سررسید اروپایی روزشمار 1402

سررسید اروپایی ۱۴۰۲ جلد سخت ترمو خارجی طرح چرم کاغذ کرم اندونزی ۷۰ گرم

سررسید 1402 طرح چرم مشکی

سررسید ۱۴۰۲ اروپایی

کد M-201

ترمو چرم مشکی

سررسید اروپایی 1402 طرح چرم سرمه ایی

سررسید 1402 اروپایی

کد M-202

ترمو چرم سرمه ای

سررسید 1402 طرح چرم طوسی

سررسید 1402 اروپایی

کد M-203

ترمو چرم طوسی

سررسید 1402 طرح چرم سبز

سررسید ۱۴۰۲ اروپایی

کد M-204

ترمو چرم سبز

سررسید ۱۴۰۲ اروپایی

 جلد سخت ترمو خارجی طرح موج کاغذ کرم اندونزی ۷۰ گرم

سررسید 1402 طرح موج قرمز

سررسید ۱۴۰۲ اروپایی

کد M-211

ترمو طرح موج قرمز

سررسید 1402 طرح موج آبی

سررسید ۱۴۰۲ اروپایی

کد M-212

ترمو طرح موج آبی

سررسید ۱۴۰۲ اروپایی جلد سخت ترمو خارجی طرح دراگون کاغذ کرم اندونزی ۷۰ گرم

سررسید 1402 طرح دراگون مشکی

سررسید ۱۴۰۲ اروپایی

کد M-221

ترمو طرح دراگون مشکی

سررسید 1402 طرح دراگون زرشکی

سررسید 1402 اروپایی

کد M-222

ترمو طرح دراگون زرشکی

سررسید اروپایی ۱۴۰۳ جلد نرم ترمو خارجی طرح چرم کاغذ کرم اندونزی ۷۰ گرم

سررسید 1402 طرح چرم مشکی

سررسید ۱۴۰۲ اروپایی

کد M-331

ترمو چرم نرم مشکی

سررسید 1402 طرح چرم قرمز

سالنامه ۱۴۰۲ اروپایی

کد M-332

ترمو چرم نرم قرمز

سررسید 1402 طرح چرم طوسی

سالنامه ۱۴۰۲ اروپایی

کد M-333

ترمو چرم نرم طوسی

سررسید 1402 طرح چرم زرشکی

سالنامه ۱۴۰۲ اروپایی

کد M-334

ترمو چرم نرم قهوه‌ای

معرفی سررسید ۱۴۰۲ مهرسام چاپ

سررسید ۱۴۰۲ مهرسام چاپ را به جرات می توان یکی از جذاب ترین سررسید های سال 1402 نامید. سررسید ۱۴۰۲ مهرسام چاپ در قطع اروپایی ارائه می شود. سررسید قطع اروپایی پر طرفدار ترین قطع سررسید و سالنامه می باشد. در ادامه شما را با ویژگی های سالنامه ۱۴۰۲ مهرسام چاپ بیشتر آشنا می کنیم.

چرا سررسید ۱۴۰۲ ؟

در دنیای شلوغ امروزی که برنامه‌ریزی و کنترلِ روزهای سال حرف اول را می‌زند، سررسید و تقویم یکی از وسایل ضروری برای هر فرد است. در مطالعاتی که صورت گرفته است افراد بسیار زیادی برای برنامه ریزی روزانه، ماهانه و سالانه از سالنامه و سررسید استفاده می کنند. همچنین این آمار نشان می دهد که افرادی که در سطح علمی بالاتر و جایگاه فرهنگی بهتری قرار دارند استفاده بیشتری از سررسید و سالنامه می کنند.

سالنامه یا سررسید 1402 در واقع دفترچه است که هر صفحه از آن تاریخ و رویدادهای مشخص آن روز ثبت شده است. سررسید برای بسیاری از افراد مانند دفترچه یادداشت روزانه است. دفترچه‌ای که می‌توانند تمام اتفاقات روز و یا برنامه‌ها و قرارهای کاری را در آن بنویسند.

در سررسید‌های روزشمار تمام روزها یک صفحه مربوط به خود را دارند. در این نوع سالنامه، هر ۳۶۵ روز سال و حتی جمعه ها در یک صفحه جدا آورده می‌شوند (سررسید جمعه جدا). شما در هر کدام از این صفحات می‌توانید یادداشت و برنامه‌های خود را بنویسید. در خرید سررسید 1402 باید دقت کنید تا بهترین را برگزینید.

