سررسید یا سالنامه؛ هدیه تبلیغاتی مرسوم و بسیار کاربردی است که اتفاقاً در یکسال اخیر به یکی از ارزشمندترین هدایا تبدیل شده است، بنابراین سفارش چاپ سررسید ۱۴۰۱ را با خیال راحت انجام دهید چرا که با استقبال بی‌نظیر مشتریان خود روبرو خواهید شد.

سررسید ۱۴۰۱ با مهرسام چاپ

مهرسام چاپ هر ساله با توجه به نیاز مشتریان و ترندهای روز بازار، علاوه بر چاپ اختصاصی سررسید، ساخت و چاپ تقویم رومیزی اختصاصی را نیز انجام می‌دهد. امسال نیز سررسید ۱۴۰۱ و تقویم رومیزی ۱۴۰۱ را با شرایط ویژه برای مشتریان شروع کرده‌ایم.

چاپ سررسید ۱۴۰۱ در مهرسام چاپ براساس سلیقه و طرح مورد نظر مشتری صورت می‌گیرد اما مثل همیشه، بخش طراحی مهرسام چاپ در کنار شماست تا جدیدترین ایده‌های طراحی سررسید ۱۴۰۱ را به شما تقدیم کند.

سررسید و تقویم رومیزی عمومی

اگر می‌خواهید سررسید ۱۴۰۱ را در تیراژ کم سفارش دهید یا زمان کمی برای چاپ سررسید ۱۴۰۱ دارید، سررسید عمومی بهترین انتخاب برای شماست. در این حالت سررسید ۱۴۰۱ که از قبل تولید شده است را انتخاب می‌کنید و می‌توانید فقط موارد زیر را برای سررسید داشته باشید :

  • حک یا چاپ لوگو روی جلد
  • چاپ لوگو در لت‌های تبلیغاتی 4 رنگ در میان صفحات

اگر زمان کافی برای سفارش تقویم رومیزی اختصاصی ندارید یا بودجه محدودی برای این هدیه اختصاص داده‌اید، تقویم رومیزی ۱۴۰۱ به صورت عمومی بهترین گزینه است. اما تقویم رومیزی عمومی به معنی سادگی یا محدودیت نیست. شما می‌توانید :

  • لوگو، آدرس و مشخصات مورد نظر خود را در پایه تقویم حک و چاپ کنید.

نحوه چاپ با توجه به نوع تقویم و زمان شما تنوع خوبی دارد.

سررسید و تقویم اختصاصی

اگر می‌خواهید سررسید ۱۴۰۱  را به یک هدیه کاملاً اختصاصی تبدیل کنید و در هزینه چاپ سررسید صرفه‌جویی کنید، بهترین گزینه سررسید اختصاصی ۱۴۰۱ است. در این حالت شما آزادی عمل بیشتری دارید و موارد زیر را به صورت اختصاصی در سررسید مجموعه خود قرار می‌دهید :

  • طرح جلد
  • پلاک و داغی به صورت عادی و طلاکوب
  • محتوای داخلی صفحات تقویم
  • افزودن صفحات اضافی رنگی برای تبلیغات بیشتر

اگر می‌خواهید تقویم رومیزی ۱۴۰۱ یک هدیه کاملاً سفارشی باشد، بهتر است به فکر تقویم رومیزی اختصاصی باشید. چون شما با این نوع تقویم رومیزی ۱۴۰۱، برند، خدمات، شعار و هویت بصری مجموعه خود را به مدت 365 روز روی میز و در محل مشتری خود قرار می‌دهید. با تقویم اختصاصی موارد زیر کاملاً در اختیار شماست:

  • تمام تصاویر صفحات تقویم براساس طرح و خواسته شما طراحی می‌شود.
  • ابعاد تقویم رومیزی با ابعاد مدنظر شما ساخته می‌شود.
  • پایه تقویم براساس طرح و هویت برند شما تولید می‌شود.

بهترین نوع سررسید ۱۴۰۱

در چهار سال اخیر، سررسید اروپایی در بازار سررسیدها، طرفداران زیادی پیدا کرده است. جمع‌وجور بودن این نوع سررسید در کنار تنوع رنگ،جلد،کاغذ و وزن سبک، آنرا به یک انتخاب عالی تبدیل کرده است. ما در مهرسام چاپ برای کاهش هزینه‌های سفارش چاپ سررسید 1400، انواع متفاوتی از سررسید اروپایی را تولید کرده‌ایم.

تقویم رومیزی ۱۴۰۱، هدیه ماندگار

تقویم رومیزی از دیرباز تا همین حالا همیشه محبوب و خواستنی بوده، فرقی نمی‌کند مشتری شما جزء گروه سازمانی و اداری باشد یا کسبه و خانگی. تقویم رومیزی ۱۴۰۱ پیدا کردن تاریخ و زمان را ساده‌تر از هر نوع تقویم و سالنامه دیگر‌ می‌کند.

اما حواستان باشد که محبوبیت تقویم ۱۴۰۱ نباید شما را از انتخاب دقیق آن غافل کند. تنوع تقویم رومیزی ۱۴۰۱ زیاد است و ما در مهرسام چاپ برای صرفه‌جویی در زمان و هزینه شما، بهترین و با کیفیت‌ترین انواع تقویم رومیزی ۱۴۰۱ را برایتان تولید کرده‌ایم.

