اکثر اوقات روی میز تحریر، میز کار و یا در طبقه قفسه کتاب‌ها، یک تقویم رومیزی خودنمایی می‌کند. یک تقویم رومیزی با یک تصویر کلی از ماه و روزهای آن شما را همیشه در جریان زمان و روزهای پیش رو می‌گذارد. برای سال جدید تقویم رومیزی ۱۴۰۱ مهرسام چاپ بهترین گزینه برای داشتن تصویری دقیق از روزهای آتی و برنامه ریزی بهتر سال جدید است.

این استفاده گسترده از تقویم‌های رومیزی فرصت مناسبی برای استفاده از آن‌ها به منظور تبلیغات است. یک تقویم رومیزی با یادآوری شما و برندتان، می‌تواند همیشه جلوی چشم مشتریان شما باشد. به این ترتیب آن‌ها همیشه شما را به یاد می‌آورند و در موارد مورد نیاز از خدماتتان استفاده می‌کنند.

تقویم رومیزی عمومی 1401

مهرسام چاپ با تولید بهترین نوع تقویم رومیزی 1401 شما را در این روش تبلیغاتی همراهی می‌کند. شما می‌توانید به کمک تقویم رومیزی ۱۴۰۱ همیشه جلوی چشمان افراد مختلف باشید. مهرسام چاپ با در نظر گرفتن سلیقه و نیاز شما بهترین نوع از تقویم رومیزی 1401 را در اختیارتان قرار می‌دهد.

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی 1401

اگر قصد چاپ تقویم رومیزی 1401 دارید، می‌توانید از تیم طراحی سررسید و تقویم در مهرسام چاپ مشاوره بگیرید و طرح‌های اختصاصی خود را برای تقویم رومیزی 1401 داشته باشید. همچنین میتوانید از انواع طرح های آماده تقویم رومیزی استفاده کنید با چاپ طلاکوب پایه و یا نصب پلاک آن را تبدیل به هدیه تبلیغاتی خود کنید. هنگام خرید تقویم رومیزی می‌توانید این موارد را با تیم طراحی مطرح کرده و یک خروجی عالی دریافت کنید.

انتخاب ابعاد و نوع پایه

تمام این موارد می‌توانند توسط شما انتخاب شوند. مهرسام چاپ ابعاد و اندازه‌های مشخصی برای چاپ تقویم رومیزی ۱۴۰۱ دارد که می‌تواند طبق سلیقه شما تغییر کند. این پایه‌ها در جنس‌های مختلف و شکل‌های متنوع قابل عرضه‌اند. پایه‌های گالینگور و سلفونی دو نمونه از پرطرفدارترین پایه‌های تقویم رومیزی 1401 به شمار می‌روند.

تقویم رومیزی میلادی

علاوه بر سفارش سررسید و تقویم رومیزی ۱۴۰۱ شما می‌توانید تقویم‌های با تاریخ میلادی را از مهرسام چاپ بخواهید. این تقویم‌ها بر اساس تاریخ میلادی طراحی شده‌اند. کسانی که با تاریخ‌های میلادی کار می‌کنند و یا افراد غیر ایرانی می‌توانند از این تقویم رومیزی استفاده کنند. تقویم و سررسید 2022 مهرسام چاپ با بهترین کیفیت و طراحی، آماده سفارش گرفتن از شماست.

نمونه تقویم رومیزی ۱۴۰۱ مهرسام چاپ

تقویم رومیزی عمومی کد 202

روش و بهترین زمان سفارش

برای سفارش تقویم رومیزی 1401 می‌توانید از همین حالا اقدام کنید. با سفارش به موقع زمان کافی برای پخش این تقویم در بین شرکت‌های مختلف را خواهید داشت. این تقویم‌های تبلیغاتی می‌توانند نمونه‌های آماده مهرسام چاپ باشند. انتخاب یک نمونه آماده به معنای نداشتن هیچ نام و نشانی از شما نیست. در صورتی که تقویم‌ رومیزی ۱۴۰۱ را به صورت آماده سفارش دهید، موارد زیر به تقویم اضافه شده و در واقع تقویم رومیزی برای شما شخصی‌سازی می‌شود:

  •     لوگو
  •     آدرس
  •     مشخصات مورد نظر شما

روی پایه تقویم اضافه خواهد شد. به این ترتیب قیمت تقویم رومیزی کمتر شده و در عین حال اختصاصی کسب‌وکار شماست. شما می‌توانید برای سفارش سررسید تبلیغاتی هم همین روش را انتخاب کنید و تنها لوگوی خود را به نمونه‌های آماده مهرسام چاپ اضافه کنید.

