سررسید اروپایی روزشمار 1402

سررسید اروپایی ۱۴۰۲ جلد سخت ترمو خارجی طرح چرم کاغذ کرم اندونزی ۷۰ گرم

سررسید اروپایی طرح چرم مشکی

سررسید اروپایی

کد M-201

ترمو چرم مشکی

سررسید اروپایی 1401 سرمه ای

سررسید اروپایی

کد M-202

ترمو چرم سرمه ای

سررسید اروپایی 1401

سررسید اروپایی

کد M-203

ترمو چرم قرمز

سررسید اروپایی 1401

سررسید اروپایی

کد M-204

ترمو چرم طوسی

سررسید اروپایی 1401

سررسید اروپایی

کد M-205

ترمو چرم قهوه ای

سررسید اروپایی ۱۴۰۲ جلد سخت ترمو خارجی طرح کتان کاغذ کرم اندونزی ۷۰ گرم

سررسید اروپایی

سررسید اروپایی

کد M-211

ترمو کتان سرمه ای

سررسید اروپایی 1401 کتان قرمز

سررسید اروپایی

کد M-212

ترمو کتان قرمز

سررسید اروپایی 1401 کتان سبز

سررسید اروپایی

کد M-213

ترمو کتان سبز

سررسید اروپایی ۱۴۰۲ جلد سخت ترمو خارجی طرح لوکس کاغذ کرم اندونزی ۷۰ گرم

سررسید اروپایی 1401 ترمو طرح لوکس قرمز

سررسید اروپایی

کد M-221

ترمو لوکس قرمز

سررسید اروپایی 1401 ترمو طرح لوکس مشکی

سررسید اروپایی

کد M-222

ترمو لوکس مشکی

سررسید اروپایی ترمو طرح لوکس طوسی

سررسید اروپایی

کد M-223

ترمو لوکس طوسی

سررسید اروپایی ۱۴۰۲ جلد نرم ترمو خارجی طرح چرم کاغذ کرم اندونزی ۷۰ گرم

سررسید ترمو چرمی روز شمار مشکی

سررسید اروپایی

کد M-301

ترمو چرم مشکی

سررسید اروپایی ترمو روز شمار چرم جلد نرم

سررسید اروپایی

کد M-302

ترمو چرم طوسی

سررسید اروپایی ترمو چرم روز شمار قرمز

سررسید اروپایی

کد M-303

ترمو چرم قرمز

سررسید اروپایی هفتگی 1402

سررسید اروپایی ۱۴۰۲ جلد سخت سخت طرح فانتزی کاغذ بالکی سوئدی ۶۵ گرم

سررسید اروپایی فانتزی 1

سررسید اروپایی

کد M-401

جلد سخت طرح ۱

سررسید اروپایی فانتزی 2

سررسید اروپایی

کد M-402

جلد سخت طرح ۲

سررسید اروپایی فانتزی 3

سررسید اروپایی

کد M-403

جلد سخت طرح ۳

سررسید اروپایی فانتزی 4

سررسید اروپایی

کد M-404

جلد سخت طرح ۴

سررسید اروپایی ۱۴۰۲ جلد نرم ترمو خارجی طرح چرم کاغذ بالکی سوئدی ۶۵ گرم

سررسید اروپایی چرمی طوسی هفتگی

سررسید اروپایی

کد M-501

ترمو چرم طوسی

سررسید اروپایی 1401 قرمز هفتگی

سررسید اروپایی

کد M-502

ترمو چرم قرمز

سررسید اروپایی 1401 مشکی هفتگی

سررسید اروپایی

کد M-503

ترمو چرم مشکی

چرا سررسید ۱۴۰۲ ؟

در دنیای شلوغ امروزی که برنامه‌ریزی و کنترلِ روزهای سال حرف اول را می‌زند، سررسید و تقویم یکی از وسایل ضروری برای هر فرد است.

