رنگ سال ۲۰۲۴ چیست؟ معرفی رنگ سال 1403

رنگ سال 2024

همانطور که می دانید هر ساله موسسه پنتون (Pantone) رنگ سال جدید را معرفی می کند. امسال هم رنگ سال 2024 یا همان رنگ سال ۱۴۰۳ که همه منتظرش بودند را رنگ نارنجی یا هلویی منتشر کردند. این رنگ با در نظر گرفتن شرایط متفاوتی مانند شرایط: اجتماعی، اقتصادی، سلامت و حتی سیاست، انتخاب می شود.

رنگ سال 2024

به گفته متخصصان مؤسسه رنگ Pantone: رنگ‌های مورد استفاده در هفته مد نیویورک بهار ۲۰۲۴/ رنگ سال ۱۴۰۳ با یک حس خاص از گذشته همراه هستند، اما در عین حال با تحول صحبت می‌کنند، زیرا که ما به شیوه‌ای مثبت‌تر به زندگی نگاه می‌کنیم. در این پالت رنگی، حس آزادی جدیدی به تصویر کشیده شده است که با توجه به این تنوع از رنگ‌های خاطره‌انگیز و آشنا، دربه در باز شده است تا به اکتشاف پتانسیل خلاقانه ما برای بازنمایی آینده بپردازیم.

رنگ سال 2024

NYFW #FashionWeek #ReadySetGlam#

با تمایل به بیان شخصی در مرکز مد، احساسات شادی و آرامش از طریق رنگ‌هایی که با آن‌ها در ارتباط هستیم، معتبر و قابل تشخیص هستند، در حالی که به جسارت در این دوره جدید وارد می‌شویم.

“رنگ‌های هفته مد نیویورک بهار ۲۰۲۴ احساسات رها شدن را الهام می‌بخشند. این رنگ‌ها باز کردن تخیل و تقویت و آزاد کردن روح هنری منحصر به فرد خودمان را ممکن می‌سازند و به ما این امکان را می‌دهند که خودمان را با روش‌های خلاقانه‌تر بیان کنیم”، گفته است Leatrice Eiseman (لیتریس ایسمان)، مدیر اجرایی مؤسسه رنگ Pantone. “این رنگ‌ها ترکیب هماهنگی از سایه‌های آشنا با لمسه معاصر، یک تفسیر جدید از زمان حال را معرفی می‌کنند، زیرا که خاطرات گذشته و نگاه به آینده امید به حال را می‌آورند”.

رنگ سال 1403

 

منبع: pantone.com

میانگین امتیازات ۵ از ۵
1 پاسخ
  1. ناشناس
    ناشناس گفته:

    سلام
    خلاق فقط خدای بزرگ است مخلوقات با نعمات خدادادی بخواست خدا فقط هماهنگ کننده می‌توانند باشند به یقین ان شاءالله تعالی

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *