغاتی در تهران است و هر دو نوع چاپ افست و چاپ فولدر فوری انجام می‌دهد، بنابراین می‌توانید براساس نیاز خود ازگزینه‌های مختلفی برای چاپ فولدر استفاده کنید.

پیشنهاد ما این است که اگر تعداد کاتالوگ شما 500 عدد یا بیشتر است از چاپ افست استفاده کنید. کیفیت عالی در کنار قیمت مناسب، چاپ افست را به یکی از گزینه‌های عالی در چاپ کاتالوگ و بروشور تبدیل کرده است. اگر نگران زمان هستید و تصور می‌کنید باید روزهای زیادی منتظر نتیجه چاپ افست فولدر خود باشید، بهتر است با ما تماس بگیرید. زمان چاپ افست آنگونه که گمان می‌کنید، نیست

ما می‌توانیم براساس نوع مصرف، تعداد کاغذهای داخل فولدر، شکل توزیع، طرح مدنظر شما و … پیشنهادهای مختلفی درباره نوع فولدر، امکانات آن و اقدامات تکمیلی بعد از چاپ به شما ارائه کنیم. کارشناسان واحد چاپ علاوه بر مواردی مانند، تیراژ، جنس و گرماژ و خدمات تکمیلی، به شما کمک می‌کنند تا بهترین فولدر برای شما ساخته شود. واحد طراحی مهرسام چاپ نیز همیشه در کنار شماست.

معنی کاتالوگ به فارسی

معادل فارسی کاتالوگ در جدول

معنی یا معادل فارسی کاتالوگ در جدول (فهرست/ کالا نما/ بروشور) است. کاتالوگ چیست؟ به یک دفترچه در ابعادهای مختلف برای معرفی محصولات یا خدمات جهت برندینگ استفاده می شود. چاپ کاتالوگ یکی از راه های افزایش فروش است که مقرون بصرفه و ماندگار ا…
تفاوت کاتالوگ و بروشور در چیست؟

تفاوت کاتالوگ و بروشور در چیست؟

کاتالوگ و بروشور ۲ ابزار تبلیغاتی به شمار می‌روند که بسیاری از شرکت‌ها برای معرفی خدمات ارائه شده یا رویدادها از آن‌ها استفاده می‌کنند. این دو ابزار در ابعاد و شکل‌های مختلفی طراحی و چاپ می‌شوند. چاپ کاتالوگ و بروشور در جذب مشتری، ارتقا نام تجاری، بر…
سررسید مدیریتی طرح دراگون قهوه ای

سررسید مدیریتی چیست؟

سررسید مدیریتی یا سررسید ارگانایزر نوعی سررسید است که اغلب توسط مسئولان ارشد سازمان‌ها، شرکت‌ها و مدیران استفاده می‌شود. در این سررسید روز‌های یک هفته به یک صفحه اختصاص داده شده بنابراین، به آن سالنامه هفته شمار هم می‌گویند. بیشتر سررسید‌های مدیریتی…
سررسید وزیری

سررسید وزیری چیست؟ معرفی انواع آن

در عصر حاضر سررسید‌های مختلفی وجود دارد که پر فروش‌ترین و پر کاربردترین نوع آن سررسید وزیری است.‌ یکی از دلایلی که این سررسید در میان مردم جلب توجه کرده و توانسته کاربران را به خود علاقه مند کند، برخورداری از فضای مناسب و لازم برای مصرف کننده …
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
© کپی رایت - کلیه حقوق این سایت متعلق به مهرسام چاپ است.
جهت مشاوره تماس بگیرید!