تقویم رومیزی عمودی 1402

تقویم رومیزی پایه گالینگور۱۳ برگ کاغذ کتان

تقویم رومیزی 1402 عمودی سفید

تقویم رومیزی ۱۴۰۲ عمودی

کد M-501

۱۳ برگ کاغذ کتان

تقویم رومیزی 1402 عمودی قرمز

تقویم رومیزی 1402 عمودی

کد M-502

۱۳ برگ کاغذ کتان

تقویم رومیزی 1402 عمودی مشکی دراگون

تقویم رومیزی ۱۴۰۲ عمودی

کد M-503

۱۳ برگ کاغذ کتان

تقویم رومیزی افقی ۱۴۰۲ پایه گالینگور ۱۳ برگ کاغذ کتان

تقویم رومیزی افقی 1402 طوسی

تقویم رومیزی ۱۴۰۲ افقی

کد M-511

۱۳ برگ کاغذ کتان

تقویم رومیزی 1402

تقویم رومیزی ۱۴۰۲ عمودی

کد M-512

۱۳ برگ کاغذ کتان

تقویم رومیزی عمومی 1402

تقویم رومیزی ۱۴۰۲ یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی است که شما می توانید به مشتریان خود هدیه دهید. تقویم رومیزی ۱۴۰۲ با تنوعی کم نظیر ارائه گردیده است. یکی از بهترین روش ها برای معرفی برند و در جلوی چشم مشتری بودن تبلیغات بر روی تقویم رومیزی است. مهرسام چاپ با تولید بهترین نوع تقویم رومیزی 1402 شما را در این روش تبلیغاتی همراهی می‌کند. شما می‌توانید به کمک تقویم رومیزی ۱۴۰۲ همیشه جلوی چشمان مخاطب هدف خود باشید. مهرسام چاپ با در نظر گرفتن سلیقه و نیاز شما چشمنواز ترین تقویم رومیزی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

همه ما به احتمال زیاد روی میز تحریر، میز کار و یا در طبقه قفسه کتاب‌های خود یک تقویم رومیزی قرار میدهیم تا بتوانیم روز خود را بهتر مدیریت کنیم. یک تقویم رومیزی با یک تصویر کلی از ماه و روزهای آن شما را همیشه در جریان زمان و روزهای پیش رو می‌گذارد. برای سال جدید تقویم رومیزی 1402 مهرسام چاپ بهترین گزینه برای داشتن تصویری دقیق از روزهای آتی و برنامه ریزی بهتر سال جدید است.

این استفاده گسترده از تقویم‌های رومیزی فرصت مناسبی برای استفاده از آن‌ها به منظور تبلیغات است. یک تقویم رومیزی با یادآوری شما و برندتان، می‌تواند همیشه بهترین و کم هزینه ترین روش تبلیغاتی برای کسب و کار شما باشد. به این ترتیب آن‌ها همیشه شما را به یاد می‌آورند و در زمان نیاز از خدماتتان استفاده می‌کنند.

تقویم رومیزی افقی 1402 سرمه ای

درباره تقویم رومیزی ۱۴۰۲

تقویم رومیزی ۱۴۰۲ مهرسام چاپ با استفاده از تجربه سال های قبل و ارتقا قابل توجه در سال جدید به میزان قابل توجهی زیباتر و شکیل تر گردیده است. تقویم رومیزی مهرسام چاپ در دو حالت عمودی و افقی ارائه می گردد. تقویم رومیزی عمودی در ۳ رنگ پایه قرمز، مشکی و سفید ارائه شده است. رنگ مشکی تقویم رومیزی مهرسام چاپ با طرح پوست دراگون ارائه گردیده است که بسیار محصور کننده شده و برای هدایای سطح مدیران هدیه ایی بسیار جذاب است.

تقویم رومیزی افقی هم در ۲ رنگ پایه سرمه ایی و طوسی ارائه شده است. در هر صفحه از تقویم رومیزی عمودی و افقی یک ماه از سال ارائه گردیده است و تمامی مناسب های تقویمی در آن درج شده است.

