10 نکته مهم برای چاپ آسان مجله/قسمت دوم

به گفته Statista.com ناشران دوره ای 31.11 میلیارد دلار برای هزینه های سال 2012 هزینه کرده اند! چاپ مجله قسمت عمده ای از این هزینه نجومی است.

چاپ مجله پروژه ای است که برای دستیابی به نتایج عالی به فکر ، وقت و هزینه زیادی نیاز دارد. هنگام طراحی یک مجله، موارد دیگری غیر از چاپ وجود دارد و تعداد بیشتری صفحه و گرافیک می تواند هزینه را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

10 نکته مهم برای چاپ آسان مجله/قسمت دوم

هنگامی که مجله ای را برای چاپ طراحی می کنید باید به خدمات صحافی ، کاغذهای کاغذی ، انواع و رنگ های جوهر ، تعداد صفحات مناسب و بسیاری از جنبه های دیگر فکر کنید. از آنجا که این نوع پروژه می تواند گران باشد ، توجه به همه ملاحظات مهم است قبل از شروع کار ، و قبل از اینکه هیچ هزینه ای نکنید ، باید مدتی را صرف هر جنبه ای کنید. در قسمت اول به پنج نکته نخست اشاره می کنیم.

1-استفاده از فایل های گرافیکی مرتبط

چاپ مجله شما می تواند ساده یا پیچیده باشد و خدمات الزام آور فقط بخشی از معادله هستند. فایلهای گرافیکی که استفاده می کنید می توانند پروژه شما را ایجاد یا خراب کنند. سعی کنید از فایلهای گرافیکی رایج استفاده کنید که هر چاپگر می تواند از آنها در حین چاپ استفاده کند ، زیرا این امر باعث می شود همه چیز به راحتی پیش برود و از مشکلات رایج جلوگیری شود.

2-استفاده از چاپگر مناسب

بهترین چاپگر برای چاپ مجله شما فقط پس از مقایسه و ارزیابی قابل توجه انتخاب می شود. شما فردی را می خواهید که در این زمینه تجربه زیادی داشته باشد ، نه شخصی که بتواند این کار را برای شما انجام دهد اما قبلاً هرگز مجله چاپ نکرده است. این به شما کمک می کند تا کیفیت نهایی و جذابیت مورد نظر خود را بدست آورید و از اشتباهات رایج جلوگیری کنید.

3-بودجه موردنظر پروژه

هر یک از خدمات چاپ و صحافی را که انتخاب می کنید باید در بودجه ای که برای پروژه تعیین کرده اید متناسب باشد. اگر بودجه شما برای این نوع تلاش ها واقع بینانه نباشد ، نتیجه خوبی نخواهید گرفت و ممکن است منابع ارزشمندی را هدر دهید زیرا بهترین پاسخ ها یا تبدیل های ممکن را نخواهید گرفت.

10 نکته مهم برای چاپ آسان مجله/قسمت دوم

4-بررسی پرونده

فناوری بررسی پرونده ای که چاپگر شما استفاده می کند در چاپ مجله و سایر محصولات چاپی مهم است. شما به چاپگری نیاز دارید که از فناوری پیشرفته بررسی پرونده هنری استفاده کند و بررسی همه پرونده های لازم را قبل از شروع مراحل چاپ آسان تر کند. با این مرحله از بسیاری از خطاها و رایج ترین مسائل جلوگیری می شود.

5-نوع اثبات ارائه شده

خواه قصد ایجاد آگهی های تبلیغاتی را داشته باشید یا خواهان چاپ مجله باشید ، درک انواع اثبات چاپگر از اهمیت زیادی برخوردار است. اثبات دیجیتال معمولاً موجود است ، اما گاهی اثبات سخت نیز مورد نظر است. با یک اثبات سخت ، شما قادر خواهید بود دقیقاً آنچه را که مجله چاپ شده نشان می دهد ببینید ، اما تولید آن به زمان و تلاش زیادی نیاز دارد.

منبع

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1400/01/13

میانگین امتیازات ۵ از ۵