سررسید 1402 مهرسام چاپ

سررسید ۱۴۰۲ مهرسام چاپ در تنوع کم نظیری ارائه گردیده است. قطع این سالنامه اروپایی می باشد. همانطور که گفته شد قطع اروپایی در میان قطع های رایج سالنامه بسیار پر طرفدار می باشد. در سال جدید مهرسام چاپ با ۴ سالنامه جذاب به پیشواز سال نو آمده است.

طرح های سرسید ۱۴۰۲ مهرسام:

سررسید جلد سخت طرح چرم

سررسید جلد سخت طرح دراگون

سررسید جلد نرم طرح چرم

سررسید جلد نرم طرح موج

تمامی مدل ها در قطع اروپایی ارائه می شوند. جلد سخت دراگون با زیبایی منحصر به فرد و چشم نواز یکی از محبوب ترین سررسید های ارائه شده در سال ۱۴۰۲ می باشد. کاغذ استفاده شده در سررسید کاغذ تحریر کرم اندونزی می باشد که زیبایی سالنامه ۱۴۰۲ مهرسام چاپ را دوچندان کرده است. صحافی سررسید ۱۴۰۲ هم از ترکیب دوخت و چسب گرم می باشد که بهترین نوع صحافی در صنعت چاپ ایران می باشد. جلد ترمو و جلد چرم در رنگ بندی های متنوع از دیگر مزیت های سررسید ۱۴۰۲ مهرسام چاپ می باشد. جهت اطلاع از قیمت ها می توانید لیست قیمت تقویم و سررسید ۱۴۰۲ مهرسام را دانلود کنید.

سررسید 1402 طرح چرم سبز

سالنامه ۱۴۰۲ مهرسام چاپ در چه سایزی ارائه می شود؟

سالنامه در سایز های مختلفی در کشور منتشر می شود. که معروف ترین سایزها در ایران عبارتند از سالنامه وزیری، سالنامه اروپایی، سالنامه خشتی، سالنامه سلطانی، سالنامه رحلی، سالنامه رقعی. اما امروزه با توجه به تفاوت سطح زندگی سلیقه افراد بیشتر به قطع سالنامه اروپایی چرخیده است. به همین دلیل مهرسام چاپ قطع سالنامه اروپایی را انتخاب کرده است و با ارائه تنوع کم نظیری از نظر انواع جلد، لی اوت زیبا و … سررسید اروپایی را به اوج شکوفایی خود رسانده است.

معرفی انواع سایز های رایج سالنامه در کشور

سالنامه اروپایی

سالنامه اروپایی یکی از انواع سالنامه می‌باشد که حدود ده سال است وارد ایران شده است. با اینکه مدت زمان زیادی از ورود آن به ایران می‌گذرد اما توانسته است طرفداران زیادی را پیدا کند و بسیاری از شرکت‌ها و یا صنایع، سالنامه اروپایی را ترجیح می‌دهند. تفاوت سال نامه اروپایی و ایرانی در طراحی آن است. سالنامه اروپایی بسیار محکم می‌باشد و معمولا کاغذ کرم رنگ، پاکت مدارک و کش نگهدارنده آن را دارند. همچنین یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های سالنامه اروپایی و ایرانی این است که در سالنامه اروپایی آستر بدرقه حذف شده است. سالنامه مهرسام در قطع اروپایی ارائه می گردد.

سالنامه رقعی

این نوع سالنامه به دلیل کوچک بودن و خوش دست بودن بسیار موردتوجه افراد است. اما به دلیل اینکه این نوع سالنامه شباهت بسیاری به سالنامه اروپایی دارد و معمولا سالنامه‌های اروپایی برای افراد جذاب‌تر است، معمولا افراد سالنامه اروپایی را به رقعی ترجیح می‌دهند.

سالنامه وزیری

سالنامه وزیری یکی از محبوب‌ترین نوع سالنامه است. این نوع سالنامه به صورت روزشمار است و حتی روز جمعه نیز در صفحه‌ای جداگانه قرار دارد. در سالنامه وزیری اصولا فضای زیادی در دسترس است و می‌توان به راحتی در آن‌ها یادداشت نمود.