هدیه تبلیغاتی اختصاصی کسب و کار شما

اگر به دنبال یک تقویم خاص و منحصر به فرد هستید، مهرسام چاپ برای شما پیشنهاد خوبی دارد. شما می‌توانید تقویم رومیزی ۱۴۰۱ را به‌صورت اختصاصی سفارش دهید. طراحی تقویم و تمام ویژگی‌های آن بر اساس خواسته شماست و یک تقویم رومیزی اختصاصی خواهید داشت. ویژگی‌های این تقویم را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

  •     طراحی تصاویر صفحات مختلف تقویم رومیزی 1401 بر اساس سلیقه شما
  •     تعیین ابعاد تقویم با توجه به نیاز شما
  •     طراحی خاص و منحصر به فرد برای پایه تقویم رومیزی بر اساس هویت برند شما

این تقویم رومیزی کسب‌وکار شما را با خود به شرکت‌ها و خانه‌های مختلف می‌برد. هر روز و هر ماه با نگاه به این تقویم رومیزی نشانی از شما در ذهن افراد شکل می‌گیرد. تقویم رومیزی ۱۴۰۱ تبلیغاتی با یکسال عمر مفید است. تبلیغی که هر روز جلوی چشم افراد مختلف است و نام و برند شما را در ذهن آنها ثبت می‌کند.

تقویم رومیزی پایه گالینگور -

هدیه ای کاربردی برای تبریک سال نو

تقویم رومیزی یک هدیه خوب برای کسانی است که دوستشان دارید. همان‌طور که گفتیم یک تقویم رومیزی همیشه جلوی چشم افراد است. پس این هدیه یاد شما را در ذهن عزیزانتان زنده نگه می‌دارد. برای سفارش تقویم رومیزی 1401 و هدیه دادن آن می‌توانید از همین حالا اقدام کنید.

مهرسام چاپ با تنوع فوق‌العاده در طراحی تقویم و سررسید دست شما را برای انتخاب باز گذاشته است. با بررسی نمونه‌های طراحی شده می‌توانید به راحتی برای انتخاب هدیه خود اقدام کنید.

مهرسام چاپ، یک انتخاب درست

طراحی‌های انجام شده در مهرسام چاپ همیشه بر اساس نیاز بازار و سلیقه شما صورت می‌گیرد. نمونه‌های مختلف و طیف وسیعی از انواع طراحی را می‌توانید در کاتالوگ‌های مهرسام چاپ مشاهده کنید. بعد از انتخاب تقویم رومیزی 1401 تیم طراح مهرسام چاپ برای طراحی صفحات و اضافه کردن لوگوی شما به پایه تقویم رومیزی ۱۴۰۱ اقدام می‌کنند. در نهایت و با تایید نهایی شما تقویم رومیزی 1401 با بهترین کیفیت و بر اساس تعرفه سفارش چاپ خواهد شد.

جهت مشاهده همه مدل ها میتوانید اینستاگرام مهرسام چاپ را دنبال کنید.

سوالات متداول

دیگران این سوالات را  درباره سررسید ۱۴۰۱ و تقویم رومیزی پرسیده‌اند، احتمالاً این پاسخ‌ها به شما هم کمک خواهد کرد

شما بایستی جامعه هدف و نیازمندیهای او را در نظر بگیرید و برآن اساس یکی از این دو محصول را انتخاب کنید. البته بودجه و تیراژ هم مهم است. کارشناسان مهرسام چاپ می‌تواند مشاوره‌های تخصصی درباره انتخاب سررسید ۱۴۰۱ یا تقویم رومیزی ارائه کنند. همین حالا آنلاین یا تلفنی مشاوره کنید.

