• طراحی ست اوراق اداری

    طراحی ست اداری شامل طراحی سربرگ، طراحی پاکت، طراحی کارت ویزیت

    چاپ پوستر فوری افست و دیجیتال

طراحی ست اداری

طراحی سربرگ

طراحی سربرگ A4 | طراحی سربرگ A5

طراحی پاکت

طراحی پاکت a4

طراحی پاکت ملخی

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت شرکتی و شخصی

قیمت طراحی ست اداری

مناسب ترین قیمت طراحی ست اوراق اداری

معرفی اقلام ست اداری

طراحی سربرگ A4

سربرگ A4 همانطور که از نامش پیداست یک کاغذ در ابعاد ۲۱ در ۲۹.۷ سانتیمتر می باشد که در فرایند طراحی سربرگ به پیشنهاد طراحان یا سفارش دهنده یک طرف یا دو طرف آن در این فرآیند طراحی می شود. مهمترین اطلاعاتی که روی سربرگ A4 در حین طراحی درج می شود نام کسب کار، لوگوی کسب و کار، شماره های تماس، آدرس، نشانی سایت و آدرس ایمیل می باشد. همچنین در بعضی موارد اطلاعات دیگری مثل محل درج تاریخ، شماره بایگانی و … هم به درخواست سفارش دهنده اضافه می گردد.

طراحی سربرگ A5

سربرگ A5 از لحاظ ابعاد دقیقا نصف یک کاغذ A4 و در ابعاد ۲۱ در ۱۴.۸ سانتیمتر می باشد. معمولا سبک و استایل طراحی سربرگ A5 دقیقا مثل ابعاد بزرگتر یعنی کاغذ A4 می باشد. همانطور که در پارگراف بالاتر اشاره شد اطلاعات درج شده روی سربرگ A5 نیز دقیقا مثل  سربرگ A4 می باشد.

طراحی پاکت نامه

در طراحی پاکت نامه با ابعاد مختلفی روبرو هستیم. از این رو سفارش دهنده باید با دقت زیادی پاکت نامه مورد نیاز خود را انتخاب کند. برای مثال شما به پاکت نامه ایی نیاز دارید که یک سربرگ A4 با دو خط تا به راحتی درون پاکت قرار بگیرد و سربرگ A5 هم با یک خط تا درون این پاکت قرار گیرد. این ابعاد پاکت در اصطلاح چاپی معروف به پاکت ملخی می باشد. همچنین اگر بخواهید سربرگ A4 شما بدون نیاز به تا خوردن و به صورت ایستاده در پاکت قرار بگیرد نیاز به پاکت با ابعاد بزرگتری نیاز دارید. از این رو پاکتی برای شما طراحی می شود که یک کاعذ A4 بدون نیاز به تا خوردن و به صورت کامل و ایمن درون آن قرار گیرد. در این صورت برای سربرگ A5 هم نیاز به طراحی یک پاکت در ابعاد متناسب کاغذ A5 می باشد.

در طراحی پاکت نامه می توانید به دلیل کاهش هزینه ها از قالب های عمومی پاکت نامه استفاده کنید. همچنین اگر مایل به استفاده از یک قالب منحصر به فرد میگردید آتلیه طراحی مهرسام چاپ میتواند بنا به درخواست شما یک قالب جدید و منحصر به شما طراحی کند.

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت یک کارت در ابعاد عمومی کارت می باشد که اطلاعاتی مختصر و سریع از شما به مخاطبانتان منتقل می کند. کارت ویزیت به صورت یک رو و یا دورو (بنا به درخواست مشتری یا ایده طراح گرافیک) طراحی می شود. مهمترین اطلاعات مندرج در کارت ویزیت عبارت است از لوگوی شرکت، نام کسب و کار، نام شخص، سمت شخص، شماره تماس ثابت و همراه، آدرس دفتر شرکت، نشانی وبسایت و ایمیل رسمی شرکت. همچنین بنا به نیاز شما این اطلاعات می توانند کمتر و بیشتر باشند.

طراحی کارت ویزیت متاثر از قوانین هویت بصری و طراحی ست اوراق اداری می باشد. طرح کارت ویزیت معمولا به گونه ایی انجام می شود که الگویی از طراحی ست اداری را در خود جای داده است.

طراحی ست اوراق اداری
طراحی پاکت ملخی
طراحی پاکت A5 | مهرسام چاپ

قیمت طراحی ست اوراق اداری

قیمت طراحی ست اداری نسبت به اقلام مورد نیاز شما بررسی می شود. اقلام ست اداری می توانند شامل چند مورد مختصر مثل طراحی سربرگ، طراحی پاکت و طراحی کارت ویزیت باشند ولی در صورت درخواست شما می تواند بسیار گسترده تر شود. عناصری مثل طراحی ماگ، طراحی تیشرت، طراحی هدایای تبلیغاتی هم می توانند به این موارد اضافه گردند. برای استعلام قیمت طراحی پس از ارائه درخواست شما موارد مورد نیاز بررسی و طی یک پروپوزال تقدیم می گردد.

طراحی پاکت A4

سوالات متداول در خصوص طراحی ست اوراق اداری

مشتریان قبلی درباره خدمات ست اداری مهرسام چاپ این سوالات را بیشتر پرسیده‌اند، احتمالاً این پاسخ‌ها به شما هم کمک می‌کند

به مجموعه ایی از اوراق اداری شرکت مثل سربرگ A4، سربرگ A5، پاکت A4 و پاکت A5 و کارت ویزیت به صورت مختصر ست اداری یا ست اوراق اداری می گویند.

خیر هویت بصری به مجموعه ایی از قوانین که شامل تعیین وضعیت کلی اقلام بصری شرکت می باشند گفته می شود. مثلا رنگ سازمانی شرکت چه رنگی و به چه علتی این رنگ باشد یا لوگوی شرکت در زمینه های رنگی متفاوت چه رنگی باشد. انتخاب فونت سازمانی، رنگ و شعار و مجموعه ایی از قوانین که نظم بصری را تعیین می کند هویت بصری می باشد که در قالب برند بوک ارائه می شود. اما در طراحی ست اداری اقلامی مثل سربرگ، پاکت و کارت ویزیت که فقط جزئی از اقلام هویت بصری می باشند طی قوانین وضع شده در برند بوک سازمانی طراحی می شوند.

به طور معمول شامل سربرگ، پاکت، کارت ویزیت و ساک دستی می شود.

بله میتوانید اقلام کمتری سفارش دهید و یا بر اساس نیاز اقلام بیشتری به ست اوراق اداری اضافه کنید.

مقالات مرتبط

© کپی رایت - کلیه حقوق این سایت متعلق به مهرسام چاپ است.
نیاز به راهنمایی دارید؟ از ما بپرسید