سالنامه 1403 اروپایی، روزشمار سال جدید

سررسید 1403 اروپایی جلد سخت ترمو خارجی طرح چرم کاغذ کرم اندونزی ۷۰ گرم

سررسید 1403 طرح چرم مشکی

سررسید 1403 اروپایی

کد M-201

ترمو چرم مشکی

چاپ سررسید اختصاصی

سررسید 1403 اروپایی

کد M-202

ترمو چرم سرمه ای

سررسید 1403 طرح چرم طوسی

سررسید 1403 اروپایی

کد M-203

ترمو چرم طوسی

سررسید 1403 طرح چرم سبز

سررسید 1403 اروپایی

کد M-204

ترمو چرم سبز

سررسید 1403 اروپایی

 جلد سخت ترمو خارجی طرح موج کاغذ کرم اندونزی ۷۰ گرم

سررسید 1403 طرح موج قرمز

سررسید 1403 اروپایی

کد M-211

ترمو طرح موج قرمز

سررسید 1403 طرح موج آبی

سررسید 1403 اروپایی

کد M-212

ترمو طرح موج آبی

سالنامه 1403 اروپایی جلد سخت ترمو خارجی طرح دراگون کاغذ کرم اندونزی ۷۰ گرم

سررسید 1403 طرح دراگون مشکی

سررسید 1403 اروپایی

کد M-221

ترمو طرح دراگون مشکی

سررسید 1403 طرح دراگون زرشکی

سررسید 1403 اروپایی

کد M-222

ترمو طرح دراگون زرشکی

سررسید اروپایی ۱۴۰۳ جلد نرم ترمو خارجی طرح چرم کاغذ کرم اندونزی ۷۰ گرم

سررسید 1403 طرح چرم مشکی

سالنامه 1403 اروپایی

کد M-331

ترمو چرم نرم مشکی

سررسید 1403 طرح چرم قرمز

سالنامه 1403 اروپایی

کد M-332

ترمو چرم نرم قرمز

سررسید 1403 طرح چرم طوسی

سالنامه 1403 اروپایی

کد M-333

ترمو چرم نرم طوسی

سررسید 1403 طرح چرم زرشکی

سالنامه 1403 اروپایی

کد M-334

ترمو چرم نرم قهوه‌ای

معرفی سررسید 1403 مهرسام چاپ

سررسید سال 1403 مهرسام چاپ را به جرات می توان یکی از جذاب ترین سررسید های سال ١٤٠٣ نامید. سالنامه سال 1403 مهرسام چاپ در قطع اروپایی ارائه می شود. سررسید قطع اروپایی پر طرفدار ترین قطع سررسید و سالنامه می باشد. در ادامه شما را با ویژگی های سالنامه عمومی ١٤٠٣ مهرسام چاپ بیشتر آشنا می کنیم.

چرا سررسید 1403؟

در دنیای شلوغ امروزی که برنامه‌ریزی و کنترلِ روزهای سال حرف اول را می‌زند، سررسید و تقویم رومیزی یکی از وسایل ضروری برای هر فرد است. در مطالعاتی که صورت گرفته است افراد بسیار زیادی برای برنامه ریزی روزانه، ماهانه و سالانه از سالنامه و سررسید استفاده می کنند. همچنین این آمار نشان می دهد که افرادی که در سطح علمی بالاتر و جایگاه فرهنگی بهتری قرار دارند استفاده بیشتری از سررسید و سالنامه می کنند.

سالنامه 1403 عمومی در واقع دفترچه است که هر صفحه از آن تاریخ و رویدادهای مشخص آن روز ثبت شده است. سررسید برای بسیاری از افراد مانند دفترچه یادداشت روزانه است. دفترچه‌ای که می‌توانند تمام اتفاقات روز و یا برنامه‌ها و قرارهای کاری را در آن بنویسند.

در سررسید‌های روزشمار تمام روزها یک صفحه مربوط به خود را دارند. در این نوع سالنامه، هر ۳۶۵ روز سال و حتی جمعه ها در یک صفحه جدا آورده می‌شوند (سررسید جمعه جدا). شما در هر کدام از این صفحات می‌توانید یادداشت و برنامه‌های خود را بنویسید. در خرید سررسید 1403 باید دقت کنید تا بهترین را برگزینید.

