تقویم رومیزی 1404 | خرید و چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

تقویم رومیزی پایه گالینگور۱۳ برگ کاغذ کتان

تقویم رومیزی عمودی سرمه‌ای

تقویم رومیزی 1404 سرمه‌ای
کد M-503

تقویم رومیزی 1404 افقی

تقویم رومیزی پایه گالینگور۱۳ برگ کاغذ کتان

تقویم رومیزی افقی سرمه ای 1403

تقویم رومیزی 1404 سرمه‌ای
کد M-512

ست سررسید و تقویم رومیزی هدیه تبلیغاتی

ست های هدیه سازمانی و تبلیغاتی سررسید، تقویم رومیزی و یادداشت مهرسام چاپ

پک هدیه تبلیغاتی شرکتی

ست هدیه تبلیغاتی قرمز ۴ عددی
به همراه جعبه شامل
سررسید، تقویم رومیزی
یادداشت اروپایی، یادداشت A6

ست هدایای تبلیغاتی لوکس

ست هدیه تبلیغاتی لوکس ۴ عددی
به همراه جعبه شامل
سررسید، تقویم رومیزی
یادداشت اروپایی، یادداشت A6

ست هدایای نوروزی

ست هدیه تبلیغاتی سبز ۴ عددی
به همراه جعبه شامل
سررسید، تقویم رومیزی
یادداشت اروپایی، یادداشت A6

ست هدایای تبلیغاتی

ست هدیه تبلیغاتی آبی ۴ عددی
به همراه جعبه شامل
سررسید، تقویم رومیزی
یادداشت اروپایی، یادداشت A6

(کلیه ست ها قابل اختصاصی سازی به صورت ست های ۲ عددی، ۳ عددی و ۴ عددی در رنگبندی دلخواه شما است)

خرید تقویم رومیزی 1404

تقویم رومیزی 1404 در مهرسام چاپ با تنوعی کم نظیر ارائه گردیده است. یکی از بهترین روش ها برای معرفی برند و در جلوی چشم مشتری بودن تبلیغات بر روی تقویم رومیزی است. مهرسام چاپ با تولید بهترین نوع تقویم رومیزی 1404 شما را در این روش تبلیغاتی همراهی می‌کند. شما می‌توانید به کمک تقویم رومیزی ۱۴۰۴ همیشه جلوی چشمان مخاطب هدف خود باشید.

همه ما به احتمال زیاد روی میز تحریر، میز کار و یا در طبقه قفسه کتاب‌های خود یک تقویم رومیزی قرار میدهیم تا بتوانیم روز خود را بهتر مدیریت کنیم. یک تقویم رومیزی با یک تصویر کلی از ماه و روزهای آن شما را همیشه در جریان زمان و روزهای پیش رو می‌گذارد. برای سال جدید، تقویم رومیزی ۱۴۰۴ در کنار یک دفتر یادداشت تبلیغاتی مهرسام چاپ بهترین گزینه برای داشتن تصویری دقیق از روزهای آتی و برنامه ریزی بهتر سال جدید است.

این استفاده گسترده از تقویم‌های رومیزی فرصت مناسبی برای استفاده از آن‌ها به منظور تبلیغات است. یک تقویم رومیزی با یادآوری شما و برندتان، می‌تواند همیشه بهترین و کم هزینه ترین روش تبلیغاتی برای کسب و کار شما باشد. به این ترتیب آن‌ها همیشه شما را به یاد می‌آورند و در زمان نیاز از خدماتتان استفاده می‌کنند.

تقویم رومیزی افقی 1403 سرمه ای

مرکز فروش تقویم رومیزی 1404

تقویم رومیزی 1404 مهرسام چاپ با استفاده از تجربه سال های قبل و ارتقا قابل توجه در سال جدید به میزان قابل توجهی زیباتر و شکیل تر گردیده است. تقویم رومیزی مهرسام چاپ در دو حالت عمودی و افقی ارائه می گردد. تقویم رومیزی عمودی در ۳ رنگ پایه قرمز، مشکی و سفید ارائه شده است. رنگ مشکی تقویم رومیزی مهرسام چاپ با طرح پوست دراگون ارائه گردیده است که بسیار محصور کننده شده و برای هدایای سطح مدیران هدیه ایی بسیار جذاب است.