انتخاب ابعاد و نوع پایه تقویم رومیزی ۱۴۰۲

تمام این موارد می‌توانند توسط شما انتخاب شوند. مهرسام چاپ ابعاد و اندازه‌های مشخصی برای چاپ تقویم رومیزی ۱۴۰۲ دارد که می‌تواند طبق سلیقه شما تغییر کند. این پایه‌ها در جنس‌های مختلف و شکل‌های متنوع قابل عرضه‌اند. تقویم رومیزی پایه گالینگور و تقویم رومیزی پایه سلفونی دو نمونه از پرطرفدارترین پایه‌های تقویم رومیزی 1402 به شمار می‌روند.

تقویم رومیزی میلادی

علاوه بر سفارش سررسید و تقویم رومیزی ۱۴۰۲ شما می‌توانید تقویم‌های با تاریخ میلادی را از مهرسام چاپ بخواهید. این تقویم‌ها بر اساس تاریخ میلادی طراحی شده‌اند. کسانی که با تاریخ‌های میلادی کار می‌کنند و یا افراد غیر ایرانی می‌توانند از این تقویم رومیزی استفاده کنند. تقویم و سررسید 2022 مهرسام چاپ با بهترین کیفیت و طراحی، آماده سفارش گرفتن از شماست.

نمونه تقویم رومیزی ۱۴۰۲ مهرسام چاپ

تقویم رومیزی افقی 1402 طوسی

بهترین زمان سفارش تقویم رومیزی ۱۴۰۲

برای سفارش تقویم رومیزی 1402 می‌توانید از همین حالا اقدام کنید. با سفارش به موقع زمان کافی برای پخش این تقویم در بین شرکت‌های مختلف را خواهید داشت. این تقویم‌های تبلیغاتی می‌توانند نمونه‌های آماده مهرسام چاپ باشند. انتخاب یک نمونه آماده به معنای نداشتن هیچ نام و نشانی از شما نیست. در صورتی که تقویم‌ رومیزی ۱۴۰۲ را به صورت آماده سفارش دهید، موارد زیر به تقویم اضافه شده و در واقع تقویم رومیزی برای شما شخصی‌سازی می‌شود:

  •     لوگو
  •     آدرس
  •     مشخصات مورد نظر شما

روی پایه تقویم رومیزی اضافه خواهد شد. به این ترتیب قیمت تقویم رومیزی کمتر شده و در عین حال اختصاصی کسب‌وکار شماست. شما می‌توانید برای سفارش سررسید تبلیغاتی هم همین روش را انتخاب کنید و تنها لوگوی خود را به نمونه‌های آماده مهرسام چاپ اضافه کنید.

تقویم رومیزی 1402 هدیه تبلیغاتی اختصاصی کسب و کار شما

اگر به دنبال یک تقویم خاص و منحصر به فرد هستید، مهرسام چاپ برای شما پیشنهاد خوبی دارد. شما می‌توانید تقویم رومیزی ۱۴۰۲ را به‌صورت اختصاصی سفارش دهید. طراحی تقویم و تمام ویژگی‌های آن بر اساس خواسته شماست و یک تقویم رومیزی اختصاصی خواهید داشت. ویژگی‌های این تقویم را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

  •     طراحی تصاویر صفحات مختلف تقویم رومیزی 1402 بر اساس سلیقه شما
  •     تعیین ابعاد تقویم با توجه به نیاز شما
  •     طراحی خاص و منحصر به فرد برای پایه تقویم رومیزی بر اساس هویت برند شما

این تقویم رومیزی کسب‌وکار شما را با خود به شرکت‌ها و خانه‌های مختلف می‌برد. هر روز و هر ماه با نگاه به این تقویم رومیزی نشانی از شما در ذهن افراد شکل می‌گیرد. تقویم رومیزی ۱۴۰۲ تبلیغاتی با یکسال عمر مفید است. تبلیغی که هر روز جلوی چشم افراد مختلف است و نام و برند شما را در ذهن آنها ثبت می‌کند.

