• طراحی کاتالوگ و بروشور

  طراحی کاتالوگ، بروشور، فولدر و انواع نشریات

  خدمات طراحی گرافیک و کاتالوگ

چرا استودیو طراحی کاتالوگ و بروشور مهرسام چاپ

طراحی کاتالوگ و بروشور محصولات

طراحی انواع کاتالوگ و بروشور مشاغل

کیفیت بالای طراحی کاتالوگ و بروشور

کیفیت بالا به واسطه تیم طراحی حرفه‌ایی

متعهد به زمان بندی پروژه طراحای کاتالوگ

طراحی سریع و برنامه ریزی شده و بدون تاخیر

قیمت مناسب طراحی کاتالوگ و بروشور

بهترین قیمت طراحی کاتالوگ و بروشور

طراحی کاتالوگ حرفه‌ایی

طراحی کاتالوگ معمولا زمانی اتفاق می‌افتد که بخواهیم یک سازمان، یک یا چند کالا و یا خدماتی را معرفی کنیم. طراحی کاتالوگ باید به گونه‌ایی باشد که در خدمت آن سازمان، کالا یا خدمت باشد و در جهت اهداف مشخص شده طراحی شود. کاتالوگ حتی در عصر امپراتوری دیجیتال هم یک ابزار بسیار مهم برای رونق بازاریابی و توسعه کسب و کار شما می‌باشد.یک کاتالوگ تاثیر گذار می‌تواند کسب و کار شما را رونق دهد و به گرفتن یک نتیجه بسیار خوب از بازاریابی کمک شایانی بکند.

ولی یک مسئله بسیار مهم وجود دارد. آیا هر کاتالوگی به کسب و کار و تیم بازاریابی سازمان کمک می‌کند؟ آیا هر کاتالوگی می‌تواند در فروش کالا یا خدمات تاثیرگذار باشد؟ آیا هر کاتالوگی می‌تواند هویت و ارزش یک سازمان را حفظ کند؟

کاملا مشخص است که هر کاتالوگی نمی‌تواند پاسخ مثبتی از پرسش‌های بالا دریافت کند. طراحی کاتالوگ از لحاظ ایده پردازی، عکاسی، دیزاین، چاپ افست (پیش از چاپ، در حین چاپ و پس از چاپ) مسائل فنی پیچیده‌ایی دارد که یک گروه تبلیغاتی باید برای همه این موارد برنامه ریزی حرفه‌ایی و تیم حرفه‌ایی داشته باشد تا بتواند کاتالوگی تاثیر گذار خلق کند.

مراحل طراحی کاتالوگ تا چاپ از صفر تا ۱۰۰

۱- ایده پردازی برای طراحی کاتالوگ خلاقانه

تیم طراحی و خلاقیت مهرسام چاپ شر شروع همه پروژه ها بخصوص طراحی کاتالوگ با برگزاری جلسات اتاق فکر ایده‌هایی را بر اساس خواسته‌های مشتری، نوع محصول، مطالعات و ایده پردازی تیم خلاقیت شکل می‌دهد و نهایتا بهترین آنها را انتخاب میکند تا بیشترین تاثیر‌گذاری را در عملکرد سازمان شما بگذارد.

۲- عکاسی از محصولات، سازمان، تیم و … برای طراحی کاتالوگ

پس از مرحله ایده پردازی و قبل از شروع طراحی تیم عکاسی بر اساس ایده‌های مطرح شده و همراهی مدیر هنری و تیم گرافیک عکاسی از محصولات، تیم و سازمان شما را انجام می‌دهند. این موضوع باعث می شود که خدمات یا محصولات شما به حرفه‌ایی ترین حالت ممکن در کاتالوگ معرفی گردد.

۳- طراحی کاتالوگ

تیم طراحی گرافیک مهرسام چاپ متشکل از طراحان حرفه‌ایی که از خلاقیت بالایی بهره برده و از تجربیات حرفه‌ایی بالایی برخوردارند با استفاده از تجربیات خود نتیجه ایده‌ها و تصاویر عکاسی را با حرفه و مهارت خود تلفیق کرده و یک لی اوت حرفه‌ایی و کم نظیر در طراحی خلق می‌کنند.

۴- نظارت پیش از چاپ بر طراحی کاتالوگ

پس از پایان پروسه طراحی و به منظور جلوگیری از مشکلات احتمالی در چاپ افست گروه مهرسام چاپ قبل از ارسال فایل نهایی طراحی برای چاپ نظارتی حرفه‌ایی بر پایه علم نظارت چاپ روی طراحی انجام می‌دهد تا همه موارد احتمالی در صورت وجود در همین مرحله مرتفع گردد.

۵- نظارت بر پروژه طراحی کاتالوگ و بروشور در حین چاپ

تیم نظارت چاپ مهرسام هنگامی طراحی و چاپ کاتالوگ در لیتوگرافی و چاپخانه و در مراحل چاپ است به صورت مداوم بر این پروسه نظارت می‌کند تا همه مراحل و آیتم‌ها طبق استاندارد‌های مورد نظر پیش رود.

