• طراحی کاتالوگ و بروشور

    طراحی کاتالوگ، بروشور، فولدر و انواع نشریات

    خدمات طراحی گرافیک و کاتالوگ

چرا طراحی کاتالوگ مهرسام چاپ ؟

تیم متخصص

زبده ترین تیم طراحی کاتالوگ

کیفیت بالا

نتیجه عالی به واسطه کیفیت

متعهد به زمان

تحویل به موقع طبق زمان تعهد شده

قیمت مناسب

مناسب ترین قیمت طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ تخصصی

در انبوه کاتالوگ‌هایی که مردم دریافت می‌کنند، فقط تعداد کمی از آنها خوانده می‌شود و برای مدتی نزد مخاطب شما باقی می‌ماند. اگر می‌خواهید کاتالوگ شما سرنوشت خوبی داشته باشد، باید روی سفارش طراحی کاتالوگ بسیار هوشمندانه و با دقت عمل کنید.

فقط گرافیست‌های خلاقی که در طراحی کاتالوگ و بروشور تخصص دارند، به شما می‌توانند کمک کنند. آنها به شما می‌گویند که چه طرح و چیدمانی کاتالوگ شما را متمایز از دیگران می‌کند. طراحی کاتالوگ حرفه ای، دیزاین کاتالوگ فوری، استفاده از بهترین نرم افزار های گرافیکی توسط طراحان خلاق با رعایت اصول طراحی کاتالوگ از مزیت های مهرسام چاپ است.

شما می‌توانید روی کمک تخصصی ما حساب باز کنید. مهرسام چاپ با بیش از ۱۴ سال سابقه چاپ و دیزاین کاتالوگ در تهران و شهرستان ها، طراحی نشریات جدیدترین ترندهای طراحی کاتالوگ های حرفه ای را براساس رفتارشناسی مخاطب ایرانی هر صنعت و حوزه در اختیار شما قرار می‌دهد.

نشریات نیز از این اصل مستثنا نیستند، طراحی جلد، چیدمان داخلی، صفحه‌بندی و تنظیم و تعیین متون و تصاویر به خوانایی و محبوبیت نشریه شما کمک می‌کند. رمز موفقیت بسیاری از نشریات، جلد آنهاست، از کنار آن ساده نگذرید.

مهم نیست که چقدر بابت چاپ کاتالوگ خود هزینه می‌کنید، زمانی که به نیاز کاربر و هویت برند خود در طراحی کاتالوگ توجه نکنید، میلیون‌ها تومان هزینه چاپ کاتالوگ از بین می‌رود.
پس نتیجه میگیریم مهم است که کجا هزینه طراحی کاتالوگ می کنیم.

اجازه دهید مشتری و مخاطب شما با دیدن کاتالوگ شما، آنرا مانند یک کتاب ارزشمند در کتابخانه خود قرار دهد. برای دانستن قیمت طراحی کاتالوگ با ما در تماس باشید.

جهت اطلاع از آخرین اخبار و محصولات ما را در اینستاگرام مهرسام چاپ دنبال کنید.

نمونه طراحی کاتالوگ مهرسام چاپ

نمونه طراحی کاتالوگ

داشتن یک طراحی کاتالوگ تبلیغاتی حرفه ای و چشمنواز با رعایت أصول برندینگ و نکات ظریف طراحی و جذب مخاطب، یکی از ملزومات فروش موفق برای هر مجموعه ای است. در اینجا شما میتوانید بخشی از صدها نمونه طراحی کاتالوگ تبلیغاتی مهرسام چاپ را ببینید و با گستردگی و تنوع طراحی های انجام شده در مهرسام چاپ آشنا شوید و به تسلط طراحان متخصص دیزاین کاتالوگ مهرسام چاپ پی ببرید.

طراحی کاتالوگ حرفه ای در مجموعه ما، در سریعترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت و با کیفیتی بی نظیر صورت میگیرد. همچنین می توانید جهت مشاهده نمونه کاتالوگ های تبلیغاتی، صنعتی، شرکتی، پزشکی، مبلمان، مبلمان اداری و محصولات دیجیتال از طریق وب سایت مهرسام چاپ بخش نمونه کارهانمونه کارها اقدام فرمایید.

نمونه طراحی های کاتالوگ مهرسام چاپ تماما به صورت فیزیکی در محل دفتر چاپ شده وجود دارد. و در صورت تمایل میتوانید با مراجعه به دفتر به صورت حضوری کیفیت طراحی کاتالوگ و چاپ مهرسام چاپ را از نزدیک ملاحظه بفرمایید.

همچنین در صورت عقد قرارداد طراحی کاتالوگ با مجموعه مهرسام، قبل از چاپ کاتالوگ، متخصصین دیزاین کاتالوگ ما خروجی کار شما را به صورت گرافیکی به شما نشان خواهند داد تا بتوانید تصور بهتری از محصول نهایی دریافتی خود داشته باشید.

نمونه طراحی کاتالوگ مهرسام چاپ

انواع صحافی کاتالوگ

ما در مهرسام چاپ برای صحافی کاتالوگ از روش های مفتول تخت، مفتول لوپ، پانچ و فنر، چسب گرم و چسب گرم و دوخت استفاده میکنیم.
مفتول تخت همان منگنه ساده است همه با آن آشنایی داریم. مفتول لوپ به حالتی گفته می‌شود که قسمت بیرونی منگنه یک حالت نیم دایره دارد. مزیت مفتول لوپ این است که میتوان کاتالوگ را از بخش منگنه آویزان کرد.

