• چاپ پوستر

    چاپ پوستر افست با بهترین کیفیت، چاپ پوستر فوری چاپ افست و چاپ دیجیتال

    چاپ پوستر فوری افست و دیجیتال

مزایای چاپ پوستر در مهرسام چاپ

نظارت حرفه‌ایی چاپ پوستر

نظارت پیش از چاپ و رفع مشکلات احتمالی

چاپ پوستر با کیفیت عالی

نظارت لحظه‌ایی در تمام مراحل چاپ

چاپ افست پوستر فوری

تحویل به موقع طبق زمان تعهد شده

قیمت چاپ افست پوستر

مناسب ترین قیمت چاپ افست پوستر به صورت

چاپ پوستر افست

مراحل چاپ پوستر افست

چاپ افست پوستر دارای مراحل مختلفی می‌باشد که با طی این مراحل بهترین کیفیت چاپ را شاهد خواهید بود. در ادامه این مراحل را توضیح می‌دهیم:

۱- طراحی پوستر

پوستر باید طبق استاندارد‌ های چاپ افست طراحی شود. در طراحی پوستر باید از مد رنگ CMYK استفاده گردد. همچنین روزلیشن مناسب چاپ افست 300 DPI می باشد. همچنین انتخاب سایز‌های مناسب بر اساس ابعاد دستگاه های چاپ از ضرورت‌های طراحی پوستر می‌باشد.

۲- نظارت پیش از چاپ بر طراحی پوستر

ناظر چاپ پس از پایان طراحی فایل نهایی چاپ را مورد بازبینی قرار می‌دهد و همه استاندارد‌های چاپ افست را مورد بازبینی قرار می‌دهد. سپس فرم چاپ را بر اساس تعداد کاغذ، ابعاد طرح و دیگر استاندارد‌ها آماده کرده و به لیتوگرافی ارسال می‌کند.

۳- فرم بندی و تهینه فیلم و زینک در لیتوگرافی

مرحله لیتوگرافی در چاپ افست از اهمیت بالایی برخوردار است. در لیتوگرافی فایل پوستر بر اساس ۴ رنگ چاپ افست به ۴ فایل تفکیک می‌شود. هر یک از این فایل ها بر روی یک زینک کپی شده و چهار زینک آماده می‌شود. تنظیمات لیتوگرافی بسیار حساس می‌باشد و حتما یک لیتوگراف با تجربه خروجی نهایی نظارت می‌کند.

۴- انتخاب کاغذ مناسب چاپ اعلان و پوستر

یکی از مهمترین معیار‌ها در جهت بدست آوردن کیفیت خوب چاپ افست پوستر انتخاب کاغذ می‌باشد. کاغذ تحریر با گرماژ متوسط به بالا برای چاپ افست پوستر مناسب است. همچنین همچنین کاغذ گلاسه هم در گرماژ‌های مختلف توصیه می‌شود. شما می‌توانید کاغذ گلاسه مات یا براق انتخاب نمایید.

یکی از وجوه تمایز مهرسام چاپ در توجه به جزییات است. بنابراین ناظرین چاپ مهرسام همیشه قبل از تهیه فیلم و زنیک کاغذ را انتخاب می‌کنند و با اطلاع به لیتوگرافی بهترین خروجی ممکن زینک را برای کاغذ خریداری شده آماده می‌کنند.

۵- چاپ افست پوستر افست با بهترین کیفیت

حالا نوبت به چاپ افست با کیفیت عالی می‌رسد. در این مرحله زینک‌ها به دستگاه بسته می‌شوند. دستگاه چاپ آماده سازی شده و تست ‌های اولیه انجام می‌پذیرد و بعد از تایید ناظر چاپ با سرعت و دقت بالا فرآیند چاپ افست پوستر صورت می‌پذیرد.

۶- خدمات پس از چاپ افست پوستر

در این مرحله اگر پوستر نیاز به روکش‌هایی مثل یو وی، سلفون مات یا ورنی داشته باشد این خدمات انجام می‌شود و در غیر این صورت برای برش و خروجی نهایی ارسال شده و پس از آن در بسته بندی با کیفیت و مرغوب به مشتری تحویل داده می‌ شود.