تقویم رومیزی اختصاصی

تقویم رومیزی ۱۴۰۲ هدیه ای کاربردی برای تبریک سال نو

تقویم رومیزی یک هدیه خوب برای کسانی است که دوستشان دارید. همان‌طور که گفتیم یک تقویم رومیزی همیشه جلوی چشم افراد است. پس این هدیه یاد شما را در ذهن عزیزانتان زنده نگه می‌دارد. برای سفارش تقویم رومیزی 1402 و هدیه دادن آن می‌توانید از همین حالا اقدام کنید.

مهرسام چاپ با تنوع فوق‌العاده در طراحی تقویم و سررسید دست شما را برای انتخاب باز گذاشته است. با بررسی نمونه‌های طراحی شده می‌توانید به راحتی برای انتخاب هدیه خود اقدام کنید.

تقویم رومیزی ۱۴۰۲ مهرسام چاپ، یک انتخاب درست

طراحی‌های انجام شده در مهرسام چاپ همیشه بر اساس نیاز بازار و سلیقه شما صورت می‌گیرد. نمونه‌های مختلف و طیف وسیعی از انواع طراحی را می‌توانید در کاتالوگ‌های مهرسام چاپ مشاهده کنید. بعد از انتخاب تقویم رومیزی 1402 تیم طراح مهرسام چاپ برای طراحی صفحات و اضافه کردن لوگوی شما به پایه تقویم رومیزی ۱۴۰۲ اقدام می‌کنند. در نهایت و با تایید نهایی شما تقویم رومیزی 1402 با بهترین کیفیت و بر اساس تعرفه سفارش چاپ خواهد شد.

جهت مشاهده همه مدل ها میتوانید اینستاگرام مهرسام چاپ را دنبال کنید.

تقویم رومیزی ۱۴۰۲ مهرسام

تقویم رومیزی تبلیغاتی

یکی از بهترین روش ها برای برندینگ و یادآوری خدمات و محصولات استفاده از هدایای تبلیغاتی مثل تقویم رومیزی می باشد. تقویم رومیزی مهرسام فضای بسیار خوبی برای درج تبلیغات شما دارد. روش های تبلیغاتی که می توان روی تقویم رومیزی تبلیغاتی انجام داد درج لوگو، توضیحاتی مختصر و درج روش های ارتباطی می باشد.

در تقویم رومیزی ۱۴۰۲ از چه متریالی استفاده شده است

در تقویم رومیزی ۱۴۰۲ از کاغذ های جنس کتان استفاده شده است.  هر ماه در یک برگه مجزا قرار گرفته است. دو روی هر کاغذ تقویم هر ماه با دو طرح خلاصه درج شده است که زیبایی این کار را دو چندان کرده است. پایه تقویم رومیزی گالینگور می باشد و از ۲ طرح کلی سلفون و پایه چرم تشکیل شده است که پایه چرم دراگون از زیبایی بسیار زیادی برخوردار است. تقویم رومیزی ۱۴۰۲ در دو سایز عمودی و افقی ارائه گردیده است.

قیمت تقویم رومیزی

قیمت تقویم رومیزی به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم در تفاوت قیمت تقویم رومیزی را میتوان به چند دسته از جمله نوع کاغذ داخلی، جنس پایه، پوشش پایه که خود به دو قسمت سلفونی و پایه چرم تقسمی می شود و گرماژ پایه و کاغذ داخلی اشاره کرد. همچنین تعداد رنگ چاپ، کیفیت چاپ تقویم رومیزی هم موارد بسیار تعیین کننده ایی هستند.

خرید تقویم رومیزی ۱۴۰۲

برای خرید تقویم رومیزی ۱۴۰۲ راه های زیادی پیش رو است. ارسال نمونه برای خرید تعداد و خرید حضوری، خرید تلفنی و خرید اینترنتی برای تعداد کم و عمده از راهکارهای ما برای خرید آسان تقویم رومیزی می باشد که به شرح آن می پردازیم.

۱- خرید تقویم رومیزی ۱۴۰۲ عمومی به صورت عمده از وب سایت مهرسام چاپ

اگر قصد خرید تقویم رومیزی ۱۴۰۲ در تعداد دلخواه را دارید می توانید از طریق وب سایت نمونه ها را ببنید و به صورت تلفنی درخواست خود را اعلام نمایید. همکاران ما بهترین پیشنهادات را تقدیم شما خواهند کرد. شما می توانید از امکان درج تبلیغات شرکت، محصولات یا خدمات خود در این روش بهره ببرید. پیشنهادات مشاورین شما در مهرسام چاپ در این خصوص بسیار قابل توجه است.