به صورت کلی در نظر داشته باشید که صحافی به روش مفتول فقط در تعداد صفحات کم و در کاتالوگ هایی با کاغذ گرماژ پایین قابل استفاده است. روش صحافی کاتالوگ پانچ و فنر، مشابه سیمی کردن است و به طور معمول در کاتالوگ های ویزتوری و کاتالوگ های زیاد باز و بسته می‌شوند صورت میپذیرد و نسبت به کارایی هزینه نسبتا مناسبی دارد ولی از سایر روش ها گرانتر است.

روش صحافی چسب گرم یکی از بهترین روش هایی است که برای انواع کاتالوگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش و با استفاده از دستگاه مخصوص صحافی حرارتی، نوعی چسب مخصوص را گرم کرده و عطف صفحات کاتالوگ را به کمک آن به هم میچسبانند. روش صحافی چسب گرم اگر با کیفیت لازم انجام شود، یکی از بهترین روش‌های صحافی در کاتالوگ‌هایی است که تعداد صفحات زیادی دارند.

روش بعدی چسب گرم و دوخت است که علاوه بر افزایش استقامت کاتالوگ در مقابل باز و بسته شدن، هزینه نهایی را نیز کمی افزایش می دهد و معمولا در کاتالوگ های لوکس و در کاربرد مورد استفاده قرار میگیرد.

نمای شماتیک انواع صحافی کاتالوگ

سوالات متداول در خصوص خدمات طراحی کاتالوگ و بروشور مهرسام چاپ

مشتریان قبلی درباره خدمات طراحی کاتالوگ و بروشور مهرسام چاپ این سوالات را بیشتر پرسیده‌اند، احتمالاً این پاسخ‌ها به شما هم کمک می‌کند

در شرکت چاپ و طراحی مهرسام چاپ خدمات طراحی کاتالوگ٬ طراحی بروشور٬ طراحی ساک دستی٬ طراحی فولدر، طراحی جعبه صورت میپذیرد. همچنین خدمات طراحی لوگو و برند بوک با بهره از خلاقترین طراحان در مهرسام چاپ انجام می‌شود.

زمان طراحی ارتباط مستقیمی با نوع طراحی و خدمات پس از اجرای طرح دارد، اما کمترین زمان طراحی بسته به نوع سفارش ۴ روز لحاظ خواهد شد. ولی در بخش هایی مانند طراحی لوگو واقعا امکان اعلام زمان قطعی وجود ندارد و پس از مذاکرات اولیه زمان اعلام خواهد شد.

در صورت تمایل کارفرما امکان ارائه برند بوک با بالاترین کیفیت در مهرسام چاپ وجود دارد. ولی در نظر داشته باشید که برند بوک خدماتی مجزاست و هزینه آن به صورت مجزا صورت میگیرد.

بله و قطعا پیشنهاد میکنیم خدمات چاپ خود را قطعا در مهرسام چاپ نهایی کنید زیرا مهرسام چاپ مجهز به پیشرفته ترین چاپخانه های کشور است و کیفیت چاپ بسیار بالایی را در کمترین زمان با مناسب ترین قیمت به شما ارائه میکند.

به صورت کلی هزینه طراحی کاتالوگ بستگی به طرح٬ تعداد صفحات٬ نوع محصول و میزان زمانی که برای طراحی باید صرف کرد بستگی دارد. ولی مطمئن باشید بالاترین کیفیت با منصفانه ترین هزینه طراحی کاتالوگ را در مهرسام چاپ دریافت خواهید کرد.

مقالات مرتبط

مشکل در چاپ

5 مشکل در چاپ که باعث خرابی کار می‌شود؟ و راه حل‌های آن

5 مشکل در چاپ: زیاد از حد بودن چسب مرکب-طراحی نزدیک به لبه کاغذ-نرم بودن بیش از حد سطح کاغذ-فشار زیاد لاستیک به کاغذ
چالش‌های خدمات چاپی برای شرکت‌های دارویی و آرایشی-بهداشتی

مزایا و چالش‌های خدمات چاپی برای شرکت‌های دارویی و آرایشی-بهداشتی/ قسمت دوم

معمولا فروشندگان یک کاتالوگ با تمام اطلاعات کاربردی را در اختیار مشتری‌ها قرار می‌دهند. اطلاعاتی از قبیل اندازه، حجم، رنگ، ماندگاری، فواید...
چالش‌های خدمات چاپی برای شرکت‌های دارویی و آرایشی-بهداشتی

مزایا و چالش‌های خدمات چاپی برای شرکت‌های دارویی و آرایشی-بهداشتی/قسمت اول

معمولا فروشندگان یک کاتالوگ با تمام اطلاعات کاربردی را در اختیار مشتری‌ها قرار می‌دهند. اطلاعاتی از قبیل اندازه، حجم، رنگ، تعداد، ماندگاری، فواید، هشدارها و ...
چاپ جعبه خرما

طراحی و چاپ جعبه خرما

در این مطلب توجه شما عزیزان را به بررسی نحوه طراحی و چاپ جعبه خرما جلب می نماییم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید.
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۸ از ۵
© کپی رایت - کلیه حقوق این سایت متعلق به مهرسام چاپ است.
نیاز به راهنمایی دارید؟ از ما بپرسید