سالنامه یا سررسید 1402 در واقع دفترچه است که هر صفحه از آن تاریخ و رویدادهای مشخص آن روز ثبت شده است. سررسید برای بسیاری از افراد مانند دفترچه یادداشت روزانه است. دفترچه‌ای که می‌توانند تمام اتفاقات روز و یا برنامه‌ها و قرارهای کاری را در آن بنویسند.

در سررسید‌های روزشمار تمام روزها یک صفحه مربوط به خود را دارند. در این نوع سالنامه، هر ۳۶۵ روز سال و حتی جمعه ها در یک صفحه جدا آورده می‌شوند (سررسید جمعه جدا). شما در هر کدام از این صفحات می‌توانید یادداشت و برنامه‌های خود را بنویسید. در خرید سررسید 1402 باید دقت کنید تا بهترین را برگزینید.

سررسید 1402 مهرسام چاپ

سررسید یکی از هدایای تبلیغاتی مرسوم. شرکت‌ها همیشه چندماه مانده به شروع سال جدید برای سفارش تقویم رومیزی و سررسید 1402 اقدام می‌کنند. انتخاب یک شرکت مناسب برای سفارش سررسید تبلیغاتی اولین قدم است. شرکت مهرسام چاپ یکی از باسابقه‌ترین شرکت‌های چاپ سررسید است که سفارش سررسید 1402، را از ابتدای سال ۱۴۰۱ آغاز کرده است. شما می‌توانید سررسید 1402، تقویم رومیزی و … را به ما سفارش دهید. این سررسیدها در رنگ‌ها و طرح‌های متنوع و جذاب قابل سفارش‌ هستند. بهترین قیمت سررسید را از ما بخواهید.

فروش سررسید اروپایی، سررسید وزیری، سررسید خشتی، سررسید پالتویی و سررسید رقعی در مهرسام چاپ صورت میگیرد.
یکی از رایج ترین سررسید ها، سررسید اروپایی است. زیرا هم بسیار خوش دست هست و هم از لحاظ قیمتی مناسب و مقرون بصرفه است.
برای سفارش سررسید اروپایی، خرید سالنامه اروپایی 1402 در آذر ماه اقدام کنید.
فروش سررسید 1402 تخصص مهرسام چاپ است.

سررسید اروپایی 1401 روز شمار جلد نرم
طراحی سررسید اختصاصی برای سازمان ها و صاحبین مشاغل

طراحی سررسید اختصاصی 1402

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های سررسید 1402 مهرسام چاپ، توجه به نیاز مشتری و طراحی سررسید اختصاصی بر اساس علایق اوست. این طراحی به کمک متخصصان ما در مهرسام چاپ انجام می‌شود و توجه به زیبایی شناسی سررسید‌ها یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های ماست. پیشنهادهای شما در مجموعه ما بررسی شده و در نهایت طرح مورد پسندتان با بالاترین کیفیت اجرا می‌شود.

کیفیت فوق العاده چاپ سررسید 1402

بالا بودن کیفیت چاپ هم یکی دیگر از مهم‌ترین مشخصه‌های سررسید 1402 مهرسام چاپ به شمار می‌رود. این کیفیت به دلیل استفاده از بهترین دستگاه‌های چاپ و تمرکز بر ارائه بهترین نوع خدمات به شما ایجاد شده است. بالا بودن کیفیت چاپ، خدمات و منصفانه بودن تعرفه سفارش یکی از اهداف مهم ما در مهرسام چاپ به شمار می‌رود.
خرید سررسید جمعه جدا هم در مهرسام چاپ قابل سفارش است.

سررسید میلادی

یکی دیگر از محصولات جدید مهرسام چاپ، سررسید میلادی است. این سررسیدها مناسب افرادی است که با تاریخ‌های میلادی بیشتر سروکار دارند. سررسید‌ها و سالنامه‌های ۲۰۲۱ میلادی مهرسام چاپ را می‌توانید از همین حالا سفارش بدهید. با کمک این تقویم‌ها می‌توانید از تاریخ‌های میلادی مورد نیازتان آگاه شوید و برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.