تقویم رومیزی کد 201

مهرسام چاپ در یک نگاه

نگاهی کوتاه به توانمندی های مهرسام چاپ در صنعت چاپ سررسید و تقویم رومیزی

14+

سال تجربه تخصصی در چاپ سررسید

200+

مشتری راضی

30+

نفر پرسنل و کارشناس چاپ

15+

دستگاه چاپ به روز

2

چاپخانه فعال در تهران


سوالات متداول

دیگران این سوالات را  درباره سررسید ۱۴۰۱ و تقویم رومیزی پرسیده‌اند، احتمالاً این پاسخ‌ها به شما هم کمک خواهد کرد

شما بایستی جامعه هدف و نیازمندیهای او را در نظر بگیرید و برآن اساس یکی از این دو محصول را انتخاب کنید. البته بودجه و تیراژ هم مهم است. کارشناسان مهرسام چاپ می‌تواند مشاوره‌های تخصصی درباره انتخاب سررسید ۱۴۰۱ یا تقویم رومیزی ارائه کنند. همین حالا آنلاین یا تلفنی مشاوره کنید.

بهترین زمان سفارش سررسید ۱۴۰۱ در پاییز است. البته بهتر است که سفارش خود را به روزهای پایانی پاییز موکول نکنید چرا که ممکن است در قیمت و زمان تحویل تغییراتی بوجود بیاد.

قیمت سررسید ۱۴۰۱ بستگی به نوع آن ( اختصاصی و عمومی) و همینطور تیراژ آن دارد. متاسفانه به دلیل نوسانات قیمت بازار چاپ و کاغذ اعلام قیمت دقیق در سایت امکان پذیر نیست.

اگر تیراژ سررسید اختصاصی ۱۴۰۱ حدود ۵۰۰ عدد باشد، در مدت ۱۵ روز، سررسیدها به دست شما میرسد اما اگر تعداد بیشتری مدنظرتان است بهتر است همین حالا با کارشناسان مهرسام چاپ ۰۲۱۸۸۸۶۵۱۳۶ مشاوره تلفنی یا آنلاین داشته باشید.

واحد طراحی مهرسام چاپ در طراحی صفحات داخلی، محتوای داخلی صفحات و همینطور نوع قرارگیری و طرح لوگو و هویت سازمانی در سررسید ۱۴۰۱ به شما کمک کند.

در این حالت شما پس از ثبت تعداد و نوع سررسید ۱۴۰۱، اطلاعات مورد نیاز را به واحد طراحی می‌دهید و سپس طرح اولیه را برای شما ارسال می‌کنیم. پس از تایید شما به چاپخانه ارسال و مراحل چاپ و آماده سازی سررسید ۱۴۰۱ انجام می‌شود.

چاپ لوگو برای سررسید عمومی به ۳ صورت داغی، طلاکوب یا پلاک انجام می‌شود. در بسیاری از اوقات چاپ لوگو روی سررسید به صورت پلاک صورت می‌گیرد مخصوصاً اگر تیراژ پایینی از سررسید را بخواهید. چاپ داغی مناسب تیراژهای بیشتر از ۱۰۰ تا ۲۰۰ عدد است و چاپ طلاکوب نسبتاً منسوخ شده است و کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اساساً چاپ اختصاصی سر رسید فرصتی مناسب برای کسب وکارهایی است که می‌خواهند یک هدیه کاملاً سفارشی برای مشتریان خود تهیه و ارسال کنند با اینحال برخی از سازمان‌ها فقط در حد چاپ لوگو در روی سررسید و صفحات داخلی اکتفا می‌کنند بنابراین چنانچه شما می‌خواهید تمام صفحات داخلی تبلیغاتی را مختص به خود طراحی کنید کمترین تیراژ قابل سفارش ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ عدد متغیر است اما اگر می‌خواهید لوگو را در جلد و داخل صفحات قرار دهید کمترین تیراژ حداقل ۵۰۰ عدد است.

به شما پیشنهاد می‌کنم که همین حالا با یکی از کارشناسان فروش مهرسام چاپ صحبت کنید تا اطلاعات بیشتری دریافت کنید

مقالات مرتبط

سررسید

کاربرد سررسید عمومی و اختصاصی

تبلیغات به عنوان بزرگترین عامل در رونق کسب و کار های امروزی می باشند. همان طور که می دانید، تمامی شرکت های تازه تاسیس، برای معرفی خود به دیگران نیازمند تبلیغات می باشند.
چاپ تقویم و سالنامه سال 1400

سالنامه و تقویم سال 1400

چیزی به سال 1400 نمانده است و باید خود را برای سال جدید آماده کنیم و به استقبال سال پایانی سده چهاردهم برویم.
چاپ سررسید

مزایا و فواید تبلیغ در سالنامه

به دلیل اینکه از سالنامه در طول سال بارها استفاده می‌شود، شانس دیده شدن برند و تبلیغات ما توسط افراد بسیار بیشتر است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
نیاز به راهنمایی دارید؟ از ما بپرسید