مرکز فروش تقویم رومیزی 1404 افقی هم در ۲ رنگ پایه سرمه ایی و طوسی ارائه شده است. در هر صفحه از تقویم رومیزی عمودی و افقی یک ماه از سال ارائه گردیده است و تمامی مناسب های تقویمی در آن درج شده است.

انتخاب ابعاد و نوع پایه تقویم رومیزی

تمام این موارد می‌توانند توسط شما انتخاب شوند. مهرسام چاپ ابعاد و اندازه‌های مشخصی برای چاپ تقویم رومیزی دارد که می‌تواند طبق سلیقه شما تغییر کند. این پایه‌ها در جنس‌های مختلف و شکل‌های متنوع قابل عرضه‌اند. تقویم رومیزی پایه گالینگور و تقویم رومیزی پایه سلفونی دو نمونه از پرطرفدارترین پایه‌های تقویم رومیزی 1404 به شمار می‌روند.

تقویم رومیزی میلادی

علاوه بر سفارش سررسید و تقویم رومیزی شما می‌توانید تقویم‌های با تاریخ میلادی را از مهرسام چاپ بخواهید. این تقویم‌ها بر اساس تاریخ میلادی طراحی شده‌اند. کسانی که با تاریخ‌های میلادی کار می‌کنند و یا افراد غیر ایرانی می‌توانند از این تقویم رومیزی استفاده کنند. تقویم و سررسید 2024 مهرسام چاپ با بهترین کیفیت و طراحی، آماده سفارش گرفتن از شماست.

تقویم رومیزی افقی 1403 طوسی

بهترین زمان سفارش تقویم رومیزی

برای سفارش تقویم رومیزی می‌توانید از همین حالا اقدام کنید. با سفارش به موقع زمان کافی برای پخش این تقویم در بین شرکت‌های مختلف را خواهید داشت. این تقویم‌های تبلیغاتی می‌توانند نمونه‌های آماده مهرسام چاپ باشند. انتخاب یک نمونه آماده به معنای نداشتن هیچ نام و نشانی از شما نیست. در صورتی که تقویم‌ رومیزی را به صورت آماده سفارش دهید، موارد زیر به تقویم اضافه شده و در واقع تقویم رومیزی برای شما شخصی‌سازی می‌شود:

 •     لوگو
 •     آدرس
 •     مشخصات مورد نظر شما

روی پایه تقویم رومیزی اضافه خواهد شد. به این ترتیب قیمت تقویم رومیزی کمتر شده و در عین حال اختصاصی کسب‌وکار شماست. شما می‌توانید برای سفارش سررسید تبلیغاتی هم همین روش را انتخاب کنید و تنها لوگوی خود را به نمونه‌های آماده مهرسام چاپ اضافه کنید.

تقویم رومیزی اختصاصی چیست؟

تقویم رومیزی اختصاصی یک تقویم سفارشی سازی شده بر اساس نیاز کسب و کار شما است که شناخت معیارهای کسب و کار شما طراحی و بهینه سازی می شود. مهمترین تفاوت تقویم رومیزی اختصاصی با تقویم رومیزی عمومی در جاگذاری محتوای تبلیغاتی بیشتر و حرفه ای تر در تقویم رومیزی سفارشی در قیاس با نوع عمومی می باشد. علاوه بر آن شما از یک طراحی اختصاصی استفاده می کنید؛ می توانید تصاویری از خدمات یا محصولات شرکت خود را در صفحات تقویم رومیزی تبلیغاتی درج کنید و نهایتا یک هدیه تبلیغاتی سفارشی سازی شده، اختصاصی و با اثر گذاری بیشتر را به مشتریان خود ارائه کنید.

