تقویم رومیزی افقی 1402

تقویم رومیزی پایه گالینگور۱۳ برگ کاغذ کتان

تقویم رومیزی 1401 افقی طرح گل کد M602

تقویم رومیزی افقی

کد M-601

۱۳ برگ کاغذ کتان

قیمت تقویم رومیزی 1401 افقی کد M601

تقویم رومیزی افقی

کد M-602

۱۳ برگ کاغذ کتان

تقویم رومیزی ۱۴۰۲ پایه گالینگور ۱۳ برگ کاغذ کتان

قیمت تقویم رومیزی 1401 عمودی کد کد M701 شیک و فانتزی

تقویم رومیزی عمودی

کد M-701

۱۳ برگ کاغذ کتان

فروش تقویم رومیزی 1401 افقی با کیفیت کد M702

تقویم رومیزی عمودی

کد M-702

۱۳ برگ کاغذ کتان

تقویم رومیزی عمومی 1402

یکی از بهترین روش ها برای معرفی برند و در جلوی چشم مشتری بودن تبلیغات بر روی تقویم رومیزی است. مهرسام چاپ با تولید بهترین نوع تقویم رومیزی 1402 شما را در این روش تبلیغاتی همراهی می‌کند. شما می‌توانید به کمک تقویم رومیزی ۱۴۰۲ همیشه جلوی چشمان مخاطب هدف خود باشید. مهرسام چاپ با در نظر گرفتن سلیقه و نیاز شما چشمنواز ترین تقویم رومیزی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

همه ما به احتمال زیاد روی میز تحریر، میز کار و یا در طبقه قفسه کتاب‌های خود یک تقویم رومیزی قرار میدهیم تا بتوانیم روز خود را بهتر مدیریت کنیم. یک تقویم رومیزی با یک تصویر کلی از ماه و روزهای آن شما را همیشه در جریان زمان و روزهای پیش رو می‌گذارد. برای سال جدید تقویم رومیزی 1402 مهرسام چاپ بهترین گزینه برای داشتن تصویری دقیق از روزهای آتی و برنامه ریزی بهتر سال جدید است.

این استفاده گسترده از تقویم‌های رومیزی فرصت مناسبی برای استفاده از آن‌ها به منظور تبلیغات است. یک تقویم رومیزی با یادآوری شما و برندتان، می‌تواند همیشه بهترین و کم هزینه ترین روش تبلیغاتی برای کسب و کار شما باشد. به این ترتیب آن‌ها همیشه شما را به یاد می‌آورند و در زمان نیاز از خدماتتان استفاده می‌کنند.

تقویم رومیزی 1401 افقی طرح گل کد M602
تقویم رومیزی اختصاصی

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی 1402

اگر قصد چاپ تقویم رومیزی 1402 دارید، می‌توانید از تیم طراحی مهرسام چاپ مشاوره بگیرید و طرح‌های اختصاصی خود را داشته باشید. همچنین میتوانید از انواع طرح های آماده تقویم رومیزی استفاده کنید با چاپ طلاکوب پایه و یا نصب پلاک آن را تبدیل به هدیه تبلیغاتی اختصاصی خود کنید. هنگام خرید تقویم رومیزی می‌توانید این موارد را با تیم طراحی مطرح کرده و یک خروجی عالی دریافت کنید.

انتخاب ابعاد و نوع پایه

تمام این موارد می‌توانند توسط شما انتخاب شوند. مهرسام چاپ ابعاد و اندازه‌های مشخصی برای چاپ تقویم رومیزی ۱۴۰۲ دارد که می‌تواند طبق سلیقه شما تغییر کند. این پایه‌ها در جنس‌های مختلف و شکل‌های متنوع قابل عرضه‌اند. پایه‌های گالینگور و سلفونی دو نمونه از پرطرفدارترین پایه‌های تقویم رومیزی 1402 به شمار می‌روند.

تقویم رومیزی میلادی

علاوه بر سفارش سررسید و تقویم رومیزی ۱۴۰۲ شما می‌توانید تقویم‌های با تاریخ میلادی را از مهرسام چاپ بخواهید. این تقویم‌ها بر اساس تاریخ میلادی طراحی شده‌اند. کسانی که با تاریخ‌های میلادی کار می‌کنند و یا افراد غیر ایرانی می‌توانند از این تقویم رومیزی استفاده کنند. تقویم و سررسید 2022 مهرسام چاپ با بهترین کیفیت و طراحی، آماده سفارش گرفتن از شماست.

