احتراما به اطلاع میرساند به علت تعطیلات تابستانی، دفتر مرکزی مهرسام چاپ از تاریخ 23 لغایت 28 تیرماه تعطیل است.

جهت ارتباط با پشتیبانی با شماره های 09120059317 - 09355568345 - 09355569345 تماس حاصل فرمایید.

  • طراحی ست اوراق اداری

    طراحی ست اداری شامل طراحی سربرگ، طراحی پاکت، طراحی کارت ویزیت

    چاپ پوستر فوری افست و دیجیتال

طراحی ست اداری

طراحی سربرگ

طراحی سربرگ A4 | طراحی سربرگ A5

طراحی پاکت

طراحی پاکت a4 | طراحی پاکت ملخی

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت شرکتی و شخصی

قیمت طراحی ست اداری

مناسب ترین قیمت طراحی ست اوراق اداری

معرفی اقلام ست اداری

طراحی سربرگ A4

سربرگ A4 همانطور که از نامش پیداست یک کاغذ در ابعاد ۲۱ در ۲۹.۷ سانتیمتر است که در فرایند طراحی سربرگ به پیشنهاد طراحان یا سفارش دهنده یک طرف یا دو طرف آن در این فرآیند طراحی می‌شود.

مهم‌ترین اطلاعاتی که روی سربرگ A4 در حین طراحی درج می‌شود نام کسب‌وکار، لوگوی کسب‌وکار، شماره‌های تماس، آدرس، نشانی سایت و آدرس ایمیل است.

همچنین در بعضی موارد اطلاعات دیگری مثل محل درج تاریخ، شماره بایگانی و … هم به درخواست سفارش دهنده اضافه می‌گردد.

طراحی سربرگ A5

سربرگ A5 از لحاظ ابعاد دقیقا نصف یک کاغذ A4 و در ابعاد ۲۱ در ۱۴.۸ سانتیمتر است. معمولا سبک و استایل طراحی سربرگ A5 دقیقا مثل ابعاد بزرگتر یعنی کاغذ A4 است. همانطور که در پارگراف بالاتر اشاره شد اطلاعات درج شده روی سربرگ A5 نیز دقیقا مثل  سربرگ A4 است.

طراحی پاکت نامه

در طراحی پاکت نامه با ابعاد مختلفی روبرو هستیم. از این رو سفارش دهنده باید با دقت زیادی پاکت نامه مورد نیاز خود را انتخاب کند. برای مثال شما به پاکت نامه‌ای نیاز دارید که یک سربرگ A4 با دو خط تا به راحتی درون پاکت قرار بگیرد و سربرگ A5 هم با یک خط تا درون این پاکت قرار گیرد.

این ابعاد پاکت در اصطلاح چاپی معروف به پاکت ملخی است. همچنین اگر بخواهید سربرگ A4 شما بدون نیاز به تا خوردن و به صورت ایستاده در پاکت قرار بگیرد نیاز به پاکت با ابعاد بزرگتری نیاز دارید.

از این رو پاکتی برای شما طراحی می‌شود که یک کاعذ A4 بدون نیاز به تا خوردن و به صورت کامل و ایمن درون آن قرار گیرد. در این صورت برای سربرگ A5 هم نیاز به طراحی یک پاکت در ابعاد متناسب کاغذ A5 می‌باشد.

در طراحی پاکت نامه می‌توانید به دلیل کاهش هزینه ها از قالب های عمومی پاکت نامه استفاده کنید. همچنین اگر مایل به استفاده از یک قالب منحصر به فرد می‌گردید آتلیه طراحی مهرسام چاپ میتواند بنا به درخواست شما یک قالب جدید و منحصر به شما طراحی کند.

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت یک کارت در ابعاد عمومی کارت است که اطلاعاتی مختصر و سریع از شما به مخاطبانتان منتقل می‌کند. کارت ویزیت به صورت یک رو و یا دورو (بنا به درخواست مشتری یا ایده طراح گرافیک) طراحی می‌شود.