علت سفارش تقویم رومیزی اختصاصی این است که در تقویم رومیزی عمومی نمی توانید تبلیغات زیادی از کسب و کارتان به نمایش بگذارید؛ اما در تقویم رومیزی سفارشی، دست شما برای هر نوع تبلیغاتی باز است. اساس تولید تقویم رومیزی اختصاصی این است که بر اساس نیاز های شما طراحی و چاپ شود. شما می توانید در نوع طراحی تقویم رومیزی اختصاصی مهرسام چاپ، طراحی فرم و قالب تقویم رومیزی را بر اساس سلیقه خود طراحی کنید. همچنین در چاپ تقویم رومیزی اختصاصی هم می توانید متریال چاپی را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید. از دیگر محصولات تبلیغاتی و سفارشی مهرسام، می‌توان به دفتر یادداشت تبلیغاتی و سررسید اشاره کرد که گزینه های مناسبی برای رشد کسب و کار شما به حساب می‌آیند.

تقویم رومیزی اختصاصی، یک ابزار فراتر از یک تقویم معمولی است و به شما این امکان را می‌دهد که بر اساس نیازها و سلیقه‌های خود، یک تجربه شخصی‌سازی شده داشته باشید. در این تقویم، می‌توانید به شیوه‌های مختلفی اطلاعات را ثبت کنید و از طریق آن به بهترین شکل ممکن زمان خود را مدیریت کنید.

ویژگی‌ها و مزایای تقویم رومیزی اختصاصی

1. شخصی‌سازی بر اساس نیازها: این تقویم به شما این امکان را می‌دهد که فقط اطلاعاتی که برای شما اهمیت دارد را درج کنید. مثلاً می‌توانید بخش‌هایی برای اهداف شخصی، کاری، یا حتی سلامتی ایجاد کنید.

2. تصاویر و یادداشت‌های شخصی: با قابلیت افزودن تصاویر یا یادداشت‌های شخصی، می‌توانید به هر روز یک شخصیت خاص بدهید و لحظات خاص را بازگو کنید.

3. رنگ‌آمیزی و مارک‌گذاری: این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد که وظایف یا رویدادهای مختلف را با رنگ‌های مختلف مشخص کرده و به راحتی آنها را تشخیص دهید.

4. تنظیمات هشدار و یادآوری: می‌توانید هشدارها و یادآوری‌های خود را بر اساس نوع و اهمیت وظایف تنظیم کنید تا هیچ وظیفه‌ای از دست رفته یا فراموش نشود.

5. اشتراک‌گذاری و همکاری: در صورت نیاز، می‌توانید تقویم رومیزی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید یا حتی به صورت همزمان با دیگران بر روی یک پروژه یا برنامه کاری کار کنید.

در نهایت، تقویم رومیزی اختصاصی نقش یک همدم شخصی و موثر در بهبود سازماندهی زندگی شما را بازی می‌کند و به شما کمک می‌کند تا به بهترین شکل ممکن از زمان خود استفاده کنید.

سفارش تقویم رومیزی اختصاصی
تقویم رومیزی اختصاصی

تقویم رومیزی اختصاصی هدیه تبلیغاتی کسب و کار شما

اگر به دنبال یک تقویم خاص و منحصر به فرد هستید، مهرسام چاپ برای شما پیشنهاد خوبی دارد. شما می‌توانید تقویم رومیزی را به‌صورت اختصاصی سفارش دهید. طراحی تقویم و تمام ویژگی‌های آن بر اساس خواسته شماست و یک تقویم رومیزی اختصاصی خواهید داشت. ویژگی‌های این تقویم را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 •     طراحی تصاویر صفحات مختلف تقویم رومیزی سال بر اساس سلیقه شما
 •     تعیین ابعاد تقویم با توجه به نیاز شما
 •     طراحی خاص و منحصر به فرد برای پایه تقویم رومیزی بر اساس هویت برند شما

این تقویم رومیزی کسب‌وکار شما را با خود به شرکت‌ها و خانه‌های مختلف می‌برد. هر روز و هر ماه با نگاه به این تقویم رومیزی نشانی از شما در ذهن افراد شکل می‌گیرد. تقویم رومیزی تبلیغاتی با یکسال عمر مفید است. تبلیغی که هر روز جلوی چشم افراد مختلف است و نام و برند شما را در ذهن آنها ثبت می‌کند.