سفارش سررسید اختصاصی در تعداد کم

برای سفارش سررسید اختصاصی در تعداد کم، شما میتوانید با نصب پلاک اختصاصی با طرح لوگو و یا نام برند شما بر روی سررسید های عمومی مهرسام چاپ، آنها را تبدیل به سررسید سفارشی و اختصاصی خود کنید.

جهت خرید سررسید 1402 با ما در تماس باشید.

بهترین زمان سفارش و روش سفارش سررسید

شما می‌توانید در اسرع وقت برای سفارش سررسید 1402 و خرید تقویم رومیزی اقدام کنید. طبیعی است که هرچقدر زودتر سفارش خود را ثبت کنید، دغدغه توزیع به‌موقع را نخواهید داشت. این سررسید‌های آماده و از قبل طراحی شده می‌توانند شامل:

  •     لوگوی اختصاصی شما روی جلد
  •     چاپ لوگو در صفحات میانی باشند.

اگر هم تمایل به چاپ تقویم رومیزی 1402 دارید، می‌توانید از طرح‌های آماده مهرسام چاپ استفاده کنید و هزینه کمتری بپردازید. در این شرایط هم شما می‌توانید آدرس، مشخصات و لوگوی مخصوص خود را در پایه تقویم رومیزی اضافه کنید. بهترین قیمت سررسید را با بالاترین کیفیت ارائه می دهیم.

سررسید اختصاصی 1402، خدمتی از مهرسام چاپ

اگر در نظر دارید که یک سررسید خاص تهیه کنید، مهرسام چاپ بهترین انتخاب خرید سررسید برای شماست. با چاپ سررسید 1402 اختصاصی شما سررسید منحصربه‌فردی خواهید داشت. این سررسید‌ها برای تبلیغات انحصاری، ایده بسیار خوب و جذابی‌ هستند. اما فرق این سررسید‌ها با سررسید‌های معمولی چیست؟

سررسید 1401
  •     طراحی اختصاصی روی جلد
  •     طراحی پلاک و داغی به صورت عادی و طلاکوب
  •     امکان تغییر محتوای صفحات داخلی سررسید
  •     اضافه کردن صفحات رنگی و تبلیغاتی در داخل سررسید

به این ترتیب شما می‌توانید یک سررسید حرفه‌ای و متفاوت را برای تبلیغات خود انتخاب کنید. سررسید اختصاصی یک تبلیغ ماندگار است که افراد یک سال، روزانه به آن نگاه می‌کنند و شما را به یاد می‌آورند.

جهت مشاهده جدیدترین طرح های سررسید 1402 اینستاگرام مهرسام چاپ را دنبال کنید.
مهرسام چاپ جزو برترین تولید کننده سررسید و تقویم رومیزی است.

سررسید ارزان ۱۴۰۲ را از ما بخواهید.

سررسید 1402

با نزدیک شده به پایان سال سفارشات تولید سررسید و سالنامه پر رونق می شود و کسب و کارهای بزرگ و کوچک، سازمانها و شرکت ها با چاپ آرم و یا حک لوگو بر روی سررسید و سالنامه از آنها برای تبلیغات و ماندگار کردن خود در ذهن مشتری در سال جدید استفاده میکنند. طی چندین سال گذشته تا کنون سررسید تبلیغاتی تبدیل به یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی شده است.

انواع سررسید بر اساس جنس

تنوع جلد سررسید بسیار گسترده است ما در مهرسام چاپ تمرکز تولیدمان بر روی جلد ترمو، جلد اختصاصی سلفونی و جلد نرم است; ولی به طور کلی جلدهایی همچون جلد چرم و جلد گالینگور و … نیز میتوان برای سررسید ها در نظر گرفت.