مهم‌ترین اطلاعات مندرج در کارت ویزیت عبارت است از لوگوی شرکت، نام کسب‌وکار، نام شخص، سمت شخص، شماره تماس ثابت و همراه، آدرس دفتر شرکت، نشانی وبسایت و ایمیل رسمی شرکت. همچنین بنا به نیاز شما این اطلاعات می‌توانند کمتر و بیشتر باشند.

طراحی کارت ویزیت متاثر از قوانین هویت بصری و طراحی ست اوراق اداری است. طرح کارت ویزیت معمولا به گونه ای انجام می‌شود که الگویی از طراحی ست اداری را در خود جای داده است.

طراحی ست اداری
طراحی ست اداری
طراحی ست اداری

قیمت طراحی ست اوراق اداری

قیمت طراحی ست اداری نسبت به اقلام مورد نیاز شما بررسی می‌شود. اقلام ست اداری می توانند شامل چند مورد مختصر مثل طراحی سربرگ، طراحی پاکت و طراحی کارت ویزیت باشند ولی در صورت درخواست شما می تواند بسیار گسترده تر شود.

عناصری مثل طراحی ماگ، طراحی تیشرت، طراحی هدایای تبلیغاتی هم می‌توانند به این موارد اضافه گردند. برای استعلام قیمت طراحی پس از ارائه درخواست شما موارد مورد نیاز بررسی و طی یک پروپوزال تقدیم می‌گردد.

طراحی ست اداری

مهم‌ترین مزایای طراحی ست اداری

ممکن است مشتریان از خدمات یا محصولات شما به نیکی یاد کنند اما از لحاظ بصری کم کم شما را از خاطر ببرند. طراحی ست اداری یکپارچه یک وحدت رویه بصری را شکل می‌دهد. طراحی ست اداری کمک می‌کند مشتری شما را بشناسد، به خاطر بسپارد، به دیگران معرفی کند و نهایتا تاثیری که در بلند مدت می‌گذارد می‌توان به صورت معجزه آسا کسب‌وکار شما را بر اساس شناختی که ایجاد می‌کند دگرگون سازد.

اگر کمترین تردیدی درباره سفارش طراحی ست اداری داریدبه شما توصیه می‌کنیم با مشاورین ما در آتلیه طراحی مهرسام چاپ به گفتگو بپردازید. به شما اطمینان می‌دهیم طرحی زیبا و شگرف بر اساس دیزاین سازمان شما ارائه خواهد گشت.

مراحل طراحی ست اداری چیست؟

مراحل یا به عبارتی سلسله مراتب طراحی ست اداری به شرح ذیل است:

  1. ابتدا به امر معمولا یک جلسه مشاوره بین مشتری و طراح برگزار می­‌شود تا چارچوب کار بر اساس سلیقه مشتری مشخص شود. بدین منظور یک دیزاین بریف برای مشتری ارسال می‌شود تا سلیقه، ایده و انتظارات مشتری مشخص و بر اساس آن‌ها کار جلو برود. بعد از ارسال بریف و تایید آن توسط مشتری، مراحل بعدی آغاز می‌شود.
  2. طراحی ست اداری در مهرسام چاپ شامل طراحی سربرگ در اندازه­‌های گوناگون، کارت ویزیت و انواع پاکت است. مشتری ممکن است خواهان پک کامل یا تنها یک یا دو مورد از این‌ها باشد. بدین منظور بر اساس بودجه و نیاز مشتری کار انجام می‌شود.
  3. در مرحله بعدی گرافیست باید اطلاعات لازم پیرامون کسب‌وکار مشتری و مخاطبان هدف آن دریافت کند تا بتواند طرحی درخور و تاثیرگذار طراحی کند. تحلیل رقبا و بررسی نقاط قوت و ضعف آن‌ها به طراح در ایده پردازی و خلاقیت کمک شایان توجهی می‌کند.
  4. در این مرحله طرح ابتدایی (اتود اولیه) پیاده و بعد المان‌ها و آیتم‌های جزئی و منحصر به فرد به آن اضافه می‌شود. طراح با استفاده از نرم‌افزارهای گرافیکی نظیر ایلستریتور، فتوشاپ و … طراحی دیجیتال را آغاز می‌کند و در آخر طرح نهایی برای مشتری ارسال می‌گردد.