تقویم رومیزی هدیه ای کاربردی برای تبریک سال نو

تقویم رومیزی یک هدیه خوب برای کسانی است که دوستشان دارید. همان‌طور که گفتیم یک تقویم رومیزی همیشه جلوی چشم افراد است. پس این هدیه یاد شما را در ذهن عزیزانتان زنده نگه می‌دارد. برای خرید تقویم رومیزی 1404 و هدیه دادن آن می‌توانید از همین حالا اقدام کنید.

مهرسام چاپ با تنوع فوق‌العاده در طراحی تقویم و سررسید دست شما را برای انتخاب باز گذاشته است. با بررسی نمونه‌های طراحی شده انواع سررسید عمومی و سررسید اختصاصی می‌توانید به راحتی برای انتخاب هدیه خود اقدام کنید.

تقویم رومیزی مهرسام چاپ، یک انتخاب درست

طراحی‌های انجام شده در مهرسام چاپ همیشه بر اساس نیاز بازار و سلیقه شما صورت می‌گیرد. نمونه‌های مختلف و طیف وسیعی از انواع طراحی را می‌توانید در کاتالوگ‌های مهرسام چاپ مشاهده کنید. بعد از انتخاب تقویم رومیزی سال تیم طراح مهرسام چاپ برای طراحی صفحات و اضافه کردن لوگوی شما به پایه تقویم رومیزی عمومی اقدام می‌کنند. در نهایت و با تایید نهایی شما تقویم رومیزی با بهترین کیفیت و بر اساس تعرفه سفارش چاپ خواهد شد.

جهت مشاهده همه مدل ها میتوانید اینستاگرام مهرسام چاپ را دنبال کنید.

تقویم رومیزی تبلیغاتی

یکی از بهترین روش ها برای برندینگ و یادآوری خدمات و محصولات استفاده از هدایای تبلیغاتی مثل تقویم رومیزی می باشد. تقویم رومیزی مهرسام فضای بسیار خوبی برای درج تبلیغات شما دارد. روش های تبلیغاتی که می توان روی تقویم رومیزی تبلیغاتی انجام داد درج لوگو، توضیحاتی مختصر و درج روش های ارتباطی می باشد.

در تقویم رومیزی از چه متریالی استفاده شده است

در تقویم رومیزی از کاغذ های جنس کتان استفاده شده است.  هر ماه در یک برگه مجزا قرار گرفته است. دو روی هر کاغذ تقویم هر ماه با دو طرح خلاصه درج شده است که زیبایی این کار را دو چندان کرده است. پایه تقویم رومیزی گالینگور می باشد و از ۲ طرح کلی سلفون و پایه چرم تشکیل شده است که پایه چرم دراگون از زیبایی بسیار زیادی برخوردار است. تقویم رومیزی در دو سایز عمودی و افقی ارائه گردیده است.

قیمت تقویم رومیزی

قیمت تقویم رومیزی به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم در تفاوت قیمت تقویم رومیزی را میتوان به چند دسته از جمله نوع کاغذ داخلی، جنس پایه، پوشش پایه که خود به دو قسمت سلفونی و پایه چرم تقسمی می شود و گرماژ پایه و کاغذ داخلی اشاره کرد. همچنین تعداد رنگ چاپ، کیفیت چاپ تقویم رومیزی هم موارد بسیار تعیین کننده ایی هستند.

خرید تقویم رومیزی

برای خرید تقویم رومیزی راه های زیادی پیش رو است. ارسال نمونه برای خرید تعداد و خرید حضوری، خرید تلفنی و خرید اینترنتی برای تعداد کم و عمده از راهکارهای ما برای خرید آسان تقویم رومیزی می باشد که به شرح آن می پردازیم.