سررسید 1403 عمومی مهرسام چاپ

سالنامه 1403 مهرسام چاپ در تنوع کم نظیری ارائه گردیده است. قطع این سالنامه اروپایی می باشد. همانطور که گفته شد قطع اروپایی در میان قطع های رایج سالنامه بسیار پر طرفدار می باشد. در سال جدید مهرسام چاپ با ۴ سالنامه جذاب به پیشواز سال نو آمده است.

طرح های سرسید 1403 مهرسام:

سررسید جلد سخت طرح چرم

سررسید جلد سخت طرح دراگون

سررسید جلد نرم طرح چرم

سررسید جلد نرم طرح موج

تمامی مدل ها در قطع اروپایی ارائه می شوند. جلد سخت دراگون با زیبایی منحصر به فرد و چشم نواز یکی از محبوب ترین سررسید های ارائه شده در سال 1403 می باشد. کاغذ استفاده شده در سررسید کاغذ تحریر کرم اندونزی می باشد که زیبایی چاپ سررسید ١٤٠٣ مهرسام چاپ را دوچندان کرده است. صحافی چاپ سالنامه 1403 هم از ترکیب دوخت و چسب گرم می باشد که بهترین نوع صحافی در صنعت چاپ ایران می باشد. جلد ترمو و جلد چرم در رنگ بندی های متنوع از دیگر مزیت های سررسید عمومی 1403 مهرسام چاپ می باشد. جهت اطلاع از قیمت ها می توانید لیست قیمت تقویم و سالنامه 1403 مهرسام را دانلود کنید.

سررسید 1403
سررسید 1403 طرح چرم سبز

سالنامه 1403 مهرسام چاپ در چه سایزی ارائه می شود؟

سالنامه در سایز های مختلفی در کشور منتشر می شود. که معروف ترین سایزها در ایران عبارتند از سالنامه وزیری، سررسید اروپایی، سالنامه خشتی، سررسید سلطانی، سالنامه رحلی، سررسید رقعی. اما امروزه با توجه به تفاوت سطح زندگی سلیقه افراد بیشتر به قطع سالنامه اروپایی چرخیده است. به همین دلیل مهرسام چاپ قطع سالنامه 1403 اروپایی را انتخاب کرده است و با ارائه تنوع کم نظیری از نظر انواع جلد، لی اوت زیبا و … سررسید اروپایی را به اوج شکوفایی خود رسانده است.

معرفی انواع سایز های رایج سالنامه در کشور

سالنامه اروپایی

سررسید اروپایی یکی از انواع سالنامه می‌باشد که حدود ده سال است وارد ایران شده است. با اینکه مدت زمان زیادی از ورود آن به ایران می‌گذرد اما توانسته است طرفداران زیادی را پیدا کند و بسیاری از شرکت‌ها و یا صنایع، سالنامه اروپایی را ترجیح می‌دهند. تفاوت سال نامه اروپایی و ایرانی در طراحی آن است. سررسیداروپایی بسیار محکم می‌باشد و معمولا کاغذ کرم رنگ، پاکت مدارک و کش نگهدارنده آن را دارند. همچنین یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های سالنامه اروپایی و ایرانی این است که در سالنامه اروپایی آستر بدرقه حذف شده است. سالنامه مهرسام چاپ در قطع اروپایی ارائه می گردد.

سالنامه رقعی

این نوع سالنامه به دلیل کوچک بودن و خوش دست بودن بسیار موردتوجه افراد است. اما به دلیل اینکه این نوع سالنامه شباهت بسیاری به سالنامه اروپایی دارد و معمولا سالنامه‌های اروپایی برای افراد جذاب‌تر است، معمولا افراد سالنامه اروپایی را به رقعی ترجیح می‌دهند.

سالنامه وزیری

سالنامه وزیری یکی از محبوب‌ترین نوع سالنامه است. این نوع سالنامه به صورت روزشمار است و حتی روز جمعه نیز در صفحه‌ای جداگانه قرار دارد. در سالنامه وزیری اصولا فضای زیادی در دسترس است و می‌توان به راحتی در آن‌ها یادداشت نمود.

