• طراحی ساک دستی تبلیغاتی

    تاثیر گذاری های شما در فروش، نحوه ارائه کالاست

    سفارش ساک دستی تبلیغاتی

مزایای رقابتی مهرسام چاپ

تیم متخصص

زبده ترین تیم طراحی

کیفیت بالا

نتیجه عالی به واسطه کیفیت

متعهد به زمان

تحویل به موقع طبق زمان تعهد شده

قیمت مناسب

بالاترین کیفیت، مناسب ترین قیمت

طراحی ساک دستی و فولدر

ساک دستی تبلیغاتی، بیلبورد کوچک و کم خرجی است که در دست مشتریان شما به این سو و آن سو می‌رود. اگر خلاقیت در پروسه طراحی ساک دستی شما لحاظ شود، شما به هدف خود می‌رسید وگرنه جزء هزینه نتیجه دیگری برای شما ندارد.

به هر بخش از اقلام چاپی و تبلیغاتی خود به چشم یک فرصت تکرارنشدنی نگاه کنید و ساک دستی و فولدرهای تبلیغاتی را مانند یک تابلو تبلیغاتی، مهم بدانید.

نوشتن حجم زیادی نوشته روی ساک دستی به همان میزان بد و مخرب است که نداشتن یک طرح جذاب و گیرا در طراحی شاپینگ بگ.

درست است که استفاده از کاغذها و متریال مقاوم و کاربردی می‌تواند عمر و ماندگاری ساک دستی را افزایش دهد اما هیچکس، ساک دستی صرفاً تبلیغاتی و معمولی را استفاده نمی‌کند.

فولدرهایی که به مخاطبان خود در رویدادها، جلسات و … ارائه می‌کنید، مانند ساک دستی باید جذاب و در عین حال کاربردی باشد.

طراحی فولدر فقط محل قرارگیری لوگوی شما نیست. طراحی نوع فولدر به همراه طرح جلد و چیدمان نوشته‌ها در جلب نظر مخاطب بسیار موثر است.
اینستاگرام مهرسام چاپ

مهرسام چاپ تولید کننده ساک دستی کاغذی، برای طراحی بگ مقوایی و فولدر، براساس نیازمندی‌های شما، جامعه هدف، کاربردهای تبلیغاتی و ترندهای روز حوزه شما، طرح‌ها را به تاییدتان می‌رساند و پس از تکمیل و تایید نهایی به کارشناسان واحد چاپ ساک دستی و فولدر تحویل می‌دهد. برای اطلاع از قیمت طراحی بگ یا طراحی ساک دستی با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: چاپ افست

طراحی و چاپ ساک دستی تبلیغاتی

سوالات متداول در خصوص خدمات طراحی ساک دستی و فولدر مهرسام چاپ

مشتریان قبلی درباره خدمات طراحی ساک دستی و فولدر مهرسام چاپ این سوالات را بیشتر پرسیده‌اند، احتمالاً این پاسخ‌ها به شما هم کمک می‌کند

در شرکت چاپ و طراحی مهرسام چاپ خدمات طراحی کاتالوگ٬ طراحی بروشور٬ طراحی ساک دستی٬ طراحی فولدر، طراحی جعبه صورت میپذیرد. همچنین خدمات طراحی لوگو و برند بوک با بهره از خلاقترین طراحان در مهرسام چاپ انجام می‌شود.

زمان طراحی ارتباط مستقیمی با نوع طراحی و خدمات پس از اجرای طرح دارد، اما کمترین زمان طراحی بسته به نوع سفارش ۴ روز لحاظ خواهد شد. ولی در بخش هایی مانند طراحی لوگو واقعا امکان اعلام زمان قطعی وجود ندارد و پس از مذاکرات اولیه زمان اعلام خواهد شد.

بله و قطعا پیشنهاد میکنیم خدمات چاپ خود را قطعا در مهرسام چاپ نهایی کنید زیرا مهرسام چاپ مجهز به پیشرفته ترین چاپخانه های کشور است و کیفیت چاپ بسیار بالایی را در کمترین زمان با مناسب ترین قیمت به شما ارائه میکند.

به صورت کلی هزینه طراحی ساک دستی و فولدر بستگی به طرح و میزان زمانی که برای طراحی باید صرف کرد بستگی دارد. ولی مطمئن باشید بالاترین کیفیت با منصفانه ترین هزینه طراحی ساک دستی و فولدر را در مهرسام چاپ دریافت خواهید کرد.

مقالات مرتبط