۶- نظارت بر مراحل پس از چاپ

بعد از پایان پروسه چاپ مراحل پس از چاپ شمال انتخاب روکش چاپی، صحافی و برش پیش رو هستند که حتما باید بر این پروسه مهم نظارت صورت گیرد. مهرسام چاپ با تعهد حرفه‌ایی خود از مرحله طراحی تا پایان مراحل چاپ را با نظارت حرفه‌ایی خود به پایان می‌رساند.

مراحل طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور

 • مرحله اول

  ایده پردازی

  نیاز است برای طراحی کاتالوگ و بروشور ایده‌های مختلفی شکل بگیرد. از این جهت تیمی از طراحان، عکاسان و مدیر هنری و خلاقیت مهرسام چاپ ایده‌های مختلف را بررسی و بهترین ایده را برای طراحی کاتالوگ انتخاب می‌کنند

 • مرحله دوم

  عکاسی از محصولات

  در این مرحله تیم عکاسی مهرسام چاپ از محصولات عکاسی می‌کنند و در اختیار تیم طراحی گرافیک قرار می‌دهند.

  مرحله دوم

 • مرحله سوم

  طراحی کاتالوگ و بروشور

  تیم گرافیک با هدایت مدیر هنری با بررسی تصاویر بهترین عکس‌ها از محصولات را انتخاب کرده و طبق ایده منتخب مراحل طراحی گرافیک را بر اساس ایده و صفحه آرایی حرفه‌ایی همراه با در نظر گرفتن مسائل فنی طراحی و چاپ دیزاین می‌کنند.

 • مرحله چهارم

  نظارت چاپ

  ناظر چاپ پس از پایان پروسه طراحی و قبل از ارسال به چاپخانه فایل را بررسی و چنانچه مشکلی وجود داشته باشد قبل از چاپ آن را حل می‌کند. همچنین در زمانی که پروسه چاپ طی می‌شود نیز همه مراحل را در حین انجام آنها چک و نظارت می‌کند.

  مرحله چهارم

نمونه کار های طراحی کاتالوگ

نمونه کارهای فوق حاصل تلاش تیم خلاقیت، تیم عکاسی، تیم طراحی گرافیک و تیم نظارت چاپ مهرسام چاپ می‌باشد که با بهره‌گیری از تخصص خود باعث خلق آثاری حرفه‌ایی در زمینه طراحی کاتالوگ شده اند.

نمونه طراحی کاتالوگ مهرسام چاپ

طراحی کاتالوگ محصولات و خدمات

طراحی کاتالوگ لوازم آرایشی و بهداشتی

یکی از مهمترین ابزار‌های بازاریابی محصولات آرایشی و بهداشتی طراحی کاتالوگ و بروشور لوازم آرایشی و بهداشتی می‌باشد. شما می‌توانید با طراحی کاتالوگ لوازم آرایشی و بهداشتی و با در اختیار داشتن کاتالوگ چاپی و کاتالوگ دیجیتال خدمات و محصولات خود را خیلی سریع به مشتریان معرفی کنید. جهت طراحی کاتالوگ و بروشور لوازم آرایشی و بهداشتی مهرسام چاپ با تجهیز آتلیه عکاسی و آتلیه طراحی کاتالوگ و بروشور و همچنین چاپخانه مجهز چاپ افست آماده خدمات رسانی این زمینه می‌باشد. پروژه‌های طراحی و چاپ با زمان بندی درست و با بهترین قیمت به شما عزیزان ارائه می‌گردند.

تفاوت مد رنگ CMYK و RGB در طراحی کاتالوگ و بروشور

در طراحی گرافیک به لحاظ زمینه‌کاری‌های متفاوت از مد رنگ‌های گوناگونی اسفاده می‌شود. مد رنگ به دو دسته اصلی تقسیم می‌شود.

مد رنگ RGB:

برای پروژه‌هایی که خروجی آنها فقط در مانیتور است و قرار نیست چاپ شوند استفاده می‌شود. مد رنگ RGB بر اساس تفکیک نور خورشید شکل گرفته است و به همین دلیل فقط در طراحی‌هایی استفاده می‌شود که خروجی رنگ آنها مانیتور است. RGB مخفف ۳ رنگ اصلی است که تمامی رنگ‌ها از ترکیب این سه رنگ استفاده می‌شود. R مخفف RED (قرمز)، G مخفف GREEN (سبز) و B مخفف رنگ BLUE (آبی) می‌باشد.