همان‌طور که گفته شد این نوع سالنامه بسیار مجبوب است البته با ورود سالنامه‌ اروپایی کمی از میزان محبوبیت‌ آن‌ها کم شد و تمایل افراد به سالنامه اروپایی بیشتر شده است. این نوع سالنامه و سر رسیدها معمولا بزرگ و سنگین هستند و به همین دلیل حمل آن‌ها برای افراد دشوار است به همین دلیل تقاضا برای آن روز به روز کمتر شد. همچنین افزایش قیمت کاغذ نیز باعث شد تا این نوع سالنامه محبوبیت خود را از دست بدهد و سالنامه اروپایی که ویژگی و شرایطی بهتری داشت جای آن را بگیرد.

بهترین زمان سفارش و روش خرید سررسید ١٤٠٣ عمومی

شما می‌توانید در اسرع وقت برای خرید سررسید 1403 و یا خرید تقویم رومیزی 1403 و تقویم رومیزی اختصاصی اقدام کنید. طبیعی است که هرچقدر زودتر سفارش خود را ثبت کنید، دغدغه توزیع به‌موقع را نخواهید داشت. این سررسید‌های آماده و از قبل طراحی شده می‌توانند شامل:

 •     لوگوی اختصاصی شما روی جلد
 •     چاپ لوگو در صفحات میانی باشند.

اگر هم تمایل به خرید تقویم رومیزی عمومی ١٤٠٣ دارید، می‌توانید از طرح‌های آماده مهرسام چاپ استفاده کنید و هزینه کمتری بپردازید. در این شرایط هم شما می‌توانید آدرس، مشخصات و لوگوی مخصوص خود را در پایه تقویم رومیزی اضافه کنید. بهترین قیمت سررسید را با بالاترین کیفیت ارائه می دهیم.

سررسید اختصاصی 1403، خدمتی از مهرسام چاپ

اگر در نظر دارید که یک سررسید خاص تهیه کنید، مهرسام چاپ بهترین انتخاب خرید سررسید برای شماست. با  سررسید اختصاصی شما سررسید منحصربه‌فردی خواهید داشت. این سررسید‌ها برای تبلیغات انحصاری، ایده بسیار خوب و جذابی‌ هستند. اما فرق این سررسید‌ها با سررسید‌های معمولی چیست؟

سررسید 1402

مهمترین تفاوت های سررسید 1403 مهرسام با دیگر سررسید ها

 • طراحی لوگو بصورت پلاک و داغکوب روی جلد سررسید 1403
 • امکان افزودن تبلیغات به صفحات اولیه سالنامه 1403

به این ترتیب شما می‌توانید یک سررسید جذاب و متفاوت را برای تبلیغات محدود خود در تیراژهای پایین انتخاب کنید. سررسید 1403 عمومی یک انتخاب ایده آل برای افرادیست که قصد انجام تبلیغات جزئی در تیراژهای پایین را دارند.

جهت مشاهده جدیدترین طرح های سررسید عمومی و اختصاصی 1403 و حتی نمونه های دفتر یادداشت تبلیغاتی، اینستاگرام مهرسام چاپ را دنبال کنید.
مهرسام چاپ جزو برترین تولید کننده سررسید و تقویم رومیزی است.

جزییات سررسید 1403

با نزدیک شده به پایان سال سفارشات تولید سررسید و سالنامه پر رونق می شود و کسب و کارهای بزرگ و کوچک، سازمانها و شرکت ها با چاپ آرم و یا حک لوگو بر روی سررسید و سالنامه از آنها برای تبلیغات و ماندگار کردن خود در ذهن مشتری در سال جدید استفاده میکنند. طی چندین سال گذشته تا کنون سررسید تبلیغاتی تبدیل به یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی شده است.

انواع سررسید سال 1403 بر اساس جنس

تنوع جلد سررسید بسیار گسترده است ما در مهرسام چاپ تمرکز تولیدمان بر روی جلد ترمو، جلد اختصاصی سلفونی و جلد نرم است; ولی به طور کلی جلدهایی همچون جلد چرم و جلد گالینگور و … نیز میتوان برای سررسید ها در نظر گرفت.

جلد سررسید بر مبنای نوع کاربرد و هدف سازمان و مجموعه سفارش دهنده انتخاب می‌شود. برای مثال استفاده از جلد ترمو برای سادگی و زیبایی بیشتر کار است و مجموعه سفارش دهنده میتواند با لیزر و یا پلاک لوگوی خود را بر روی سررسید قراردهد. برای سازمانهایی که میخواهند یک طرح روی جلد اختصاصی برای برند خود داشته باشند میتوان از جلدهای سلفونی اختصاصی استفاده کرد.