جلد سررسید بر مبنای نوع کاربرد و هدف سازمان و مجموعه سفارش دهنده انتخاب می‌شود. برای مثال استفاده از جلد ترمو برای سادگی و زیبایی بیشتر کار است و مجموعه سفارش دهنده میتواند با لیزر و یا پلاک لوگوی خود را بر روی سررسید قراردهد. برای سازمانهایی که میخواهند یک طرح روی جلد اختصاصی برای برند خود داشته باشند میتوان از جلدهای سلفونی اختصاصی استفاده کرد.

انواع سررسید (سالنامه 1402) بر اساس سایز

تنوع تولید سررسیدها بر اساس سایز نیز متغییر هست. که بر اساس همین سایز خود دسته بندی می‌شوند. از متداولترین انواع سررسید – سالنامه میتوان به موارد زیر اشاره کرد.
سررسید اختصاصی، اروپایی،  وزیری، خشتی، رقعی مدیریتی، پالتویی و کلاسوری اشاره کرد.

انواع سررسید بر اساس کاغذ

کاغذهای استاندارد برای سررسید معمولا کاغذ تحریر سفید است و در سالهای اخیر تحریر کرم نیز با استقبال خوبی مواجه شده است. ما در مهرسام چاپ با استفاده از کاغذ تحریر کرم اندونزی که با کیفیت ترین نوع کاغذ تحریر است علاوه بر زیبایی به کیفیت سررسید های خود نیز افزوده ایم.

انواع سررسید بر اساس صحافی

یکی از رایج ترین روش های صحافی سررسید و سالنامه ها روش چسب گرم و دوخت است که به دلیل تعداد صفحات بالا و همچنین مصرف زیاد آن در طول سال بهترین گزینه برای افزایش کیفیت و استحکام سررسید  است.
استفاده از صحافی چسب گرم برای سالنامه به تنهایی موجب کاهش هزینه خواهد شد ولی به دلیل کاهش شدید کیفیت به هیچ عنوان توصیه نمیشود، چرا که به مرور زمان تمامی صفحات سررسید از هم باز شده و از بین خواهد رفت.
صحافی پانچ و فنر هم یکی دیگر از روشهای صحافی سررسید است که برای برخی از مشتریان جذابیت دارد.
روش صحافی کلاسوری هم به صورت پانچ دو و یا چهار سوراخه نیز یکی دیگر از روش های صحافی سررسیدها است. بزرگترین مزینت این روش این است که قابلیت کم و زیاد کردن برگه ها در هر زمان را دارد.

مهرسام چاپ در یک نگاه

نگاهی کوتاه به توانمندی های مهرسام چاپ در صنعت چاپ سررسید و تقویم رومیزی

15+

سال تجربه تخصصی در چاپ سررسید

247+

مشتری راضی

30+

نفر پرسنل و کارشناس چاپ

17+

دستگاه چاپ به روز

3

چاپخانه فعال در تهران

سوالات متداول

دیگران این سوالات را  درباره سررسید ۱۴۰۲ و تقویم رومیزی پرسیده‌اند، احتمالاً این پاسخ‌ها به شما هم کمک خواهد کرد

شما بایستی جامعه هدف و نیازمندیهای او را در نظر بگیرید و برآن اساس یکی از این دو محصول را انتخاب کنید. البته بودجه و تیراژ هم مهم است. کارشناسان مهرسام چاپ می‌تواند مشاوره‌های تخصصی درباره انتخاب سررسید ۱۴۰۲ یا تقویم رومیزی ارائه کنند. همین حالا آنلاین یا تلفنی مشاوره کنید.

بهترین زمان سفارش سررسید ۱۴۰۲ در پاییز است. البته بهتر است که سفارش خود را به روزهای پایانی پاییز موکول نکنید چرا که ممکن است در قیمت و زمان تحویل تغییراتی بوجود بیاد.

قیمت سررسید ۱۴۰۲ بستگی به نوع آن ( اختصاصی و عمومی) و همینطور تیراژ آن دارد. متاسفانه به دلیل نوسانات قیمت بازار چاپ و کاغذ اعلام قیمت دقیق در سایت امکان پذیر نیست.

