سررسید اختصاصی  چیست؟

سررسید اختصاصی تفاوت بسیار مهمی با سررسید های عمومی دارد. در سررسید های عمومی معمولا صفحات و جلد و استایل کلی سررسید از قبل طراحی و به چاپ رسید است و اگر شما قصد خرید سررسید و درج تبلیغ خود را روی سررسید های عمومی داشته باشید فقط می توانید به درج لوگو روی سررسید یا اضافه کردن چند صفحه با ابتدای سررسید بسنده کنید. اما در صورتی که بخواهید از موارد تبلیغاتی بیشتری مثل جلد سررسید اختصاصی، صفحات داخلی اختصاصی و درج محتوای تبلیغاتی شما در صفحات داخلی و جلد سررسید بهره ببرید تنها راه و بهترین راه سفارش تولید سررسید اختصاصی می باشد.

مهمترین مزیت انتخاب سررسیداختصاصی نسبت به سررسید عمومی این است که بر اساس نیاز شما شخصی سازی می شود. چرا که اگر سررسید عمومی انتخاب کنید در زمینه تبلیغات کسب و کارتان به محدودیت هایی روبرو می شوید و فضای کمتری برای برندینگ و تبلیغات دارید. اما هنگام سفارش سررسید اختصاصی از طراحی جلد سررسید، طراحی صفحات داخلی سررسید، طراحی صفحات تبلیغاتی کسب و کار شما به هر تعداد امکان پذیر است. حتی می توانید تبلیغات کسب و کارتان را در تک تک صفحات در نظر بگیرید. همچنین برای کنترل قیمت تمام شده می توانید از بین آپشن های موجود انتخابی بر اساس قیمت انجام دهید تا در هنگام چاپ سررسید اختصاصی قیمت چاپ بهینه و اقتصادی بهمراه داشته باشید

از دیگر تولیدات مهرسام چاپ در زمینه تقویم و سررسید می توان به تقویم رومیزی اختصاصی تقویم رومیزی عمومی، سررسید عمومی، تقویم رومیزی آماده و سررسید اروپایی آماده اشاره کرد.

مهمترین ویژگی های تولید سررسید اختصاصی ۱۴۰۲ برای کسب و کارها

۱- درج تبلیغات و اطلاعات کسب و کار شما روی جلد سررسید

۲- درج تبلیغات کسب و کار شما در صفحات گلاسه ویژه در ابتدا، انتها و وسط سررسید

۳- درج تبلیغات کسب و کار شما در صفحات داخلی سررسید

۴- طراحی جلد اختصاصی برای کسب و کار شما

۵- طراحی صفحات داخلی سررسید به صورت اختصاصی برای کسب و کار شما

۶- تبلیغات شما یک سال و به صورت روزانه توسط مشتریان شما دیده می شود.

۷- با توجه به تیراژ چاپ سررسید شما تاثیر گذاری تبلیغاتی همانند یک بیلبورد شهری خواهد داشت.

۸- تبلیغ با شیوه درج در سررسید اختصاصی باعث می شود شما تبلیغاتتان را به صورت انتخاب شده به مشتریان هدف ارائه دهید. از این رو تبلیغات بسیار هدفمندی خواهید داشت.

۹- سررسید شما به صورت منحصر به فرد طراحی و چاپ می شود و نمونه ایی شبیه به آن را هیچ یک از مشتریانتان در جای دیگری نخواهند دید.

۱۰- شما می توانید با مشورت با مهرسام چاپ نوع جلد و کاغذ دلخواه خود را انتخاب کنید.سفارش تولید و چاپ سررسید اختصاصی ۱۴۰۲

سفارش تولید و چاپ سررسید اختصاصی ۲ مرحله مهم دارد. مرحله اول طراحی سررسید اختصاصی و مرحله دوم چاپ سررسید اختصاصی که همه این موارد را به صورت مفصل شرح می دهیم. مرحله اول طراحی سررسید است که شامل طراحی همه صفحات سررسید از جمله طراحی صفحه اول سررسید، طراحی صفحات داخلی، طراحی صفحات تبلیغاتی و انتخاب استایل کلی صفحات می شود و مرحله دوم شامل چاپ صفحات داخلی و پایه آن می شود که همه این موارد را شرح خواهیم داد.

طراحی سررسید اختصاصی 1402

در هنگام سفارش طراحی سررسید سفارشی شما میتوانید همه آیتم ها را کنترل و سلیقه کلی خود را در پروژه به اشتراک بگذارید. مهمترین آیتم های طراحی سررسید را موارد زیر تشکیل می دهند.

طراحی جلد سررسید سفارشی

در ابتدا نوع جلد را انتخاب می کنید، از انواع جلد سخت، چرم و پارچه و هر متریال دیگری، سپس طبق متریال انتخابی آتلیه گرافیک مهرسام چاپ طراحی گرافیک جلد سررسید را طبق درخواست شما همراه با محتوای تبلیغاتی مناسب روی جلد طراحی می کند. بهتر است روی جلد دیزاین ساده ایی داشته باشد. ولی در صفحات پشت جلد میتوانید محتوای تبلیغاتی بیشتری درج کنید.