همان‌طور که گفته شد این نوع سالنامه بسیار مجبوب است البته با ورود سالنامه‌ اروپایی کمی از میزان محبوبیت‌ آن‌ها کم شد و تمایل افراد به سالنامه اروپایی بیشتر شده است. این نوع سالنامه و سر رسیدها معمولا بزرگ و سنگین هستند و به همین دلیل حمل آن‌ها برای افراد دشوار است به همین دلیل تقاضا برای آن روز به روز کمتر شد. همچنین افزایش قیمت کاغذ نیز باعث شد تا این نوع سالنامه محبوبیت خود را از دست بدهد و سالنامه اروپایی که ویژگی و شرایطی بهتری داشت جای آن را بگیرد.

بهترین زمان سفارش و روش سفارش سررسید 1402

شما می‌توانید در اسرع وقت برای سفارش سررسید 1402 و خرید تقویم رومیزی اقدام کنید. طبیعی است که هرچقدر زودتر سفارش خود را ثبت کنید، دغدغه توزیع به‌موقع را نخواهید داشت. این سررسید‌های آماده و از قبل طراحی شده می‌توانند شامل:

  •     لوگوی اختصاصی شما روی جلد
  •     چاپ لوگو در صفحات میانی باشند.

اگر هم تمایل به چاپ تقویم رومیزی 1402 دارید، می‌توانید از طرح‌های آماده مهرسام چاپ استفاده کنید و هزینه کمتری بپردازید. در این شرایط هم شما می‌توانید آدرس، مشخصات و لوگوی مخصوص خود را در پایه تقویم رومیزی اضافه کنید. بهترین قیمت سررسید را با بالاترین کیفیت ارائه می دهیم.

سررسید اختصاصی 1402، خدمتی از مهرسام چاپ

اگر در نظر دارید که یک سررسید خاص تهیه کنید، مهرسام چاپ بهترین انتخاب خرید سررسید برای شماست. با چاپ سررسید 1402 اختصاصی شما سررسید منحصربه‌فردی خواهید داشت. این سررسید‌ها برای تبلیغات انحصاری، ایده بسیار خوب و جذابی‌ هستند. اما فرق این سررسید‌ها با سررسید‌های معمولی چیست؟

سررسید 1402

مهمترین تفاوت های سررسید ۱۴۰۲ مهرسام با دیگر سررسید ها

  •     طراحی اختصاصی روی جلد سررسید 1402
  •     طراحی پلاک و داغی به صورت عادی و طلاکوب
  •     امکان تغییر محتوای صفحات داخلی سررسید 1402
  •     اضافه کردن صفحات رنگی و تبلیغاتی در داخل سررسید 1402

به این ترتیب شما می‌توانید یک سررسید حرفه‌ای و متفاوت را برای تبلیغات خود انتخاب کنید. سررسید اختصاصی یک تبلیغ ماندگار است که افراد یک سال، روزانه به آن نگاه می‌کنند و شما را به یاد می‌آورند.

جهت مشاهده جدیدترین طرح های سررسید 1402 اینستاگرام مهرسام چاپ را دنبال کنید.
مهرسام چاپ جزو برترین تولید کننده سررسید و تقویم رومیزی است.

جزییات سررسید 1402

با نزدیک شده به پایان سال سفارشات تولید سررسید و سالنامه پر رونق می شود و کسب و کارهای بزرگ و کوچک، سازمانها و شرکت ها با چاپ آرم و یا حک لوگو بر روی سررسید و سالنامه از آنها برای تبلیغات و ماندگار کردن خود در ذهن مشتری در سال جدید استفاده میکنند. طی چندین سال گذشته تا کنون سررسید تبلیغاتی تبدیل به یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی شده است.

انواع سررسید بر اساس جنس

تنوع جلد سررسید بسیار گسترده است ما در مهرسام چاپ تمرکز تولیدمان بر روی جلد ترمو، جلد اختصاصی سلفونی و جلد نرم است; ولی به طور کلی جلدهایی همچون جلد چرم و جلد گالینگور و … نیز میتوان برای سررسید ها در نظر گرفت.