انواع سالنامه بر اساس سایز

تنوع تولید سررسیدها بر اساس سایز نیز متغییر هست. که بر اساس همین سایز خود دسته بندی می‌شوند. از متداولترین انواع سررسید – سالنامه میتوان به موارد زیر اشاره کرد.
سررسید اختصاصی، اروپایی،  وزیری، خشتی، رقعی مدیریتی، پالتویی و کلاسوری اشاره کرد.

انواع سررسید 403 بر اساس کاغذ

کاغذهای استاندارد برای سررسید معمولا کاغذ تحریر سفید است و در سالهای اخیر تحریر کرم نیز با استقبال خوبی مواجه شده است. ما در مهرسام چاپ با استفاده از کاغذ تحریر کرم اندونزی که با کیفیت ترین نوع کاغذ تحریر است علاوه بر زیبایی به کیفیت سررسید های خود نیز افزوده ایم.

انواع سالنامه 1403 بر اساس صحافی

یکی از رایج ترین روش های صحافی سررسید و سالنامه ها روش چسب گرم و دوخت است که به دلیل تعداد صفحات بالا و همچنین مصرف زیاد آن در طول سال بهترین گزینه برای افزایش کیفیت و استحکام سررسید  است.
استفاده از صحافی چسب گرم برای سالنامه به تنهایی موجب کاهش هزینه خواهد شد ولی به دلیل کاهش شدید کیفیت به هیچ عنوان توصیه نمیشود، چرا که به مرور زمان تمامی صفحات سررسید از هم باز شده و از بین خواهد رفت.
صحافی پانچ و فنر هم یکی دیگر از روشهای صحافی سررسید است که برای برخی از مشتریان جذابیت دارد.
روش صحافی کلاسوری هم به صورت پانچ دو و یا چهار سوراخه نیز یکی دیگر از روش های صحافی سررسیدها است. بزرگترین مزینت این روش این است که قابلیت کم و زیاد کردن برگه ها در هر زمان را دارد.

سالنامه 1403

با نزدیک شدن به پایان سال طبق رسم دیرینه شرکت های مختلف برای تبلیغات کسب و کار خود و یادآوری خدماتشان به مشتریان به دنبال خرید هدیه تبلیغاتی مناسب و درخوری هستند. یکی از شکیل ترین و هوشمندانه ترین هدایای تبلیغاتی خرید سررسید تبلیغاتی می باشد. مهمترین مزیت سررسید تبلیغاتی بعد از شکیل بودن آن این هست که معمولا به مدیران ارشد شرکت ها و کارشناسان آنها هدیه داده می شود. بنابراین این هدیه تبلیغاتی در طول سال مورد استفاده مدیران سازمان ها قرار خواهد گرفت و از این رو خدمات یا محصولات شما به صورت روزانه به آنها یادآور می شود و در نتیجه برای دریافت خدمات با الویت بالا با شما تماس خواهند گرفت

سررسید 1403

برای خرید سررسید 1403 انتخاب های زیادی وجود دارد. سررسید مهرسام با تجربه ای که طی سال ها از سلیقه مشتریان خود بدست آورده سرمایه گذاری خود را روی تجربه کاربر و سلیقه مشتری مصرف کننده بنا نهاده است. از این رو سررسید 1403 را بر اساس ابعاد پر طرفدار بازار یعنی قطع اروپایی طراحی کرده است. همچنین در سالنامه 1403 به جای صفحات سفید از صفحات داخلی کرم رنگ استفاده شده است که به زیبایی بصری کمک شایانی کرده است. در سررسید 1403 از متریال های بسیار لوکسی استفاده شده است. طرح چرم دراگون بسیار زیبا و پر طرفدار است و در دو رنگ مشکی و زرشکی درصد فروش بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است.

