بهترین فرمت های فایل برای پرینت/قسمت دوم

این تعاریف مختصر به شما کمک می کند تا درک بهتری از نحوه استفاده بهتر از هر قالب فایل داشته باشید.

GIF یا PNG

بهترین فرمت های فایل برای پرینت/قسمت دوم

GIF (مخفف Graphics Interchange Format) فرمت پرونده ای برای ذخیره تصاویر گرافیکی تا 256 رنگ است. از یک روش فشرده سازی بدون ضرر استفاده می کند که باعث می شود کیفیت با کیفیت بالاتر تولید شود. PNG (مخفف Portable Network Graphics) به عنوان گزینه قدرتمندتری برای قالب فایل GIF ایجاد شد. PNG ها به محدودیت 256 رنگی فایل های GIF محدود نمی شوند و فشرده سازی بهتری دارند. یک فایل PNG می تواند با پس زمینه شفاف ذخیره شود که به شما امکان می دهد تصویر خود را در بالای یک تصویر دیگر بدون یک کادر سفید مشخص قرار دهید.

پرونده های GIF احتمالاً محبوب ترین در وب هستند که در آرم ها و تصاویر رنگی استفاده می شوند. حتی اگر پرونده های PNG به طور گسترده پشتیبانی می شوند ، GIF همچنان محبوب ترین است.

.ZIP

بهترین فرمت های فایل برای پرینت/قسمت دوم

ZIP یک قالب پرونده است که برای بایگانی و فشرده سازی داده استفاده می شود. یک فایل ZIP شامل یک یا چند پرونده است که برای کاهش اندازه پرونده و انتقال آسان فایل ، فشرده شده و بهم پیوسته است. پرونده های ZIP را می توان با کلیک راست روی یک پرونده یا پوشه و انتخاب “فشرده سازی” (Mac) یا “ارسال به> پوشه فشرده / فشرده” (PC) ایجاد کرد. به محض دریافت فایل ZIP (مثلاً از طریق ایمیل) باید قبل از دسترسی به خود پرونده ها ، “از حالت فشرده خارج شود” یا از حالت فشرده خارج شود.

سایر فرمت ها

در حالی که ما هنگام ارسال فایل ها یکی از قالب های بالا را ترجیح می دهیم ، اما برای برنامه های نرم افزاری زیر پرونده های بومی را می پذیریم:

Microsoft Word 2013 or earlier

Microsoft Publisher 2013 or earlier

Microsoft Excel 2013 or earlier

Microsoft PowerPoint 2013 or earlier

Adobe InDesign CC 2015 or earlier

Adobe Illustrator CC 2015 or earlier

Adobe Photoshop CC 2015 or earlier

Adobe Acrobat 11

Quark Xpress 9 or earlier

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


1400/01/09

میانگین امتیازات ۵ از ۵