طراحی صفحات اختصاصی تبلیغاتی در سررسید اختصاصی

در این صفحات بیشترین محتوای تبلیغاتی را می توانید ارائه دهید. اگر شرکت شما محصول محور است می توانید محصولات خود را در صفحات متعدد معرفی کنید. همچنین اگر شرکت ارائه دهنده خدمات هستید نیز میتوانید خدمات خود را به صورت کامل در این صفحات درج کنید.

طراحی صفحات داخلی در سررسید سفارشی

در طراحی صفحات داخلی می توانید انتخاب کنید که صفحات به صورت یک روز در صفحه، دو روز در صفحه یا هفت روز در صفحه طراحی شوند. همچنین می توانید محتوای تبلیغاتی خلاصه و هوشمندانه ایی هم برای صفحات داخلی تقویم اختصاصی داشته باشید.قیمت چاپ سررسید اختصاصی

بررسی قیمت چاپ سررسید اختصاصی به عوامل زیادی وابسته است.. مهمترین عواملی که در قیمت چاپ سررسید اختصاصی تاثیر گذار است را تقدیم می کنیم:

انتخاب نوع جلد سررسید سفارشی ۱۴۰۲

نوع جلد میتواند از انواع کاغذ گرم بالا یا چاپ سخت با انواع صحافی باشد. در این مورد حتما با مشاورین چاپ مهرسام چاپ مشورت لازم را انجام دهید.

انتخاب جنس صفحات داخلی سفارشی

انتخاب نوع کاغذ یکی از مهمترین آیتم ها در چاپ سررسید سفارشی می‌ باشد. بهترین پیشنهاد مشورت با مهرسام چاپ در انتخاب کاغذ می باشد.

انتخاب تعداد رنگ در چاپ سررسید سفارشی

تعداد رنگ ها در چاپ صفحات داخلی بسیار مهم می باشد. شما میتواید برای چاپ سررسید از چاپ تک رنگ، چاپ دو رنگ و چاپ سه و چهار رنگ استفاده نمایید. اما معمولا در چاپ صفحات داخلی سررسید از چاپ تک رنگ و دو رنگ استفاده می کنند.

نکته بسیار مهم : همه عواملی که در بالا ذکر شد تاثیر مستقیمی در قیمت چاپ دارند. شما می توانید به منظور کنترل هزینه ها و انتخاب هوشمندانه این عوامل روی مشاوره با ما حساب ویژه ایی باز کنید. با انتخاب هوشمندانه و خلاقانه می توانید یک سررسید اختصاصی منحصر به فرد و اقتصادی سفارش دهید.

چاپ سررسید اختصاصی

انتخاب نوع جلد سررسید اختصاصی

یکی از مهمترین تصمیمات انتخاب نوع سررسید اختصاصی می باشد. انتخاب از بین انواع جلد های سخت و افکت های چاپی نقش تاثیر گذاری در ظاهر سررسید و قیمت آن دارد

انتخاب کاغذ داخلی سررسید

کاغذ سررسید بسیار مهم است، عوامل بسیار مهمی در انتخاب کاغذ سررسید اختصاصی دخیل هستند. از این رو ما به شما پیشنهاد می کنیم در این زمینه با کارشناسان مهرسام چاپ مشورت کنید.

نکته بسیار مهم : همه عواملی که در بالا ذکر شد تاثیر مستقیمی در قیمت چاپ دارند. شما می توانید به منظور کنترل هزینه ها و انتخاب هوشمندانه این عوامل روی مشاوره با ما حساب ویژه ایی باز کنید. با انتخاب هوشمندانه و خلاقانه می توانید یک سررسید اختصاصی منحصر به فرد و اقتصادی سفارش دهید.

سوالات متداول درباره چاپ سررسید اختصاصی

دیگران این سوالات را  درباره سررسید اختصاصی 1402 پرسیده‌اند، احتمالاً این پاسخ‌ها به شما هم کمک خواهد کرد

کمترین تیراژ از ۵۰۰ عدد به بالا می باشد. هر چه تیراژ چاپ بالاتر باشد قیمت هر عدد سررسید سفارشی ارزان تر می شود.

بهترین زمان برای چاپ سررسید سفارشی از پاییز می باشد.  البته بهتر است که سفارش خود را به روزهای پایانی پاییز موکول نکنید چرا که ممکن است در قیمت و زمان تحویل تغییراتی بوجود بیاد.

قیمت چاپ سررسید سفارشی بستگی چند آیتم مثل پایه جلد سررسید، نوع کاغذ، نوع پوشش، نوع جلد و … از همه مهمتر تیراژ دارد. بهتر است برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

از زمان چاپ سررسید سفارشی تا زمان تحویل آن حدود ۲۰ روز زمان لازم است.

مهمترین خدماتی که برای تولید سررسید اختصاصی ارائه می کنیم شامل مشاوره حرفه ایی برای رسیدن به یک محصول با کیفیت و اقتصادی و سپس کلیه خدمات طراحی و چاپ تقویم اختصاصی می باشد.

هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت. در سررسید سفارشی شما می توانید در داخل صفحات هر صفحه به هر شکل تبلیغات داشته باشید.

© کپی رایت - کلیه حقوق این سایت متعلق به مهرسام چاپ است.
نیاز به راهنمایی دارید؟ از ما بپرسید