نمونه تقویم رومیزی ۱۴۰۲ مهرسام چاپ

قیمت تقویم رومیزی 1401 افقی کد M601

روش و بهترین زمان سفارش

برای سفارش تقویم رومیزی 1402 می‌توانید از همین حالا اقدام کنید. با سفارش به موقع زمان کافی برای پخش این تقویم در بین شرکت‌های مختلف را خواهید داشت. این تقویم‌های تبلیغاتی می‌توانند نمونه‌های آماده مهرسام چاپ باشند. انتخاب یک نمونه آماده به معنای نداشتن هیچ نام و نشانی از شما نیست. در صورتی که تقویم‌ رومیزی ۱۴۰۲ را به صورت آماده سفارش دهید، موارد زیر به تقویم اضافه شده و در واقع تقویم رومیزی برای شما شخصی‌سازی می‌شود:

  •     لوگو
  •     آدرس
  •     مشخصات مورد نظر شما

روی پایه تقویم اضافه خواهد شد. به این ترتیب قیمت تقویم رومیزی کمتر شده و در عین حال اختصاصی کسب‌وکار شماست. شما می‌توانید برای سفارش سررسید تبلیغاتی هم همین روش را انتخاب کنید و تنها لوگوی خود را به نمونه‌های آماده مهرسام چاپ اضافه کنید.

هدیه تبلیغاتی اختصاصی کسب و کار شما

اگر به دنبال یک تقویم خاص و منحصر به فرد هستید، مهرسام چاپ برای شما پیشنهاد خوبی دارد. شما می‌توانید تقویم رومیزی ۱۴۰۲ را به‌صورت اختصاصی سفارش دهید. طراحی تقویم و تمام ویژگی‌های آن بر اساس خواسته شماست و یک تقویم رومیزی اختصاصی خواهید داشت. ویژگی‌های این تقویم را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

  •     طراحی تصاویر صفحات مختلف تقویم رومیزی 1402 بر اساس سلیقه شما
  •     تعیین ابعاد تقویم با توجه به نیاز شما
  •     طراحی خاص و منحصر به فرد برای پایه تقویم رومیزی بر اساس هویت برند شما

این تقویم رومیزی کسب‌وکار شما را با خود به شرکت‌ها و خانه‌های مختلف می‌برد. هر روز و هر ماه با نگاه به این تقویم رومیزی نشانی از شما در ذهن افراد شکل می‌گیرد. تقویم رومیزی ۱۴۰۲ تبلیغاتی با یکسال عمر مفید است. تبلیغی که هر روز جلوی چشم افراد مختلف است و نام و برند شما را در ذهن آنها ثبت می‌کند.

تقویم رومیزی اختصاصی

هدیه ای کاربردی برای تبریک سال نو

تقویم رومیزی یک هدیه خوب برای کسانی است که دوستشان دارید. همان‌طور که گفتیم یک تقویم رومیزی همیشه جلوی چشم افراد است. پس این هدیه یاد شما را در ذهن عزیزانتان زنده نگه می‌دارد. برای سفارش تقویم رومیزی 1402 و هدیه دادن آن می‌توانید از همین حالا اقدام کنید.

مهرسام چاپ با تنوع فوق‌العاده در طراحی تقویم و سررسید دست شما را برای انتخاب باز گذاشته است. با بررسی نمونه‌های طراحی شده می‌توانید به راحتی برای انتخاب هدیه خود اقدام کنید.

مهرسام چاپ، یک انتخاب درست

طراحی‌های انجام شده در مهرسام چاپ همیشه بر اساس نیاز بازار و سلیقه شما صورت می‌گیرد. نمونه‌های مختلف و طیف وسیعی از انواع طراحی را می‌توانید در کاتالوگ‌های مهرسام چاپ مشاهده کنید. بعد از انتخاب تقویم رومیزی 1402 تیم طراح مهرسام چاپ برای طراحی صفحات و اضافه کردن لوگوی شما به پایه تقویم رومیزی ۱۴۰۲ اقدام می‌کنند. در نهایت و با تایید نهایی شما تقویم رومیزی 1402 با بهترین کیفیت و بر اساس تعرفه سفارش چاپ خواهد شد.

جهت مشاهده همه مدل ها میتوانید اینستاگرام مهرسام چاپ را دنبال کنید.

سوالات متداول

دیگران این سوالات را  درباره سررسید ۱۴۰۲ و تقویم رومیزی پرسیده‌اند، احتمالاً این پاسخ‌ها به شما هم کمک خواهد کرد

شما بایستی جامعه هدف و نیازمندیهای او را در نظر بگیرید و برآن اساس یکی از این دو محصول را انتخاب کنید. البته بودجه و تیراژ هم مهم است. کارشناسان مهرسام چاپ می‌تواند مشاوره‌های تخصصی درباره انتخاب سررسید 1402 یا تقویم رومیزی ارائه کنند. همین حالا آنلاین یا تلفنی مشاوره کنید.