ویژگی مهم مد رنگ RGB درخشان بودن رنگ‌های آن است، چون از نور تجزیه شده است و بهترین حالت استفاده از این مد رنگ فقط در مانیتور است. این مد رنگی برای طراحی سایت، تدوین و تلویزیون، گیمینگ و هر محیطی که بر اساس نور شکل گرفته باشد مورد استفاده قرار می‌گیرد. مشکل عمده استفاده از مد رنگ RGB استفاده از آن در چاپ است. اگر در چاپ افست از این مد رنگ استفاده کنید رنگ‌ها چرک مرد و کدر خواهند شد و رنگی که در مانیتور می‌بینید با خروجی بعد از چاپ بسیار متفاوت خواهد بود.

مد رنگ CMYK:

این مد رنگی برای خروجی چاپ و خصوصا چاپ افست ابداع گردیده است. استفاده از آن برای خروجی‌های مانیتوری امکان پذیر نیست و فقط برای چاپ از آن استفاده می‌شود. در ابتدا مد رنگی CMYK از ترکیب سه رنگ Cayan Magenta, Yellow شکل گرفت و برای اینکه ترکیب رنگ‌ها از کنتراست و جلای بیشتری برخوردار شوند ‌Black نیز به آن اضافه گردید و این مد رنگ به نام CMYK معرف گردید. زمینه‌های کاربرد این مد رنگ در طراحی کاتالوگ و بروشور، طراحی پوستر، کتاب، بنر‌های چاپی و هر نوع زمینه‌ایی که منجر به چاپ شود استفاده می‌گردد.

در طراحی بروشور از مد رنگ CMYK استفاده می‌گردد. در لیتوگرافی هم بر اساس این مد رنگ که از چهار کانال رنگ تشکیل شده است چهار زنیک به شما تحویل داده شده و در دستگاه چاپ افست هم چهار برج رنگ وجود دارد که زینک هر رنگ در برج مخصوص به خود نصب می‌گردد. بنابراین برای طراحی بروشور باید از این مد رنگ استفاده گردد.

سوالات متداول در خصوص خدمات طراحی بروشور مهرسام چاپ

مشتریان قبلی درباره خدمات طراحی کاتالوگ و بروشور مهرسام چاپ این سوالات را بیشتر پرسیده‌اند، احتمالاً این پاسخ‌ها به شما هم کمک می‌کند

قیمت طراحی کاتالوگ و بروشور به عوامل مختلفی بستگی دارد. همانطور که در مراحل طراحی کاتالوگ ذکر گردید ممکن است بعضی از کاتالوگ‌ها نیاز به عکاسی یا تصویر سازی داشته باشند. ممکن است در بعضی از کاتالوگ یا بروشور‌ها قالب‌های خاصی طراحی گردد که همگی در قیمت طراحی کاتالوگ تاثیر گذار است. از این رو برای تعیین دقیق قیمت طراحی کاتالوگ پیشنهاد می‌شود با مشاورین ما در مهرسام چاپ تماس حاصل فرمایید.

زمان طراحی ارتباط مستقیمی با نوع طراحی و خدمات پس از اجرای طرح دارد، اما کمترین زمان طراحی کاتالوگ و بروشور بسته به نوع سفارش ۴ روز لحاظ خواهد شد. ولی در بخش هایی مانند طراحی لوگو واقعا امکان اعلام زمان قطعی وجود ندارد و پس از مذاکرات اولیه زمان اعلام خواهد شد.

طراحی کاتالوگ و بروشور با کیفیت نیازمند یک کار تیمی حرفه‌ایی می‌باشد. یک تیم حرفه‌ایی متشکل از مدیر هنری، اتاق فکر، عکاسان حرفه‌ایی،  طراحان گرافیک حرفه‌ایی و ناظر چاپ با تجربه است تا در همه مراحل قبل از طراحی، بعد از طراحی و چاپ نظارت کامل را داشته باشند یا یک کاتالوگ با کیفیت بصری و چاپ بدون نقص تولید گردد.

بله و قطعا پیشنهاد میکنیم خدمات چاپ خود را قطعا در مهرسام چاپ نهایی کنید زیرا مهرسام چاپ مجهز به پیشرفته ترین چاپخانه های کشور است و کیفیت چاپ بسیار بالایی را در کمترین زمان با مناسب ترین قیمت به شما ارائه میکند. علاوه بر موارد فوق همه مراحل طراحی کاتالوگ و بروشور از شروع مورد نظارت قرار می‌گیرند تا پروسه حرفه‌ایی قبل از چاپ نیز بخوبی طی شود تا بهترین کیفیت چاپ را تجربه کنید.

بله مهرسام چاپ با بهره‌گیری از بهترین عکاسان تبلیغاتی و بهترین تجهیزات عکاسی، تصاویری خارق العاده از محصولات شما تهیه می‌کند. برای اخذ مشاوره و دریافت قیمت می‌توانید با کارشناسان ما در مهرسام چاپ تماس برقرار کنید.

مقالات مرتبط

میانگین امتیازات ۵ از ۵
© کپی رایت - کلیه حقوق این سایت متعلق به مهرسام چاپ است.
نیاز به راهنمایی دارید؟ از ما بپرسید