قیمت چاپ پوستر

عوامل تاثیر گذار در قیمت چاپ افست

۱- قیمت کاغذ پوستر

انتخاب کاغذ یکی از تاثیرگذارترین عوامل در قیمت چاپ اعلان و پوستر می‌باشد. شما می‌توانید در انواع کاغذ تحریر با گرماژ متوسط به بالا و همچنین انواع کاغذ گلاسه در گرماژ مختلف نوع کاغذ خود را انتخاب کنید.

۲- تیراژ سفارش چاپ  انواع پوستر افست

تیراژ سفارش چاپ افست تاثیر تعیین کننده‌ایی بر قیمت چاپ دارد. زمانی که صحبت از تیراژ می‌شود ما به دو عامل باید فکر کنیم.

۱- قیمت هر پوستر پس از چاپ

هرچه تیراژ کمتر باشد تعداد هر یک پوستر پس از چاپ بیشتر می‌شود. برعکس هرچه تیراژ بالاتر باشد به علت سرشکن شدن هزینه‌ها در تعداد بیشتر طبیعتا قیمت هر پوستر کمتر می‌شود.

۲- قیمت کل تیراژ چاپ

یک راه کنترل هزینه توجه به قیمت کل چاپ است. پیرو مثال بالا درست هست که هر چقدر تیراژ چاپ بالا برود قیمت هر پوستر کمتر می‌شود اما باید به قیمت کلی هم فکر کرد. بدیهی است که قیمت چاپ ۱۰ هزار عدد از چاپ ۱۰۰۰ عدد در نهایت بیشتر است. بنابراین شما باید ابتدا به تعداد واقعی مورد نیازتون توجه کنید.

۳- شناخت تعداد مرغوم به صرفه چاپ

هزینه‌های چاپ برای یک دور چاپ در نظر گرفته می‌شوند. بنابراین شما اگر ۱۰۰۰ یا حتی ۳۰۰۰ تیراژ هم پوستر چاپ کنید هزینه یک دور کامل چاپ که ۵۰۰۰ عدد می‌باشد را باید پرداخت کنید چرا که استهلاک و مواد مصرفی برای یک دور کامل چاپ در نظر گرفته شده است. بنابراین تیراژ ۵۰۰۰ عدد به صرفه ترین حالت هزینه برای تیراژ های پایین چاپ می‌باشد.

چاپ پوستر فوری

سوالات متداول در خصوص چاپ اعلان و پوستر افست و دیجیتال مهرسام چاپ

مشتریان قبلی درباره خدمات چاپ پوستر افست و دیجیتال مهرسام چاپ این سوالات را بیشتر پرسیده‌اند، احتمالاً این پاسخ‌ها به شما هم کمک می‌کند

در شرکت چاپ و طراحی مهرسام چاپ آگهی دیواری به صورت افست و دیجیتال قابل چاپ است. برای تیراژ چاپ بالا از چاپ افست و برای چاپ اعلان و پوستر در تیراژ کم از تکنیک‌های چاپ دیجیتال استفاده می‌کنیم.

مجتمع مهرسام چاپ با بهره گیری از دستگاه‌های بروز در صنعت چاپ و چاپخانه اختصاصی توانایی چاپ سریع پوستر افست و دیجیتال را دارد. ما در سریع ترین حالت ممکن و در کنار نظارت سختگیرانه برا چاپ بهترین کیفیت و زمان بندی را به شما ارائه می‌کنیم.

خرید کاغذ طبق توافق قبلی می‌تواند بر عهده هر یک از طرفین باشد. بنا به درخواست شما هر یک از موارد می‌تواند اتفاق بیفتد.

انواع دستگاه‌های صحافی، روکش های مختلف مثل انواع یو وی، سلفون مات و براق و ورنی (آب چاپ)، دستگاه برش، منگنه مفتول و لوپ و … همچنین سفارشات چاپی شما در بسته بندی بسیار ارزنده تقدیم می‌گردد.

مقالات مرتبط

© کپی رایت - کلیه حقوق این سایت متعلق به مهرسام چاپ است.
نیاز به راهنمایی دارید؟ از ما بپرسید