۲- خرید تقویم رومیزی عمومی ۱۴۰۲ در تعداد کم از فروشگاه اینترنتی مهرسام چاپ

اگر قصد خرید تقومی رومیزی در تعداد کم دارید بهترین گزینه حتی برای خرید یک عدد خرید از فروشگاه اینترنتی مهرسام چاپ می باشد. در این روش کافی است به صفحه تقویم رومیزی آماده در فروشگاه بروید و هر تعداد که تقویم رومیزی لازم دارید سفارش دهید. این روش سریع ترین حالت ارسال را دارد ولی اگر نیاز به درج تبلیغات در تقویم رومیزی دارید حتما قبل از سفارش خرید تقویم رومیزی با مهرسام چاپ تماس بگیرید.

مزایای استفاده از تقویم رومیزی ۱۴۰۲

تقویم رومیزی بهترین هدیه تبلیغاتی می باشد چون مادام جلوی چشم مدیران ارشد و کارشناسان شرکت هایی می باشد که این هدیه را به آنها هدیه کرده اید. دیگر مزیت تقویم رومیزی مهرسام انتخاب از دو سایز عمودی و افقی می باشد. مزیت دیگر تقویم رومیزی مهرسام فضای کافی آن برای درج تبلیغات است.

سوالات متداول درباره تقویم رومیزی ۱۴۰۲

دیگران این سوالات را  درباره سررسید ۱۴۰۲ و تقویم رومیزی پرسیده‌اند، احتمالاً این پاسخ‌ها به شما هم کمک خواهد کرد

در تقویم رومیزی عمومی شما می توانید روی جلد تبلیغات خود را هک کنید و اگر در فرصت مناسب اقدام کنید چند صفحه تبلیغات هم به صفحات شروع سررسید اضافه کنید. اما در تقویم رومیزی اختصاصی دست شما برای هر گونه کار تبلیغاتی باز است از لحاظ طراحی، نوع چاپ و دیگر موارد همه را می توانید انتخاب کنید.

بهترین زمان برای سفارش تقویم رومیزی عمومی در پاییز است. البته بهتر است که سفارش خود را به روزهای پایانی پاییز موکول نکنید چرا که ممکن است در قیمت و زمان تحویل تغییراتی بوجود بیاد.

قیمت تقویم رومیزی 1402 بستگی به نوع آن ( اختصاصی و عمومی) و همینطور تیراژ آن دارد. متاسفانه به دلیل نوسانات قیمت بازار چاپ و کاغذ اعلام قیمت دقیق در سایت امکان پذیر نیست.

تقویم رومیزی ۱۴۰۲ در هر دو حالت عمودی و افقی ارائه گردیده است.

چاپ لوگو برای تقویم رومیزی عمومی به ۳ صورت داغی، طلاکوب یا پلاک انجام می‌شود. در بسیاری از اوقات چاپ لوگو روی سررسید به صورت پلاک صورت می‌گیرد مخصوصاً اگر تیراژ پایینی از سررسید را بخواهید. چاپ داغی مناسب تیراژهای بیشتر از ۱۰۰ تا ۲۰۰ عدد است و چاپ طلاکوب نسبتاً منسوخ شده است و کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تقویم رومیزی ۱۴۰۲ در ۳ رنگ مشکلی چرم دراگون، سفید و قرمز ارائه شده است. همچنین در ۲ ابعاد عمودی و افقی آماده گردیده است.

به شما پیشنهاد می‌کنم که همین حالا با یکی از کارشناسان فروش مهرسام چاپ صحبت کنید تا اطلاعات بیشتری دریافت کنید

مقالات مرتبط

میانگین امتیازات ۵ از ۵
© کپی رایت - کلیه حقوق این سایت متعلق به مهرسام چاپ است.
نیاز به راهنمایی دارید؟ از ما بپرسید