اگر تیراژ سررسید اختصاصی ۱۴۰۲ حدود ۵۰۰ عدد باشد، در مدت ۱۵ روز، سررسیدها به دست شما میرسد اما اگر تعداد بیشتری مدنظرتان است بهتر است همین حالا با کارشناسان مهرسام چاپ ۰۲۱۸۸۸۶۵۱۳۶ مشاوره تلفنی یا آنلاین داشته باشید.

واحد طراحی مهرسام چاپ در طراحی صفحات داخلی، محتوای داخلی صفحات و همینطور نوع قرارگیری و طرح لوگو و هویت سازمانی در سررسید ۱۴۰۲ به شما کمک کند.

در این حالت شما پس از ثبت تعداد و نوع سررسید ۱۴۰۲، اطلاعات مورد نیاز را به واحد طراحی می‌دهید و سپس طرح اولیه را برای شما ارسال می‌کنیم. پس از تایید شما به چاپخانه ارسال و مراحل چاپ و آماده سازی سررسید ۱۴۰۲ انجام می‌شود.

چاپ لوگو برای سررسید عمومی به ۳ صورت داغی، طلاکوب یا پلاک انجام می‌شود. در بسیاری از اوقات چاپ لوگو روی سررسید به صورت پلاک صورت می‌گیرد مخصوصاً اگر تیراژ پایینی از سررسید را بخواهید. چاپ داغی مناسب تیراژهای بیشتر از ۱۰۰ تا ۲۰۰ عدد است و چاپ طلاکوب نسبتاً منسوخ شده است و کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اساساً چاپ اختصاصی سر رسید فرصتی مناسب برای کسب وکارهایی است که می‌خواهند یک هدیه کاملاً سفارشی برای مشتریان خود تهیه و ارسال کنند با اینحال برخی از سازمان‌ها فقط در حد چاپ لوگو در روی سررسید و صفحات داخلی اکتفا می‌کنند بنابراین چنانچه شما می‌خواهید تمام صفحات داخلی تبلیغاتی را مختص به خود طراحی کنید کمترین تیراژ قابل سفارش ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ عدد متغیر است اما اگر می‌خواهید لوگو را در جلد و داخل صفحات قرار دهید کمترین تیراژ حداقل ۵۰۰ عدد است.

به شما پیشنهاد می‌کنم که همین حالا با یکی از کارشناسان فروش مهرسام چاپ صحبت کنید تا اطلاعات بیشتری دریافت کنید

مقالات مرتبط

سررسید اروپایی

نکات مهم درباره خرید سررسید اروپایی

یکی از پر استفاده‌ترین موارد سررسیدها برای افراد در حال حاضر سررسید اروپایی بوده که دارای انواع مختلفی هستند و ممکن است خیلی از شما با این نوع سررسید آشنایی نداشته باشید.
حیوان سال 1401

حیوان سال 1401 چیست؟

بیشتر مواقع با دانستن نام حیوان سال 1401 و رنگ سال جدید و اطلاعات مربوطه به آن افراد مینوانند انتخاب راحت تری برای سررسید و تقویم رومیزی داشته باشند.
تقویم رسمی سال 1401
,

تقویم 1401/ دانلود رایگان تقویم سال 1401 هجری شمسی

لحظه تحويل سال ١٤٠١ هجري شمسي به ساعت رسمي جمهوري اسلامي ايران ساعت ١٩ و ٣ دقيقه و ٢٦ ثانيه روز يكشنبه ٢٩ اسفند ١٤٠٠ هجري شمسي
سررسید ارزان
,

سررسید ارزان از کجا بخریم؟

سررسید ارزان نسبت به نوسانات دلار تغییراتی دارد که این تغییرات شامل قیمت کاغذ و جلد آن بوده، روی قیمت تمام شده تاثیر زیادی می گذارند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
© کپی رایت - کلیه حقوق این سایت متعلق به مهرسام چاپ است.
نیاز به راهنمایی دارید؟ از ما بپرسید