قیمت سررسید 1403 عمومی

در بازار فروش سالنامه یا سررسید قیمت سررسید 1403 از تنوع زیادی برخوردار است. مهمترین علت تفاوت قیمت سررسید 1403 تنوع متریال می باشد که به شرح آن می پردازیم. اولین تفاوت در متریال استفاده شده در جلد سررسید است. ممکن است ۲ سررسید شبیه به هم که هر دو از جلد چرم دراگون استفاده می کنند را کنار یکدیگر ببینید که قیمت هایشان با هم تفاوت زیادی دارد. علت تفاوت در کیفیت چرم می باشد. مسلما چرم دراگون مرغوب قیمت بسیار بالایی دارد. در سررسید مهرسام از مرغوب ترین چرم  بازار استفاده شده است. علت بعدی تفاوت نوع کاغذ می باشد. در سررسید می توان از کاغذ تحریر رایج در بازار استفاده کرد که مرغوبیت خاصی ندارد و کیفیت سررسید را پایین می آورد اما سررسید مهرسام از کاغذ اندونزی ۷۰ گرم کرم رنگ استفاده می کند. تفاوت قیمت کاغذ اندونزی ۷۰ گرم با کاغذ تحریر معمولی سفید بسیار قابل توجه است. دیگر مواردی که در تعیین قیمت سررسید حائز اهمیت هستند کیفیت صحافی، گرماژ جلد، کیفیت چاپ و بسته بندی آن می باشد.

خرید سررسید 1403

برای خرید سررسید ۱۴۰۲ راه های زیادی پیش رو است. شما میتوانید به صورت حضوری به فروشگاه های زیادی مراجعه کنید. اما با توجه به رونق خرید اینترنتی سررسید مهرسام برای شما راهکارهای متنوعی قرار داده است که به شرح آن می پردازیم.

۱- خرید سررسید 1403 عمومی به صورت عمده از وب سایت مهرسام چاپ

اگر قصد خرید سالنامه 1403 در تعداد دلخواه را دارید می توانید از طریق وب سایت نمونه ها را ببنید و به صورت تلفنی درخواست خود را اعلام نمایید. همکاران ما بهترین پیشنهادات را تقدیم شما خواهند کرد. شما می توانید از امکان درج تبلیغات شرکت، محصولات یا خدمات خود در این روش بهره ببرید. پیشنهادات مشاورین شما در مهرسام چاپ در این خصوص بسیار قابل توجه است.

۲- خرید سررسید عمومی 1403 در تعداد کم از فروشگاه اینترنتی مهرسام چاپ

اگر قصد خرید سالنامه 1403 در تعداد کم دارید بهترین گزینه حتی برای خرید یک عدد خرید از فروشگاه اینترنتی مهرسام چاپ می باشد. در این روش کافی است به صفحه خرید سررسید اروپایی در فروشگاه بروید و هر تعداد که سالنامه لازم دارید سفارش دهید. این روش سریع ترین حالت ارسال را دارد ولی اگر نیاز به درج تبلیغات در سررسید دارید حتما قبل از

سوالات متداول درباره سررسید 1403 عمومی

سایر مشتریان، این سوالات را در مورد سررسید عمومی سال 1403 داشته اند

سررسید عمومی، بصورت آماده در انبار وجود داره و به درخواست مشتری، چاپ لوگو روی جلد اون و یا در برگه های سررسید انجام میشه.

بله؛ در 4 صفحه اول سررسید 1403 عمومی، امکان چاپ تبلیغات وجود داره.

سررسید عمومی حداقل در تیراژهای بالای 50 عدد تولید میشه.

متاسفانه بدلیل نوسانات قیمت بازار چاپ و کاغذ، امکان اعلام قیمت دقیق وجود نداره. برای اطلاع از هزینه چاپ سررسید 1403 عمومی، میتونید با کارشناسان فروش مهرسام چاپ در تماس باشید.

بله؛ سررسید عمومی در طرح های مختلفی مثل طرح چرم، طرح دراگون و … قابل خریده.

4 پاسخ
  • Reza
   Reza گفته:

   سلام. شما میتونید با مراجعه به وبسایت مهرسام چاپ و یا از طریق تماس با کارشناسان ما، ضمن دریافت مشاوره لازم، نسبت به ثبت سفارشتون اقدام کنید.

   پاسخ
  • Reza
   Reza گفته:

   بله دوست عزیز؛ لوگو روی جلد سررسید بصورت پلاک و داغکوب قابل چاپ هست.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میانگین امتیازات ۵ از ۵