بهترین زمان سفارش سررسید ۱۴۰۱ در پاییز است. البته بهتر است که سفارش خود را به روزهای پایانی پاییز موکول نکنید چرا که ممکن است در قیمت و زمان تحویل تغییراتی بوجود بیاد.

قیمت سررسید ۱۴۰۱ بستگی به نوع آن ( اختصاصی و عمومی) و همینطور تیراژ آن دارد. متاسفانه به دلیل نوسانات قیمت بازار چاپ و کاغذ اعلام قیمت دقیق در سایت امکان پذیر نیست.

اگر تیراژ سررسید اختصاصی ۱۴۰۱ حدود ۵۰۰ عدد باشد، در مدت ۱۵ روز، سررسیدها به دست شما میرسد اما اگر تعداد بیشتری مدنظرتان است بهتر است همین حالا با کارشناسان مهرسام چاپ ۰۲۱۸۸۸۶۵۱۳۶ مشاوره تلفنی یا آنلاین داشته باشید.

واحد طراحی مهرسام چاپ در طراحی صفحات داخلی، محتوای داخلی صفحات و همینطور نوع قرارگیری و طرح لوگو و هویت سازمانی در سررسید ۱۴۰۱ به شما کمک کند.

در این حالت شما پس از ثبت تعداد و نوع سررسید ۱۴۰۱، اطلاعات مورد نیاز را به واحد طراحی می‌دهید و سپس طرح اولیه را برای شما ارسال می‌کنیم. پس از تایید شما به چاپخانه ارسال و مراحل چاپ و آماده سازی سررسید ۱۴۰۱ انجام می‌شود.

چاپ لوگو برای سررسید عمومی به ۳ صورت داغی، طلاکوب یا پلاک انجام می‌شود. در بسیاری از اوقات چاپ لوگو روی سررسید به صورت پلاک صورت می‌گیرد مخصوصاً اگر تیراژ پایینی از سررسید را بخواهید. چاپ داغی مناسب تیراژهای بیشتر از ۱۰۰ تا ۲۰۰ عدد است و چاپ طلاکوب نسبتاً منسوخ شده است و کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اساساً چاپ اختصاصی سر رسید فرصتی مناسب برای کسب وکارهایی است که می‌خواهند یک هدیه کاملاً سفارشی برای مشتریان خود تهیه و ارسال کنند با اینحال برخی از سازمان‌ها فقط در حد چاپ لوگو در روی سررسید و صفحات داخلی اکتفا می‌کنند بنابراین چنانچه شما می‌خواهید تمام صفحات داخلی تبلیغاتی را مختص به خود طراحی کنید کمترین تیراژ قابل سفارش ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ عدد متغیر است اما اگر می‌خواهید لوگو را در جلد و داخل صفحات قرار دهید کمترین تیراژ حداقل ۵۰۰ عدد است.

به شما پیشنهاد می‌کنم که همین حالا با یکی از کارشناسان فروش مهرسام چاپ صحبت کنید تا اطلاعات بیشتری دریافت کنید

مقالات مرتبط

سررسید ارزان
,

سررسید ارزان از کجا بخریم؟

سررسید ارزان نسبت به نوسانات دلار تغییراتی دارد که این تغییرات شامل قیمت کاغذ و جلد آن بوده، روی قیمت تمام شده تاثیر زیادی می گذارند.
چاپ سررسید اختصاصی

کاربرد سررسید عمومی و اختصاصی

تبلیغات به عنوان بزرگترین عامل در رونق کسب و کار های امروزی می باشند. همان طور که می دانید، تمامی شرکت های تازه تاسیس، برای معرفی خود به دیگران نیازمند تبلیغات می باشند.
چاپ تقویم و سالنامه سال 1400

سالنامه و تقویم سال 1400

چیزی به سال 1400 نمانده است و باید خود را برای سال جدید آماده کنیم و به استقبال سال پایانی سده چهاردهم برویم.
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
نیاز به راهنمایی دارید؟ از ما بپرسید