• طراحی برند بوک و هویت بصری

    ایجاد تمایز در کسب و کار با طراحی برند بوک و هویت بصری

    دفتر خدمات طراحی گرافیکی

مزایای طراحی هویت بصری و برند بوک

تیم متخصص طراحی برند بوک

زبده ترین تیم طراحی

کیفیت بالای طراحی هویت بصری

نتیجه عالی به واسطه کیفیت طراحی نشانه

متعهد به زمان در طراحی برند بوک

تحویل به موقع طبق زمان تعهد شده

قیمت مناسب طراحی هویت بصری

بالاترین کیفیت، مناسب ترین قیمت

خدمات طراحی برند بوک

برند شما زمانی در عرصه تبلیغات موفق می‌شود که هویت بصری یکپارچه‌ای داشته باشد. برندبوک یا راهنمای هویت بصری یکبار به شکلی دقیق تنظیم می‌شود اما تا سالها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در این دفترچه نگاهی کلی به شخصیت و اهداف برند، واژه‌شناسی، لوگو، آرم، تگ لاین و شعارها، رنگ، فونت اختصاصی، نحوه قرارگیری صحیح و ناصحیح لوگو، کارت ویزیت ارائه می‌شود اما جزئیات بسیار ریز دیگری مانند ساختار تبلیغات محیطی، ساختار بسته‌بندی، ساختار نقاط فروش، ساختار حوزه‌های دیجیتال، سبک عکسبرداری و راهنمای گرافیست‌ها و کپی‌رایترها اشاره می‌شود.

با داشتن برند بوک دیگر نیاز نیست که در هر پروژه و فعالیت، زمان زیادی بابت انتقال اطلاعات و اهداف برند به سایرین باشید. همچنین یکپارچگی در ارائه پیام برند، مخاطب را به شما علاقه‌مند می‌کند.

اساس همه‌چیز نظم و خلاقیت است، کارشناسان واحد طراحی مهرسام چاپ ضمن تنظیم و ارائه برندبوک، در طراحی لوگو، آرم و نشان‌های تجاری در کنار شما هستند.

برای دیدن نمونه طراحی برند بوک می‌توانید با همکاران واحد طراحی مهرسام چاپ گفتگو کنید.

سوالات متداول در خصوص خدمات طراحی لوگو٬ نشان تجاری و برند بوک مهرسام چاپ

مشتریان قبلی درباره خدمات طراحی لوگو و برند بوک مهرسام چاپ این سوالات را بیشتر پرسیده‌اند، احتمالاً این پاسخ‌ها به شما هم کمک می‌کند

در شرکت چاپ و طراحی مهرسام چاپ خدمات طراحی کاتالوگ٬ طراحی بروشور٬ طراحی ساک دستی٬ طراحی فولدر، طراحی جعبه صورت میپذیرد. همچنین خدمات طراحی لوگو و برند بوک با بهره از خلاقترین طراحان در مهرسام چاپ انجام می‌شود.

زمان طراحی ارتباط مستقیمی با نوع طراحی و خدمات پس از اجرای طرح دارد، اما کمترین زمان طراحی بسته به نوع سفارش ۴ روز لحاظ خواهد شد. ولی در بخش هایی مانند طراحی لوگو واقعا امکان اعلام زمان قطعی وجود ندارد و پس از مذاکرات اولیه زمان اعلام خواهد شد.

در صورت تمایل کارفرما امکان ارائه برند بوک با بالاترین کیفیت در مهرسام چاپ وجود دارد. ولی در نظر داشته باشید که برند بوک خدماتی مجزاست و هزینه آن به صورت مجزا صورت میگیرد.

بله و قطعا پیشنهاد میکنیم خدمات چاپ خود را قطعا در مهرسام چاپ نهایی کنید زیرا مهرسام چاپ مجهز به پیشرفته ترین چاپخانه های کشور است و کیفیت چاپ بسیار بالایی را در کمترین زمان با مناسب ترین قیمت به شما ارائه میکند.

به صورت کلی هزینه طراحی لوگو و برند بوک بستگی به طرح٬ تعداد صفحات و میزان زمانی که برای طراحی باید صرف کرد بستگی دارد. ولی مطمئن باشید بالاترین کیفیت با منصفانه ترین هزینه طراحی لوگو و برند بوک را در مهرسام چاپ دریافت خواهید کرد.

مقالات مرتبط

چاپ جعبه خرما

طراحی و چاپ جعبه خرما

در این مطلب توجه شما عزیزان را به بررسی نحوه طراحی و چاپ جعبه خرما جلب می نماییم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید.
چاپ و طراحی جعبه بیسکویت

نکات مهم در چاپ و طراحی جعبه بیسکویت

باید در چاپ و طراحی جعبه بیسکویت دقت کافی را داشته باشید و سعی کنید نکاتی که در ادامه مقاله ذکر شده است را رعایت کنید.
تاثیر طراحی کاتالوگ حرفه ای

طراحی کاتالوگ حرفه‌ ایی | ۴ ویژگی مهم کاتالوگ حرفه‌ایی

با توجه به رقابت در هر صنف کاری طراحی کاتالوگ حرفه ای نقش زیادی در پیشبرد اهداف تبلیغاتی هر مجموعه می تواند داشته باشد.
طراحی و چاپ کاتالوگ
,

دلایل اهمیت طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای در کسب و کار

یکی از روش های تبلیغات و شناساندن محصولات و یا خدمات یک شرکت یا فروشگاه به مشتری تهیه و طراحی کاتالوگ می باشد. کاتالوگ حاوی اطلاعاتی از محصول مورد نظر شرکت است که ...
© کپی رایت - کلیه حقوق این سایت متعلق به مهرسام چاپ است.
نیاز به راهنمایی دارید؟ از ما بپرسید

فروش فوق العاده سررسید و تقویم رومیزی ۱۴۰۱