جلد سررسید بر مبنای نوع کاربرد و هدف سازمان و مجموعه سفارش دهنده انتخاب می‌شود. برای مثال استفاده از جلد ترمو برای سادگی و زیبایی بیشتر کار است و مجموعه سفارش دهنده میتواند با لیزر و یا پلاک لوگوی خود را بر روی سررسید قراردهد. برای سازمانهایی که میخواهند یک طرح روی جلد اختصاصی برای برند خود داشته باشند میتوان از جلدهای سلفونی اختصاصی استفاده کرد.

انواع سالنامه بر اساس سایز

تنوع تولید سررسیدها بر اساس سایز نیز متغییر هست. که بر اساس همین سایز خود دسته بندی می‌شوند. از متداولترین انواع سررسید – سالنامه میتوان به موارد زیر اشاره کرد.
سررسید اختصاصی، اروپایی،  وزیری، خشتی، رقعی مدیریتی، پالتویی و کلاسوری اشاره کرد.

انواع سررسید بر اساس کاغذ

کاغذهای استاندارد برای سررسید معمولا کاغذ تحریر سفید است و در سالهای اخیر تحریر کرم نیز با استقبال خوبی مواجه شده است. ما در مهرسام چاپ با استفاده از کاغذ تحریر کرم اندونزی که با کیفیت ترین نوع کاغذ تحریر است علاوه بر زیبایی به کیفیت سررسید های خود نیز افزوده ایم.

انواع سالنامه بر اساس صحافی

یکی از رایج ترین روش های صحافی سررسید و سالنامه ها روش چسب گرم و دوخت است که به دلیل تعداد صفحات بالا و همچنین مصرف زیاد آن در طول سال بهترین گزینه برای افزایش کیفیت و استحکام سررسید  است.
استفاده از صحافی چسب گرم برای سالنامه به تنهایی موجب کاهش هزینه خواهد شد ولی به دلیل کاهش شدید کیفیت به هیچ عنوان توصیه نمیشود، چرا که به مرور زمان تمامی صفحات سررسید از هم باز شده و از بین خواهد رفت.
صحافی پانچ و فنر هم یکی دیگر از روشهای صحافی سررسید است که برای برخی از مشتریان جذابیت دارد.
روش صحافی کلاسوری هم به صورت پانچ دو و یا چهار سوراخه نیز یکی دیگر از روش های صحافی سررسیدها است. بزرگترین مزینت این روش این است که قابلیت کم و زیاد کردن برگه ها در هر زمان را دارد.

سررسید تبلیغاتی

با نزدیک شدن به پایان سال طبق رسم دیرینه شرکت های مختلف برای تبلیغات کسب و کار خود و یادآوری خدماتشان به مشتریان به دنبال خرید هدیه تبلیغاتی مناسب و درخوری هستند. یکی از شکیل ترین و هوشمندانه ترین هدایای تبلیغاتی خرید سررسید تبلیغاتی می باشد. مهمترین مزیت سررسید تبلیغاتی بعد از شکیل بودن آن این هست که معمولا به مدیران ارشد شرکت ها و کارشناسان آنها هدیه داده می شود. بنابراین این هدیه تبلیغاتی در طول سال مورد استفاده مدیران سازمان ها قرار خواهد گرفت و از این رو خدمات یا محصولات شما به صورت روزانه به آنها یادآور می شود و در نتیجه برای دریافت خدمات با الویت بالا با شما تماس خواهند گرفت

سررسید ۱۴۰۲

برای خرید سررسید ۱۴۰۲ انتخاب های زیادی وجود دارد. سررسید مهرسام با تجربه ایی که طی سال ها از سلیقه مشتریان خود بدست آورده سرمایه گذاری خود را روی تجربه کاربر و سلیقه مشتری مصرف کننده بنا نهاده است. از این رو سررسید ۱۴۰۲ را بر اساس ابعاد پر طرفدار بازار یعنی قطع اروپایی طراحی کرده است. همچنین در سالنامه ۱۴۰۲ به جای صفحات سفید از صفحات داخلی کرم رنگ استفاده شده است که به زیبایی بصری کمک شایانی کرده است. در سررسید ۱۴۰۲ از متریال های بسیار لوکسی استفاده شده است. طرح چرم دراگون بسیار زیبا و پر طرفدار است و در دو رنگ مشکی و زرشکی درصد فروش بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است.

