طراحی و چاپ جعبه های لوازم یدکی

لوازم یدکی یکی از کاربردی ترین قطعات می باشند که تمامی دستگاه های اطراف ما، به آنها نیازمند. همان طور که می دانید، تمامی محصولات مهم از نظر تکنولوژی به قطعات یدکی نیازمند می باشند. چرا که تمامی دستگاه ها از قطعات کوچکتری تشکیل شده اند که اختلال در هرکدام از این قطعات، باعث از کار افتادگی قطعات بعدی می شود زیرا همان طور که می دانید، در دستگاه های صنعتی، تمامی قطعات به یکدیگر متصل اند. شرکت های تولیدی لوازم یدکی، برای بسته بندی و حفاظت از این قطعات، نیازمند جعبه های مقاومی می باشند که برای این منظور، در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با طراحی و چاپ جعبه های لوازم یدکی آشنا کنیم.

چاپ جعبه های لوازم یدکی

جعبه های لوازم یدکی

همان طور که اشاره کردیم، تمامی دستگاه های اطراف ما نیازمند به لوازم یدکی می باشند زیرا قطعات این دستگاه ها بعد از مدتی فرسوده و کارایی خود را از دست می دهند. از طرفی تمامی این قطعات به یکدیگر وابسته بوده و اختلال در هر کدام از آنها، باعث از کار افتادگی قطعات بعدی نیز می شود. کاربرد این قطعات در زندگی روزمره باعث افزایش تولید آنها شده است. شرکت های تولیدی این قطعات، برای حمل و حفاظت از قطعات حساس، نیازمند جعبه های مقاومی می باشند که از آنها در برابر ضربات احتمالی محافظت کنند، زیرا همان طور که می دانید، برخی از این قطعات حساس بوده و باید از آنها در برابر خط و خش یا ضربات احتمالی محافظت کرد. بسته بندی لوازم یدکی در انواع مختلفی همچون، کیبوردی، ته قفلی، چهاردرب و… جهت حفاظت از این قطعات طراحی شده اند.

مزیت استفاده از جعبه های لوازم یدکی

بی شک تا کنون با اهمیت استفاده از این جعبه ها در بسته بندی لوازم یدکی اشنا شده اید. همان طور که اشاره کردیم، برخی از این لوازم، در برابر ضربات حساس بوده و برای حفاظت از آنها، از جعبه های لوازم یدکی استفاده می کنند. این جعبه ها در برابر ضربات مقاوم بوده و از آسیب رسیدن به این قطعات جلوگیری می کنند. اما اگر بخواهیم به طور دقیق مزیت استفاده از این جعبه ها را بیان کنیم باید گفت:

  • حمل لوازم یدکی

یکی از مهم ترین مزایای جعبه های نام برده، حمل لوازم یدکی می باشد. کاربرد این قطعات باعث افزایش تولید آنها شده که برای این منظور، شرکت های تولیدی نیازمند روشی مطمئنا برای حمل این قطعات بودند که جعبه لوازم یدکی طراحی و در دسترس صاحبان این شرکت ها قرار گرفت.

  • دسته بندی و محافظت از لوازم یدکی

همان طور که اشاره کردیم، لوازم یدکی دربرابر ضربات حساس بوده و باید از آنها به خوبی محفاظت کرد. شاید دلیل اصلی طراحی جعبه های مقاوم نیز همین مسئله باشد. بسته بندی لوازم یدکی به خوبی قطعات را دسته بندی کرده و از آنها دربرابر ضربات و خط و خش محافظت می کنند.

چاپ جعبه لوازم یدکی

  • مصارف مختلف

جعبه های لوازم یدکی علاوه بر حمل و حفاظت از قطعات نام برده، در زمینه های دیگری نیز مورد استفاده قرار می گیرند. همان طور که اشاره کردیم این جعبه ها از مقاومت بالایی برخوردار می باشد که به همین دلیل نیز از طول عمر بالایی نیز برخوردار و بعد از دسته بندی و حمل قطعه مورد نظر، در زمینه های دیگری نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

  • تبلیغات

یکی دیگر از مزیت های جعبه لوازم یدکی، یا شاید مهم ترین مزیت این جعبه ها، تبلیغات می باشد. همان طور که می دانید تمامی کسب و کار های امروزی تا حد زیادی وابسته به تبلیغات می باشند که همین مسئله نیز باعث ظهور روش های تبلیغاتی مختلفی شده است. استفاده از بسته بندی های لوازم یدکی نیز به عنوان یکی از روش های تبلیغاتی جدید و البته کاربردی به شمار می رود زیرا همان طور که می دانید، هنگام طراحی این جعبه ها، نام شرکت تولید کننده به همراه لوگوی آن بر روی جعبه ثبت می شود که باعث آشنایی افراد بیشتری با شرکت مورد نظر می شود.

  • جلوگیری از سواستفاده از نام تجاری شما

همان طور که اشاره کردیم، کاربرد این قطعات در زندگی روزمره باعث شده تا برخی از جاعلان، از نام های معتبر تولید کننده این قطعات سواستفاده کرده و لوازم یدکی تقلبی خود را با استفاده از نام های تجاری معتبر روانه بازار کنند. اما استفاده از جعبه لوازم یدکی مناسب، می تواند به خوبی جلوی این پدیده را گرفته، و انحصار برند مورد نظر را نیز حفظ نماید.

عناوین نام برده ازجمله مزیت های استفاده از جعبه های لوازم یدکی می باشد که باعث افزایش تولید این جعبه ها شده است.

اهمیت بسته بندی لوازم یدکی

همان طور که اشاره کردیم، تقریبا تمامی دستگاه های اطراف ما نیازمند لوازم یدکی می باشند زیرا بعد از مدتی قطعات این دستگاه ها از فرسوده و نیاز به تعویض دارند. این قطعات از اهمیت زیادی برخوردار می باشند و باید به خوبی از آنها حفاظت شود. برای مثال لوازم یدکی باید در برابر ضربات و خط و خش حفاظت شوند که برای این منظور، جعبه های لوازم یدکی طراحی شده اند. اما هدف از طراحی این جعبه ها تنها حفاظت از قطعات مورد نظر نیست. رقبابت در بازار، یکی دیگر از دلایل اهمیت بسته بندی لوازم یدکی می باشد. نکاتی مانند زیبایی، منحصر به فرد بودن محصول یا… تمامی وابسته به بسته بندی صورت گرفته می باشد زیرا این جعبه ها، در معرفی قطعه مورد نظر و کسب و کار شما نیز از اهمیت زیادی برخوردارند.

 چگونگی محاسبه قیمت چاپ جعبه های لوازم یدکی

اگر قصد سفارش چاپ جعبه های لوازم یدکی را داشته باشید، بی شک هزینه نهایی این روش کاربردی یکی از سوالات موجود در ذهن شما می باشد. چاپ جعبه های لوازم یکدکی از قیمت ثابتی برخوردار نبوده و با توجه به معیار های مختلفی انجام می شود. برای مثال اگر فراموش نکرده باشید اشاره کردیم که بسته بندی های لوازم یدکی در انواع مختلفی نظیر: جعبه های کیبوردی، ته قلفی، چهار درب و…می باشند که چاپ هرکدام از آنها از قیمت خاصی برخوردار است. همچنین سایز این جعبه ها، طراحی آنها و… از دیگر معیارهایی می باشند که با توجه به آنها هزینه نهایی محاسبه می شود.

 

99/12/05

میانگین امتیازات ۵ از ۵