سوالات متداول در خصوص طراحی ست اوراق اداری

مشتریان قبلی درباره خدمات ست اداری مهرسام چاپ این سوالات را بیشتر پرسیده‌اند، احتمالاً این پاسخ‌ها به شما هم کمک می‌کند

به مجموعه ایی از اوراق اداری شرکت مثل سربرگ A4، سربرگ A5، پاکت A4 و پاکت A5 و کارت ویزیت به صورت مختصر ست اداری یا ست اوراق اداری می گویند.

خیر هویت بصری به مجموعه ایی از قوانین که شامل تعیین وضعیت کلی اقلام بصری شرکت می باشند گفته می شود. مثلا رنگ سازمانی شرکت چه رنگی و به چه علتی این رنگ باشد یا لوگوی شرکت در زمینه های رنگی متفاوت چه رنگی باشد. انتخاب فونت سازمانی، رنگ و شعار و مجموعه ایی از قوانین که نظم بصری را تعیین می کند هویت بصری می باشد که در قالب برند بوک ارائه می شود. اما در طراحی ست اداری اقلامی مثل سربرگ، پاکت و کارت ویزیت که فقط جزئی از اقلام هویت بصری می باشند طی قوانین وضع شده در برند بوک سازمانی طراحی می شوند.

به طور معمول شامل سربرگ، پاکت، کارت ویزیت و ساک دستی می شود.

بله میتوانید اقلام کمتری سفارش دهید و یا بر اساس نیاز اقلام بیشتری به ست اوراق اداری اضافه کنید.

مقالات مرتبط

کاتالوگ رنگ پنتون

دانلود رایگان pdf کاتالوگ رنگ پنتون (pantone)

,
کد رنگ های پنتون pantone را می توانید در انواع کارهای چاپی بخصوص طراحی هایشان مشاهده کنید و همچنین کیفیت چاپ رنگ پنتون خیلی اهمیت دارد.
روانشناسی رنگ

روانشناسی رنگ ها و تاثیرات آن در توسعه کسب و کار

,
امروزه دنیای رنگ ها و تاثیرات متفاوت آن بر روی روحیات و تصمیم گیری افراد بر کسی پوشید نیست. ظاهر اولین چیزی است که دیده ی ما را در ذهنمان بررسی میکند و در لحظه بر ذهنیت نقشی میسازد که میتواند این نقش در ذهن ما مثبت باشد یا منفی! از آنجایی ما در…
پنتون رنگ

پنتون رنگ چیست؟ معرفی شرکت پنتون

,
پنتون رنگ، متخصص جهانی رنگ است که زبانی جهانی برای رنگ ارائه می دهد و تصمیمات مهم رنگی را در هر مرحله از روند کار برای برندها و تولیدکنندگان امکان پذیر می کند. موسسه رنگ پنتون روند رنگ ها را در طول سال مطالعه می کند تا در مورد رنگ بعدی سال پنتون تصمیم …
مد رنگ RGB

مد رنگ RGB و نقش آن در طراحی رابط کاربری

استفاده مناسب از رنگ ها و مد رنگ RGB در طراحی کاتالوگ و بروشور و یا هر تصویر تبلیغاتی دیگر، برای ایجاد تصویری مثبت در ذهن مشتریان بسیار مهم است، به همین دلیل رنگ نقش اصلی را در طراحی رابط کاربری بازی می کند. هیچ روش ارتباطی دیگری به اندازه رن…
© کپی رایت - کلیه حقوق این سایت متعلق به مهرسام چاپ است.
جهت مشاوره تماس بگیرید!