قیمت سررسید ۱۴۰۲

در بازار فروش سالنامه یا سررسید  قیمت سررسید ۱۴۰۲ از تنوع زیادی برخوردار است. مهمترین علت تفاوت قیمت سررسید ۱۴۰۲ تنوع متریال می باشد که به شرح آن می پردازیم. اولین تفاوت در متریال استفاده شده در جلد سررسید است. ممکن است ۲ سررسید شبیه به هم که هر دو از جلد چرم دراگون استفاده می کنند را کنار یکدیگر ببینید که قیمت هایشان با هم تفاوت زیادی دارد. علت تفاوت در کیفیت چرم می باشد. مسلما چرم دراگون مرغوب قیمت بسیار بالایی دارد. در سررسید مهرسام از مرغوب ترین چرم  بازار استفاده شده است. علت بعدی تفاوت نوع کاغذ می باشد. در سررسید می توان از کاغذ تحریر رایج در بازار استفاده کرد که مرغوبیت خاصی ندارد و کیفیت سررسید را پایین می آورد اما سررسید مهرسام از کاغذ اندونزی ۷۰ گرم کرم رنگ استفاده می کند. تفاوت قیمت کاغذ اندونزی ۷۰ گرم با کاغذ تحریر معمولی سفید بسیار قابل توجه است. دیگر مواردی که در تعیین قیمت سررسید حائز اهمیت هستند کیفیت صحافی، گرماژ جلد، کیفیت چاپ و بسته بندی آن می باشد.

خرید سررسید ۱۴۰۲

برای خرید سررسید ۱۴۰۲ راه های زیادی پیش رو است. شما میتوانید به صورت حضوری به فروشگاه های زیادی مراجعه کنید. اما با توجه به رونق خرید اینترنتی سررسید مهرسام برای شما راهکارهای متنوعی قرار داده است که به شرح آن می پردازیم.

۱- خرید سررسید ۱۴۰۲ عمومی به صورت عمده از وب سایت مهرسام چاپ

اگر قصد خرید سالنامه ۱۴۰۲ در تعداد دلخواه را دارید می توانید از طریق وب سایت نمونه ها را ببنید و به صورت تلفنی درخواست خود را اعلام نمایید. همکاران ما بهترین پیشنهادات را تقدیم شما خواهند کرد. شما می توانید از امکان درج تبلیغات شرکت، محصولات یا خدمات خود در این روش بهره ببرید. پیشنهادات مشاورین شما در مهرسام چاپ در این خصوص بسیار قابل توجه است.

۲- خرید سررسید عمومی ۱۴۰۲ در تعداد کم از فروشگاه اینترنتی مهرسام چاپ

اگر قصد خرید سالنامه ۱۴۰۲ در تعداد کم دارید بهترین گزینه حتی برای خرید یک عدد خرید از فروشگاه اینترنتی مهرسام چاپ می باشد. در این روش کافی است به صفحه خرید سررسید اروپایی در فروشگاه بروید و هر تعداد که سالنامه لازم دارید سفارش دهید. این روش سریع ترین حالت ارسال را دارد ولی اگر نیاز به درج تبلیغات در سررسید دارید حتما قبل از سفارش خرید سالنامه با مهرسام چاپ تماس بگیرید.

مزایای استفاده از سالنامه ۱۴۰۲

مدیران ارشد و کارشناسان شرکت ها به صورت روزانه تسک های زیادی را انجام می دهند و از این رو ذهنی پر مشغله دارند. هر چقدر هم که از برنامه های کنترل پروژه و مدیریت زمان استفاده کنیم باز هم استفاده از سالنامه کمک بیشتری در این امور به ما خواهد کرد. شما می توانید تسک ها را با الگوهای مدیریتی استفاده از زما در سالنامه یادداشت کنید و همیشه آنها را همراه خود داشته باشید. یکی از مهمترین الگوریتم های مدیریت زمان استفاده از ماتریکس آیزنهاور در استفاده از سالنامه می باشد که به توضیح آن می پردازیم.

استفاده از ماتریکس آیزونهاور در مدیریت زمان در سالنامه ۱۴۰۲

برای استفاده بهتر از سالنامه ۱۴۰۲ به شما پیشنهاد می کنیم مدیریت زمان خود را به روش ماتریکس آیزنهاور انجام دهید. در این روش هر تسکی که به سمت شما می آید را می توانید بر اساس مهم بودن و فوری بودن، مهم و بدون فوریت، فوری ولی بدون اهمیت، بدون فوریت و بدون اهمیت تقسیم بندی کنید و آنها را وارد سالنامه خود کنید.