بهترین زمان سفارش سررسید 1402 در پاییز است. البته بهتر است که سفارش خود را به روزهای پایانی پاییز موکول نکنید چرا که ممکن است در قیمت و زمان تحویل تغییراتی بوجود بیاد.

قیمت سررسید 1402 بستگی به نوع آن ( اختصاصی و عمومی) و همینطور تیراژ آن دارد. متاسفانه به دلیل نوسانات قیمت بازار چاپ و کاغذ اعلام قیمت دقیق در سایت امکان پذیر نیست.

اگر تیراژ سررسید اختصاصی 1402 حدود ۵۰۰ عدد باشد، در مدت ۱۵ روز، سررسیدها به دست شما میرسد اما اگر تعداد بیشتری مدنظرتان است بهتر است همین حالا با کارشناسان مهرسام چاپ ۰۲۱۸۸۸۶۵۱۳۶ مشاوره تلفنی یا آنلاین داشته باشید.

واحد طراحی مهرسام چاپ در طراحی صفحات داخلی، محتوای داخلی صفحات و همینطور نوع قرارگیری و طرح لوگو و هویت سازمانی در سررسید 1402 به شما کمک کند.

در این حالت شما پس از ثبت تعداد و نوع سررسید 1402، اطلاعات مورد نیاز را به واحد طراحی می‌دهید و سپس طرح اولیه را برای شما ارسال می‌کنیم. پس از تایید شما به چاپخانه ارسال و مراحل چاپ و آماده سازی سررسید 1402 انجام می‌شود.

چاپ لوگو برای سررسید عمومی به ۳ صورت داغی، طلاکوب یا پلاک انجام می‌شود. در بسیاری از اوقات چاپ لوگو روی سررسید به صورت پلاک صورت می‌گیرد مخصوصاً اگر تیراژ پایینی از سررسید را بخواهید. چاپ داغی مناسب تیراژهای بیشتر از ۱۰۰ تا ۲۰۰ عدد است و چاپ طلاکوب نسبتاً منسوخ شده است و کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اساساً چاپ اختصاصی سر رسید فرصتی مناسب برای کسب وکارهایی است که می‌خواهند یک هدیه کاملاً سفارشی برای مشتریان خود تهیه و ارسال کنند با اینحال برخی از سازمان‌ها فقط در حد چاپ لوگو در روی سررسید و صفحات داخلی اکتفا می‌کنند بنابراین چنانچه شما می‌خواهید تمام صفحات داخلی تبلیغاتی را مختص به خود طراحی کنید کمترین تیراژ قابل سفارش ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ عدد متغیر است اما اگر می‌خواهید لوگو را در جلد و داخل صفحات قرار دهید کمترین تیراژ حداقل ۵۰۰ عدد است.

به شما پیشنهاد می‌کنم که همین حالا با یکی از کارشناسان فروش مهرسام چاپ صحبت کنید تا اطلاعات بیشتری دریافت کنید

مقالات مرتبط

سررسید اروپایی

نکات مهم درباره خرید سررسید اروپایی

یکی از پر استفاده‌ترین موارد سررسیدها برای افراد در حال حاضر سررسید اروپایی بوده که دارای انواع مختلفی هستند و ممکن است خیلی از شما با این نوع سررسید آشنایی نداشته باشید.
حیوان سال 1401

حیوان سال 1401 چیست؟

بیشتر مواقع با دانستن نام حیوان سال 1401 و رنگ سال جدید و اطلاعات مربوطه به آن افراد مینوانند انتخاب راحت تری برای سررسید و تقویم رومیزی داشته باشند.
تقویم رسمی سال 1401
,

تقویم 1401/ دانلود رایگان تقویم سال 1401 هجری شمسی

لحظه تحويل سال ١٤٠١ هجري شمسي به ساعت رسمي جمهوري اسلامي ايران ساعت ١٩ و ٣ دقيقه و ٢٦ ثانيه روز يكشنبه ٢٩ اسفند ١٤٠٠ هجري شمسي
سررسید ارزان
,

سررسید ارزان از کجا بخریم؟

سررسید ارزان نسبت به نوسانات دلار تغییراتی دارد که این تغییرات شامل قیمت کاغذ و جلد آن بوده، روی قیمت تمام شده تاثیر زیادی می گذارند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
© کپی رایت - کلیه حقوق این سایت متعلق به مهرسام چاپ است.
نیاز به راهنمایی دارید؟ از ما بپرسید