۱- خرید تقویم رومیزی به صورت عمده

اگر قصد خرید تقویم رومیزی در تعداد دلخواه را دارید می توانید از طریق وب سایت نمونه ها را ببنید و به صورت تلفنی درخواست خود را اعلام نمایید. همکاران ما بهترین پیشنهادات را تقدیم شما خواهند کرد. شما می توانید از امکان درج تبلیغات شرکت، محصولات یا خدمات خود در این روش بهره ببرید. پیشنهادات مشاورین شما در مهرسام چاپ در این خصوص بسیار قابل توجه است.

۲- خرید تقویم رومیزی در تعداد کم از فروشگاه اینترنتی مهرسام چاپ

اگر قصد خرید تقومی رومیزی در تعداد کم دارید بهترین گزینه حتی برای خرید یک عدد خرید از فروشگاه اینترنتی مهرسام چاپ می باشد. در این روش کافی است به صفحه تقویم رومیزی آماده در فروشگاه بروید و هر تعداد که تقویم رومیزی لازم دارید سفارش دهید. این روش سریع ترین حالت ارسال را دارد ولی اگر نیاز به درج تبلیغات در تقویم رومیزی دارید حتما قبل از سفارش خرید تقویم رومیزی با مهرسام چاپ تماس بگیرید.

مزایای استفاده از تقویم رومیزی

تقویم رومیزی بهترین هدیه تبلیغاتی می باشد چون مادام جلوی چشم مدیران ارشد و کارشناسان شرکت هایی می باشد که این هدیه را به آنها هدیه کرده اید. دیگر مزیت تقویم رومیزی مهرسام انتخاب از دو سایز عمودی و افقی می باشد. مزیت دیگر تقویم رومیزی مهرسام فضای کافی آن برای درج تبلیغات است.

سوالات متداول درباره تقویم رومیزی 1404

دیگران این سوالات را درباره تقویم رومیزی سال 1404 پرسیده‌اند، احتمالاً این پاسخ‌ها به شما هم کمک خواهد کرد

بهترین زمان برای سفارش تقویم رومیزی عمومی در پاییز است. البته بهتر است که سفارش خود را به روزهای پایانی پاییز موکول نکنید چرا که ممکن است در قیمت و زمان تحویل تغییراتی بوجود بیاد.

قیمت تقویم رومیزی بستگی به نوع آن (اختصاصی و فوری) و همینطور تیراژ آن دارد. متاسفانه به دلیل نوسانات قیمت بازار چاپ و کاغذ اعلام قیمت دقیق در سایت امکان پذیر نیست.

چاپ لوگو برای تقویم رومیزی عمومی به ۳ صورت داغی، طلاکوب یا پلاک انجام می‌شود. در بسیاری از اوقات چاپ لوگو روی سررسید به صورت پلاک صورت می‌گیرد مخصوصاً اگر تیراژ پایینی از سررسید را بخواهید. چاپ داغی مناسب تیراژهای بیشتر از ۱۰۰ تا ۲۰۰ عدد است و چاپ طلاکوب نسبتاً منسوخ شده است و کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تقویم رومیزی ۱۴۰۴ در ۳ رنگ مشکلی چرم دراگون، سفید و قرمز ارائه شده است. همچنین در ۲ ابعاد عمودی و افقی آماده گردیده است.

به شما پیشنهاد می‌کنم که همین حالا با یکی از کارشناسان فروش مهرسام چاپ صحبت کنید تا اطلاعات بیشتری دریافت کنید

کمترین تیراژ از 1000 عدد به بالا می باشد. هر چه تیراژ چاپ بالاتر باشد قیمت هر عدد تقویم رومیزی سفارشی ارزان تر می شود.

6 پاسخ
 1. شقایق امیری
  شقایق امیری گفته:

  سلام، حداقل تعدادتون برای تقویم رومیزی عمومی چقدر هستش؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میانگین امتیازات ۵ از ۵
© کپی رایت - کلیه حقوق این سایت متعلق به مهرسام چاپ است.
جهت مشاوره تماس بگیرید!