مهرسام چاپ در یک نگاه

نگاهی کوتاه به توانمندی های مهرسام چاپ در صنعت چاپ سررسید و تقویم رومیزی

15+

سال تجربه تخصصی در چاپ سررسید

247+

مشتری راضی

30+

نفر پرسنل و کارشناس چاپ

17+

دستگاه چاپ به روز

3

چاپخانه فعال در تهران

سوالات متداول

دیگران این سوالات را  درباره سررسید ۱۴۰۲ و تقویم رومیزی پرسیده‌اند، احتمالاً این پاسخ‌ها به شما هم کمک خواهد کرد

شما بایستی جامعه هدف و نیازمندیهای او را در نظر بگیرید و برآن اساس یکی از این دو محصول را انتخاب کنید. البته بودجه و تیراژ هم مهم است. کارشناسان مهرسام چاپ می‌تواند مشاوره‌های تخصصی درباره انتخاب سررسید ۱۴۰۲ یا تقویم رومیزی ارائه کنند. همین حالا آنلاین یا تلفنی مشاوره کنید.

بهترین زمان سفارش سررسید ۱۴۰۲ در پاییز است. البته بهتر است که سفارش خود را به روزهای پایانی پاییز موکول نکنید چرا که ممکن است در قیمت و زمان تحویل تغییراتی بوجود بیاد.

قیمت سررسید ۱۴۰۲ بستگی به نوع آن ( اختصاصی و عمومی) و همینطور تیراژ آن دارد. متاسفانه به دلیل نوسانات قیمت بازار چاپ و کاغذ اعلام قیمت دقیق در سایت امکان پذیر نیست.

اگر تیراژ سررسید اختصاصی ۱۴۰۲ حدود ۵۰۰ عدد باشد، در مدت ۱۵ روز، سررسیدها به دست شما میرسد اما اگر تعداد بیشتری مدنظرتان است بهتر است همین حالا با کارشناسان مهرسام چاپ ۰۲۱۸۸۸۶۵۱۳۶ مشاوره تلفنی یا آنلاین داشته باشید.

واحد طراحی مهرسام چاپ در طراحی صفحات داخلی، محتوای داخلی صفحات و همینطور نوع قرارگیری و طرح لوگو و هویت سازمانی در سررسید ۱۴۰۲ به شما کمک کند.

در این حالت شما پس از ثبت تعداد و نوع سررسید ۱۴۰۲، اطلاعات مورد نیاز را به واحد طراحی می‌دهید و سپس طرح اولیه را برای شما ارسال می‌کنیم. پس از تایید شما به چاپخانه ارسال و مراحل چاپ و آماده سازی سررسید ۱۴۰۲ انجام می‌شود.

چاپ لوگو برای سررسید عمومی به ۳ صورت داغی، طلاکوب یا پلاک انجام می‌شود. در بسیاری از اوقات چاپ لوگو روی سررسید به صورت پلاک صورت می‌گیرد مخصوصاً اگر تیراژ پایینی از سررسید را بخواهید. چاپ داغی مناسب تیراژهای بیشتر از ۱۰۰ تا ۲۰۰ عدد است و چاپ طلاکوب نسبتاً منسوخ شده است و کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اساساً چاپ اختصاصی سر رسید فرصتی مناسب برای کسب وکارهایی است که می‌خواهند یک هدیه کاملاً سفارشی برای مشتریان خود تهیه و ارسال کنند با اینحال برخی از سازمان‌ها فقط در حد چاپ لوگو در روی سررسید و صفحات داخلی اکتفا می‌کنند بنابراین چنانچه شما می‌خواهید تمام صفحات داخلی تبلیغاتی را مختص به خود طراحی کنید کمترین تیراژ قابل سفارش ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ عدد متغیر است اما اگر می‌خواهید لوگو را در جلد و داخل صفحات قرار دهید کمترین تیراژ حداقل ۵۰۰ عدد است.

به شما پیشنهاد می‌کنم که همین حالا با یکی از کارشناسان فروش مهرسام چاپ صحبت کنید تا اطلاعات بیشتری دریافت کنید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
© کپی رایت - کلیه حقوق این سایت متعلق به مهرسام چاپ است.
نیاز به راهنمایی دارید؟ از ما بپرسید